Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i wszyscy śpią  :spioch:   Czyli znowu padło na mnie: dzieeeeeeeń doooooobry Opiekunkowo!!! :serce: Nie czujecie jak pachnie? Tak, tak znowu zaparzyłam :kawa: w zastępstwie @jolantapl.. Siorbię, ale tak w samotności to nieeeee smaaaakuje! :( Pobudka śpiochy, pobudka wstać....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No i wszyscy śpią  :spioch:   Czyli znowu padło na mnie: dzieeeeeeeń doooooobry Opiekunkowo!!! :serce: Nie czujecie jak pachnie? Tak, tak znowu zaparzyłam :kawa: w zastępstwie @jolantapl.. Siorbię, ale tak w samotności to nieeeee smaaaakuje! :( Pobudka śpiochy, pobudka wstać....:d

Witaj Mirelko :serce: Dziękuje ślicznie, za poranną kawusię w Twoim wspaniałym Towarzystwie :)

...Witaj też przemiłe Opiekunkowo :serce: Życzę Wam Wszystkim Kochani :) Miłego dnia...

Moc serdeczności dla Każdej i Każdego z Was :serce:

12.06.2015 - 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Hal napisał:

Witaj Mirelko :serce: Dziękuje ślicznie, za poranną kawusię w Twoim wspaniałym Towarzystwie :)

...Witaj też przemiłe Opiekunkowo :serce: Życzę Wam Wszystkim Kochani :) Miłego dnia...

Moc serdeczności dla Każdej i Każdego z Was :serce:

12.06.2015 - 1.jpg

Do miłego dnia ~ Pozostawię z Wami tę romantyczną piosenkę...

Kto z Was :serce: Ma oczy zielone?

Ja mam... :) 

Mocy uśmiechu i radości Wam Kochani :serce: Życzę...

 

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam późno bo sporo miałam zajęć od rana.

Ale już dwie :kawa: wypite. :)

Troszkę mi smutno, troszkę miło bo na FB córka poprzedniej podopiecznej napisała że bardzo żałuje że nie przyjechałam. Cóż, dla mnie dwa miesiące bez pracy to stanowczo za długo. Tak jej też napisałam. Babuszkę naprawdę szczerze polubiłam i było mi u niej naprawdę dobrze, ale i kasa mała i te dwa miesiące czekania to nie dla mnie. :(

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam późno bo sporo miałam zajęć od rana.

Ale już dwie :kawa: wypite. :)

Troszkę mi smutno, troszkę miło bo na FB córka poprzedniej podopiecznej napisała że bardzo żałuje że nie przyjechałam. Cóż, dla mnie dwa miesiące bez pracy to stanowczo za długo. Tak jej też napisałam. Babuszkę naprawdę szczerze polubiłam i było mi u niej naprawdę dobrze, ale i kasa mała i te dwa miesiące czekania to nie dla mnie. :(

 

 

Powiedziała mi kiedyś moja pierwsza agentka, że to jest tylko nasza praca, że powinnyśmy patrzeć co jest dla nas najlepsze i że nie możemy się przywiązywać do pdp bo siądzie nam psychika. I wtedy wydawało mi się, że gada głupoty. Jednak z perspektywy czasu przyznaję jej rację. Możemy lubić naszych pdp, możemy obdzielać ich empatią i współczuciem, możemy wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy, ale przywiązanie oddajmy rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam późno bo sporo miałam zajęć od rana.

Ale już dwie :kawa: wypite. :)

Troszkę mi smutno, troszkę miło bo na FB córka poprzedniej podopiecznej napisała że bardzo żałuje że nie przyjechałam. Cóż, dla mnie dwa miesiące bez pracy to stanowczo za długo. Tak jej też napisałam. Babuszkę naprawdę szczerze polubiłam i było mi u niej naprawdę dobrze, ale i kasa mała i te dwa miesiące czekania to nie dla mnie. :(

 

 

I słusznie! Jakbyś mogła dłużej posiedzieć, to dla fajnej atmosfery może by warto było. Ale jak mała kasa i dwa miechy przerwy, to lepiej się ewakuować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Powiedziała mi kiedyś moja pierwsza agentka, że to jest tylko nasza praca, że powinnyśmy patrzeć co jest dla nas najlepsze i że nie możemy się przywiązywać do pdp bo siądzie nam psychika. I wtedy wydawało mi się, że gada głupoty. Jednak z perspektywy czasu przyznaję jej rację. Możemy lubić naszych pdp, możemy obdzielać ich empatią i współczuciem, możemy wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy, ale przywiązanie oddajmy rodzinie.

Mirelko :serce: Zgadzam się z treścią Twoich słów i to co do joty.

Serdeczności Dziewczęta :serce: Miłego i spokojnego dnia Wam :) Życzę...

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani . Dzisiaj kawkę popijam na podwórzu . Ksawery narobił takiego bałaganu , że jeszcze tam sobie posiedzę . Jak ktoś chętny , do pomocy to łapka w górę .:d Poczęstuje pieczonymi ziemniaczkami z ogniska i kiełbaski też się znajdą . :d @Mirelka1965 szerokiej drogi i zamelduj się ładnie jak dotrzesz do domu .Miłego dnia :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Witajcie kochani . Dzisiaj kawkę popijam na podwórzu . Ksawery narobił takiego bałaganu , że jeszcze tam sobie posiedzę . Jak ktoś chętny , do pomocy to łapka w górę .:d Poczęstuje pieczonymi ziemniaczkami z ogniska i kiełbaski też się znajdą . :d @Mirelka1965 szerokiej drogi i zamelduj się ładnie jak dotrzesz do domu .Miłego dnia :serce:

Znaczy przetrwaliście! Brawo :serce:  Ja przestawiłam wczoraj zapakowany samochód na środku szczerego pola ze strachu przed konarymi.  I dobrze zrobiłam. Jak zobaczyłam jak wygląda podwórko po Ksawerym to się cieszę że lakiernik i blacharz na mnie nie zarobią :cool: A że autko brudne i okolejone szajsem wszelakim?  Nic to!!! Szłauch z wodą wystarczy i będzie jak nowe :d Za ziemniaczki i kiełbaski dziękuję, łapki w górze nie zobaczysz,  bo ja z tych wygodnych,  ale zameldować to się zamelduję na pewno. Tylko 400 kilosków mam do przejechania, a tam na miejscu moje łóżeczko już czeka :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też się tak duży jak czekacie na zmienniczkę? Czas się duży niemiłosiernie. Chałupa ogarnięta,  obiad tylko wstawić, autko zapakowane.... A do pełni szczęścia brakuje tylko zmienniczka :rozpacz: Oooo! Ikonki znowu działają, to chyba tak na pociechę :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelko   podzielam Twoje zdanie ,odnosnie czekania na zmienniczę.Ja dopiero jutro jade ,ale do konca nie wiem czy ta osoba przyjedzie.Dzwoniąc do mnie powiedziala,ze zadzwoni jeszcze raz iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nic,bede czekać<Zyczę Ci bezpiecznej podrozy i pomachaj w moim kierunku,odzywaj sie :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam Wszystkich :hahaha: jak zawsze jestem zadowolona  ,urlop przebiega z wieloma atrakcjami,,nie mam ze soba laptopa i pisze na swoim byle jakim tablecie,,ale dziala,,za pismo przepraszam ale mam dolaczona klawiaturke specjalna ,, ok, Najpiekniejszym wydarzeniem bylo odwiedzenie jednych moich dziadkow pod Szwajcaria,,zrobilam im super niespodzianke,radosci nie bylo konca, babcia i dziadek mimo wieku nie maja demnecji,pamietaja mnie super,dziadek troche bardziej chory i zrobil sie lezacy ale radosc i full usmiechu na buzi :hahaha::serce: zrobilam im piekna niespodzianke,a moj slodziak bardzo komunikatywny to malo ich tez nie zagadal,cudowne spotkanie i cudowne usciski i oczywiscie ,,kiedy do nas wrocisz'' ,super pomysl na takie odwiedziny,,,bym chetnie wszystkich pokolei odwiedzila ,tam gdzie bylam ,,bo wszedzie by mnie cieplutko  powitali,bardzo jest  to piekne,,,:serce:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

No i wszyscy śpią  :spioch:   Czyli znowu padło na mnie: dzieeeeeeeń doooooobry Opiekunkowo!!! :serce: Nie czujecie jak pachnie? Tak, tak znowu zaparzyłam :kawa: w zastępstwie @jolantapl.. Siorbię, ale tak w samotności to nieeeee smaaaakuje! :( Pobudka śpiochy, pobudka wstać....:d

Godnie mnie zastępujesz i dzielnie się spisujesz jutro ja przejmę obowiązki

 

forumowego zaparzacza kawy ha ha A może ktoś inny byłby chętny? Dzisiaj to ja zaspałam i na kawę a o mało co to i na obiad ale kawę od Ciebie sobie odgrzałam .@Maria Jolanta und @Hal @Łukasz prosił,żeby przekazać Wam najlepsze i najserdeczniejsze,życzenia urodzinowe a Wszystkich z forum bardzo serdecznie od niego pozdrowić.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jolantapl. napisał:

Godnie mnie zastępujesz i dzielnie się spisujesz jutro ja przejmę obowiązki

 

forumowego zaparzacza kawy ha ha A może ktoś inny byłby chętny? Dzisiaj to ja zaspałam i na kawę a o mało co to i na obiad ale kawę od Ciebie sobie odgrzałam .@Maria Jolanta und @Hal @Łukasz prosił,żeby przekazać Wam najlepsze i najserdeczniejsze,życzenia urodzinowe a Wszystkich z forum bardzo serdecznie od niego pozdrowić.

Dziękuje bardzo Joleńko :serce: Za tak miły przekaz... od Łukaszka :)

A zatem, moi Kochani w naszym wspaniałym Opiekunkowie :serce:

Dłużej niż 100 lat... dla Każdej i Każdego z Was :)

I chociaż jestem abstynentką, to zapraszam do Toastu ~ Na zdrowie :serce:

Niechaj Każdy się częstuje tym co lubi ~ Miłego i spokojnego wieczoru życzę... :)

Również Go serdecznie pozdrawiam i zapraszam do naszego Ucztującego Grona :serce:

...Moc serdeczności dla Was Wszystkich... :) 

16b275627958a858cabba726c4cd8662be7b284e.jpeg

De-ce-se-ciocnesc-paharele-1024x570.jpg

bige8818d0457baf4030397ef1b4e1bf47f.jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@HalTy też abstynentka ? :d:d:d

U mnie dzisiaj się zdziwili że zjadłam czekoladki z wiśniami w likierze. Ale przecież to jedzenie a nie picie. :hahaha:

 

No niestety, nie znoszę smaku ani zapachu alkocholu nawet w czekoladkach, które uwielbiam z tym że bezalkocholowe. Ale za to bardzo lubię częstować Tych :) Którym ten smak ani zapach nie przeszkadza, a więc na zdrowie Wszystkich lubiących tę przyjemność (oczywiście z umiarem) i nie lubiących czyli abstynentów... :) Raz jeszcze na zdrowie ~ częstujcie się proszę, tym razem czekoladkami... Smacznego!

chocolate-1061594_960_720.jpg

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...