Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już spakowana prawie nie całą godzinkę mi to zajęło ale gdzie jest @Maria Jolanta podaj mi kochanieńka Twój dokładny adres bo chciałabym Ci osobiście za dobra radę podziękować bo jej niestety posłuchałam i kupiłam coś duzego co mi się teraz do walizki nie chce zmiescić i będę teraz musiała za nadbagaż zapłacić i po co ja to kupowałam uduszę Cię chyba ha ha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ja już spakowana prawie nie całą godzinkę mi to zajęło ale gdzie jest @Maria Jolanta podaj mi kochanieńka Twój dokładny adres bo chciałabym Ci osobiście za dobra radę podziękować bo jej niestety posłuchałam i kupiłam coś duzego co mi się teraz do walizki nie chce zmiescić i będę teraz musiała za nadbagaż zapłacić i po co ja to kupowałam uduszę Cię chyba ha ha

Trzeba było wziąć rezerwową torbę. Tak na wsiaki słuczaj :p Ale nauka nie idzie w las....Następnym razem....H,hi. ...;) No i oczywiście BON VOYAGE :serce:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja już spakowana prawie nie całą godzinkę mi to zajęło ale gdzie jest @Maria Jolanta podaj mi kochanieńka Twój dokładny adres bo chciałabym Ci osobiście za dobra radę podziękować bo jej niestety posłuchałam i kupiłam coś duzego co mi się teraz do walizki nie chce zmiescić i będę teraz musiała za nadbagaż zapłacić i po co ja to kupowałam uduszę Cię chyba ha ha

Szerokiej drogi i cudownego pobytu w domciu :serce: Wracaj szybko do De , bo teraz sztela marzeń czeka na Ciebie . Jak będziesz już na dworcu to podaj nam nr autobusu . Zadzwonimy do kierowcy  , żeby miał Cię dzisiaj pod szczególną kontrolą :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, erika napisał:

dla wszystkich co szykuję się do podróży :love: ja oczywiście też jutro wyjazd z urlopu do mojego gniazdka w Polsce :serce:

 

O ty niedobra kobieto >:( . Wyprzedziłaś mnie z tą piosenką .ona już od dwóch godzin czeka sobie spokojnie w moich zakładkach , żeby ją tu wkleić :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

O ty niedobra kobieto >:( . Wyprzedziłaś mnie z tą piosenką .ona już od dwóch godzin czeka sobie spokojnie w moich zakładkach , żeby ją tu wkleić :hahaha:

Trzeba było się pośpieszyć ;) Tak to już jest że kto pierwszy ten lepszy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

O ty niedobra kobieto >:( . Wyprzedziłaś mnie z tą piosenką .ona już od dwóch godzin czeka sobie spokojnie w moich zakładkach , żeby ją tu wkleić :hahaha:

Trzeba było się pośpieszyć ;) Tak to już jest że kto pierwszy ten lepszy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :serce:

...Życzę Wam Wszystkim w naszym Wspaniałym Opiekunkowie :serce:

Miłego wieczoru i spokojnej nocy...

A jako piekną kołysankę do snu ~ polecam Wam :) 

André Rieu "Cisza" ~ Dobranoc...

 

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jolantapl. napisał:

Ja już spakowana prawie nie całą godzinkę mi to zajęło ale gdzie jest @Maria Jolanta podaj mi kochanieńka Twój dokładny adres bo chciałabym Ci osobiście za dobra radę podziękować bo jej niestety posłuchałam i kupiłam coś duzego co mi się teraz do walizki nie chce zmiescić i będę teraz musiała za nadbagaż zapłacić i po co ja to kupowałam uduszę Cię chyba ha ha

Na wszystko jest rada. Przywiąż sobie na szyi i powiedz że to taka ozdoba i nową modę wprowadzasz. :hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie mam napisów. :(

 

 

I tak dziękuję bardzo :serce:. Słowa są ważne ale muzyka i tak przekaże co najważniejsze. Buziaki i wdzięczność za ratunek :całus::serce: Przy tej piosence życzę wszystkim spokojnej i dobrej nocy :serce:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi dogodziliście. Super. Diękuję.  :serce:. Ja jestem uzależniona od obecnie 13-letniej Amiry Willighagen . Jest dla mnie jak narkotyk, dlatego nikt na szteli nie jest mnie w stanie wyprowdzić z równowagi . Spróbujcie  :) . Po co pić, kiedy mżna posluchać operetki :$Ja tylko z Aniołami trzymam :). Zdarzyło mi się w Bawarii , że PoP przyłapała mnie na słuchaniu Amiry, chociaż goniła mnie z  dotychczas odtwarzaną  przeze mnie muzyką , to tym razem udało mi się ją poskromić. To był strzał w 10-tkę. Od tego czasu już mi nie dokuczała.Gorąco polecam 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Heidi napisał:

Ale mi dogodziliście. Super. Diękuję.  :serce:. Ja jestem uzależniona od obecnie 13-letniej Amiry Willighagen . Jest dla mnie jak narkotyk, dlatego nikt na szteli nie jest mnie w stanie wyprowdzić z równowagi . Spróbujcie  :) . Po co pić, kiedy mżna posluchać operetki :$Ja tylko z Aniołami trzymam :). Zdarzyło mi się w Bawarii , że PoP przyłapała mnie na słuchaniu Amiry, chociaż goniła mnie z  dotychczas odtwarzaną  przeze mnie muzyką , to tym razem udało mi się ją poskromić. To był strzał w 10-tkę. Od tego czasu już mi nie dokuczała.Gorąco polecam 

Podzielam z Tobą to uzależnienie , i nawet gusta muzyczne . Kocham muzykę klasyczną ale też z przyjemnością słucham pop .Dlatego Il divo ,jak  dla mnie to strzał w 10 . Najlepsze perełki pop w wykonanie tenorów .:serce: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce::serce::serce: @jolantapl. dzisiaj :kawa: nie przygotowała z przyczyn wiadomych tak więc ja dzisiaj szybciutko wstałam co by na szykować zanim wstaniecie :święty: No i czeka ta :kawa:. I stygnie xd Wstajemy, wstajemy... Ja mam już reise Fieber to mnie podniosło o nieludzkiej godzinie :d Ale co tam! Dzisiaj zapakuję moje autko, zmienniczka jutro zląduje na obiad, wypijemy wspólnie :kawa: , przekażę obowiązki i wio!!! :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Aga to ty żyjesz? :cool: Coś tak umilkła na długi czas? Znowu bana dostałaś? :święty:

Nie tym razem nie :) . Moj podopieczny miał problemy zdrowotne . A jak on cierpi ja cierpie też. Musiałam więcej czasu poświęcic . Pogadać , pocieszyć . Taka tu moja rola . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...