Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Reklama dzwignią handlu teraz pewnie wszystkie agencje będą chciały ją zatrudnić ha ha ja bym była ostrożna z takim reklamowaniem się ha ha

Niestety odpadła jako pierwsza . To wszystko dlatego , że nie słuchała forumowej płytoteki :cool::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

A kawy popołudniowej to już dzisiaj nikt nie pije? rozumie Wszyscy na festynach i jakieś piwko łykają ha ha .Tradycyjnie zapraszam Was na popołudniową kawę przecież do Polski nie będę jej wiozła trzeba ją wypić tu na miejscu.

Ano ja piłam ze znajomym pdp. Nawet dwie wypiłam. Namawiałam go na to żeby zmusił małżonkę pdp na transport do szpitala. I kupa. Nie bo nie :( A potem poszłam do lasu. I przytargałam grzybki :d Dwa prawusy zostały w lesie ale dwa na kaloryferze się już suszą :d Część odgotowana i zamrożę, a duuuuużo się suszy w piekarniku :d A dlaczego w piekarniku ktoś zapyta?  Bo szybka ścierką zakryta i JAŚ.....NI nie widzi :d A że przyznała się że nie ma powonienia to już się nie martwię że będzie jej śmierdzieć :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, violka napisał:

Właśnie oglądam # Jaka to melodia # Jedną uczestniczką jest Pani Ania . Przedstawiła się jako całodobowa opiekunka osób starszych . Przyznajcie się , która to z WAS :)

Mnie muzyka w tańcu nie przeszkadza a edukacja muzyczna zatrzymała się na etapie The Beatles więc to nie ja :d Ania też nie mam na imię, nawet na drugie i trzecie ;) Czyli to na pewno nie ja :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kawę dla Was mam jak wstaniecie to na stole w kuchni macie nie chce Was pobudzić tak słodko śpicie .Ja coś dzisiaj spać nie mogłam chyba trochę stresu przed podróżą bo to znów 18-19 godzin jazdy ale może i dobrze ,że tak licho dzisiaj spałam bo jest szansa,że w Sindbadzie się prześpię.Dzisiaj już w planach tylko spacerkowanie i może po sklepach pochodzę.Obiad mam bo zrobiłam gołąbki i dwie porcje zamroziłam myślałam,że póżniej zjem albo zmienniczce zostawię.Udanego dnia Wszystkim życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kawę dla Was mam jak wstaniecie to na stole w kuchni macie nie chce Was pobudzić tak słodko śpicie .Ja coś dzisiaj spać nie mogłam chyba trochę stresu przed podróżą bo to znów 18-19 godzin jazdy ale może i dobrze ,że tak licho dzisiaj spałam bo jest szansa,że w Sindbadzie się prześpię.Dzisiaj już w planach tylko spacerkowanie i może po sklepach pochodzę.Obiad mam bo zrobiłam gołąbki i dwie porcje zamroziłam myślałam,że póżniej zjem albo zmienniczce zostawię.Udanego dnia Wszystkim życzę

Już wstałam, znalazłam i tradycyjnie siorbię :kawa: . I tradycyjnie witam dzieeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: Dla tych którzy zjeżdżają życzę szczęśliwej podróży. A dla tych którzy na posterunkach trwają życzę lekkiej pracy.  Ale dla wszystkich mam te same życzenia: MIŁEGO I POGODNEGO DNIA :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę cięzki ten wczorajszy dzień dla naszego opiekunowa był ale co skończył się wesoło a nawet śpiewająco.Na poranną kawę jutro nie liczcie no chyba,ze z podrózy Wam podeślę ale to trochę drogo by było szczególnie dla @Mirelka1965 i @Maria Jolanta bo one wypijają duże ilości a i mogłoby znów mieszadełek zabraknąć w autokarze jak ostatnio ha ha ja nie miałam problemu bo kawy nie słodzę ale inni pasażerowie już tak ,palcem zamieszać to nie bardzo bo palucha można by sobie poparzyć więc warto się zaopatrzyć w jakieś mieszadełko .

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Trochę cięzki ten wczorajszy dzień dla naszego opiekunowa był ale co skończył się wesoło a nawet śpiewająco.Na poranną kawę jutro nie liczcie no chyba,ze z podrózy Wam podeślę ale to trochę drogo by było szczególnie dla @Mirelka1965 i @Maria Jolanta bo one wypijają duże ilości a i mogłoby znów mieszadełek zabraknąć w autokarze jak ostatnio ha ha ja nie miałam problemu bo kawy nie słodzę ale inni pasażerowie już tak ,palcem zamieszać to nie bardzo bo palucha można by sobie poparzyć więc warto się zaopatrzyć w jakieś mieszadełko .

 

 

@jolantapl. żadnych takich!!!! Sindbad serwuje lurę!!! Proszę zaopatrzyć się w termos :p Ja jutro rano zamelduję się po :kawa: i jak zwykle będę siorbać :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. żadnych takich!!!! Sindbad serwuje lurę!!! Proszę zaopatrzyć się w termos :p Ja jutro rano zamelduję się po :kawa: i jak zwykle będę siorbać :święty:

Musiała bym ten termos kupić bo nie mam proszę nie wybrzydzać i takich wysokich wymagań mi nie stawiać.Dać komuś palec to zaraz całą rękę chapnie a w tym przypadku zaparzyć komuś kawę to zaraz cały termos będzie chciał ha ha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kawę dla Was mam jak wstaniecie to na stole w kuchni macie nie chce Was pobudzić tak słodko śpicie .Ja coś dzisiaj spać nie mogłam chyba trochę stresu przed podróżą bo to znów 18-19 godzin jazdy ale może i dobrze ,że tak licho dzisiaj spałam bo jest szansa,że w Sindbadzie się prześpię.Dzisiaj już w planach tylko spacerkowanie i może po sklepach pochodzę.Obiad mam bo zrobiłam gołąbki i dwie porcje zamroziłam myślałam,że póżniej zjem albo zmienniczce zostawię.Udanego dnia Wszystkim życzę

Po polach będziesz spacerkować ? A sklep masz przecież jakieś 3 km w jedną stronę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Gostek napisał:

Po polach będziesz spacerkować ? A sklep masz przecież jakieś 3 km w jedną stronę .

Do granicy miasta 3 km a do sklepów jeszcze z kilometr trzeba dorzucić ale pójdę tam spacerkiem przez pola tym razem to będzie prawdziwy spacer bo już nie muszę się do podopiecznego śpieszyć od wczoraj dał mi wolne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Do granicy miasta 3 km a do sklepów jeszcze z kilometr trzeba dorzucić ale pójdę tam spacerkiem przez pola tym razem to będzie prawdziwy spacer bo już nie muszę się do podopiecznego śpieszyć od wczoraj dał mi wolne.

Joleńko :serce: Za kawusię, bardzo dziękuje :) Jak zwykle smaczna, bo z Serca :serce:

Spokojnego i miłego dnia Tobie :serce: Życzę, oraz szczęśliwej podrózy do domku i radosnych powitań... :)

Witam również Opiekunkowo :serce: Także życząc pogodnego i miłego dziś dnia, aż do zachodu słoneczka... :)

By umilić Wam Kochani :serce: Dzisiejszy dzień ~ Pozostawiam z Wami :) Mój domowy storczykowy Ogródek

20171003_191438.jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Musiała bym ten termos kupić bo nie mam proszę nie wybrzydzać i takich wysokich wymagań mi nie stawiać.Dać komuś palec to zaraz całą rękę chapnie a w tym przypadku zaparzyć komuś kawę to zaraz cały termos będzie chciał ha ha

Oj tam, oj tam :święty: Nauczyła koleżanka?  Nauczyła! Rozwydrzyła koleżanka? Rozwydrzyła! To teraz ma! :p I nie cały termos tylko 400 ml xd Hi, hi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...