Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kawa na stole jak się obudzicie proszę się częstować.Miłego i pogodnego dnia Wszystkim życzę.

Dzieeeeń doooooobry :d Już siorbię :d Ale ja chyba twojego pdp zrujnuję bo tak codziennie prawie pół litra :kawa: z rana... Ale pyyyyycha jest :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heidi napisał:

W takich pałacach to  często się w głowie przewraca. Być może są tak ekstrawaganccy, że geja potrzebują :d. Skąd wiadomo, że ma być opiekunka , może jeszcze  z nogami do szyi i z dekoltem po pas jak ta poniżej. Ja się nie łapię , mam strita O.o i pasa nie widać 

image.png

Moje miłe "zamkowe" koleżanki mnie do pełni szczęścia brakuje tylko takiej sukieniusi ;) Reszta walorów by się znalazła :d Obśmiałam się prawie do łez czytając wasze wczorajsze posty. @Heidi, @violka, @Maria Jolanta, @jolantapl. bardzo dziękuję za motywacje i pomysły do szukania księciunia na bajkowym zamku poruszającego się z gracją przy pozłacanym rollatorze miast karocy, odzianego w szykowne pampersy ozdobione nadrukiem rodowego herbu :d Teraz wiem jaka bajkowa przyszłość przede mną :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Moje miłe "zamkowe" koleżanki mnie do pełni szczęścia brakuje tylko takiej sukieniusi ;) Reszta walorów by się znalazła :d Obśmiałam się prawie do łez czytając wasze wczorajsze posty. @Heidi, @violka, @Maria Jolanta, @jolantapl. bardzo dziękuję za motywacje i pomysły do szukania księciunia na bajkowym zamku poruszającego się z gracją przy pozłacanym rollatorze miast karocy, odzianego w szykowne pampersy ozdobione nadrukiem rodowego herbu :d Teraz wiem jaka bajkowa przyszłość przede mną :love:

Hi hi ha ha może nie będzie tak żle .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeń doooooobry :d Już siorbię :d Ale ja chyba twojego pdp zrujnuję bo tak codziennie prawie pół litra :kawa: z rana... Ale pyyyyycha jest :serce:

Cicho wczoraj byłam na zakupach i trochę kawy dokupiłam za swoje pieniążki ale do tej pory to przyznaję z zapasów podopiecznego Wam parzyłam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawką w rączce nawet ten ciemny deszczowy poranek wygląda lepiej. :d

Może nie księciunia ale księżnę mam, nawet gatki, pościel i chusteczki ma z haftowanym monogramem. Na pampersach nie widziałam, muszę chyba okulary ubrać i dokładnie się przyjrzeć. :hahaha:

Chyba z przyzwyczajenia wstaję tak wcześnie bo moją księżną muszę czasem budzić o 7;30 bo wszystko oczywiście musi być jak w zegarku. A do Szwajcarii daaalekkooooo..... :d

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Witam z kawką w rączce nawet ten ciemny deszczowy poranek wygląda lepiej. :d

Może nie księciunia ale księżnę mam, nawet gatki, pościel i chusteczki ma z haftowanym monogramem. Na pampersach nie widziałam, muszę chyba okulary ubrać i dokładnie się przyjrzeć. :hahaha:

Chyba z przyzwyczajenia wstaję tak wcześnie bo moją księżną muszę czasem budzić o 7;30 bo wszystko oczywiście musi być jak w zegarku. A do Szwajcarii daaalekkooooo..... :d

 

Jak nie ma monogramów na pampersach to jej wyhaftuj przecież włóczkę masz na każdym pampersie w innym kolorze ha ha A  tak w ogóle to o zamówieniach z forum na te włóczkowe cudeńka to zapomniałaś ? ha ha @Blondi i @Łukasz są podobno zakochani więc może jakieś wystrzałowe ubranka by im się przydały ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kawa na stole jak się obudzicie proszę się częstować.Miłego i pogodnego dnia Wszystkim życzę.

Witaj Joleńko i Opiekunkowo :serce: Jak zwykle, za poranną kawusię bardzo dziękuje i pozdrawiam Was Wszystkich :) Bardzo serdecznie ~ Życząc Każdej i Każdemu z Was spokojnego i miłego dnia!

...Moc serdeczności dla Wszystkich :serce:

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Cicho wczoraj byłam na zakupach i trochę kawy dokupiłam za swoje pieniążki ale do tej pory to przyznaję z zapasów podopiecznego Wam parzyłam.

O żesz . ...:$ Rumienię się okrutnie... Przy najbliższej okazji odkupię moje przewiny...Tylko nie wymyśl jakiejś :kawa:przez zwierzaka wydałonej bo mi wynagrodzenia zamkowego nie wystarczy. Błaha, ha,ha....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Jak nie ma monogramów na pampersach to jej wyhaftuj przecież włóczkę masz na każdym pampersie w innym kolorze ha ha A  tak w ogóle to o zamówieniach z forum na te włóczkowe cudeńka to zapomniałaś ? ha ha @Blondi i @Łukasz są podobno zakochani więc może jakieś wystrzałowe ubranka by im się przydały ha ha

No jak zakochani to chyba tylko :serce::serce: :serce: wydziergać lub wyszyć a dołożyć motyw zamkowy w postaci strzały :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...