Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę włączyć tryb awaryjny ha ha czyli kombinować co na obiad zrobić ,zeby dziadek z głodu nie umarł ha ha znalazłam mąkę no to dzisiaj szefowa kuchni musi wyczarować naleśniki uf jak ja lubię tak kombinować z obiadami i z niczego zrobić coś dobrze,ze dziadek nie jest wybredny w jedzeniu no i dżem lubi ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet nie myślę o naleśnikach ani o żadnym jedzeniu,,bo mnie coś nakarmiło innego:hahaha: :serce:

Ale co ja nacudowałam ,,wyciągnęłam babcię do drogerii ,,aby sobie farbę na włosy kupic i kupilam dwie farby i szybko przed chwilą zaczełam mieszac aby położyć na głowę i tubka to tubka to dawaj ją też do mieszania a to było dziadostwo do polożenia po farbowaniu i farba poszła weg,,,nie będzie farbowania  bo tą następną jutro zrobię sobie ,,już dzisiaj dosc mieszania,,jak człowiek się spieszy to tak ma,,,ale to nic,,dobrze ,że włosy są:hahaha: a ukrop mam też ,,dzisiaj łóżkomania i laptopek,,trzeba poodpoczywać,,:love:

jeszcze mój super kierowca z Bla Bla Car dzwoni do mnie ,,że jest niedaleko:hahaha: tak chce ze mną wracać do PL:płacz:  fajny facet,,nawet bardzo fajny bo super nam podróż minęła ,,ale on chyba coś chce więcej ode mnie,,a ja go lubię ale nie na tyle aby coś tam coś tam ,,,o nie !!! spodobalam mu się i tak wydzwania do mnie,,,a ja jeszcze sama nie wiem czym ja będe wracać ,,bo u mnie wszystko w ostatniej sekundzie,,, mało tego jeszcze ze  Stanów mi wydzwania,,bardzo chce porozmawiać ale o czym on chce ze mną rozmawiac jak ja w ogóle nim nie jestem zainteresowana,,jakieś przylepaki poznaję,,zaraz mi dnia zabraknie na te telefony,,ale ja też tak zrobię ,że wszystko powyłanczam i hulaj dusza ,,spokoju troche będzie,,hahahale czy ja wytrzymam??? na 100%  nie!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacudowalam z farbą ale co do czego fajny kolor wyszedł,chodz trzymalam tylko parę minut,,bo nie chcialam miec niebieskich,,i co do czego to dobrze namieszałam te tubki z buteleczkami-hahaha jaki ze mnie dzisiaj roztrzepaniec ,,i to równy,,a ja połowe farby wyrzucilam i szybko pod wodę,,Nie ! już dawno taka zakręcona nie bylam i zaraz trzeba się szykowac,,do pracy ! tak do pracy a nie na wakacje,,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Polski :) Jestem na 2 tygodniowym urlopie. Moja sztella w dniu wyjazdu to było jedno wielkie wariatkowo. Babcia i 4 opiekunki. Wczoraj wylądowałam w Modlinie. Kocham Polskę, bo jest taka nieprzewidywalna i bez sprytu i instynktu przetrwania - daleko nie zajedziesz...

Dziś leżę w łóżku, bo wróciłam trochę przeziębiona. Jutro zacznę załatwianie spraw i sprawek. Na weekend może pojedziemy z córką na kajaki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bozka napisał:

Witam z Polski :) Jestem na 2 tygodniowym urlopie. Moja sztella w dniu wyjazdu to było jedno wielkie wariatkowo. Babcia i 4 opiekunki. Wczoraj wylądowałam w Modlinie. Kocham Polskę, bo jest taka nieprzewidywalna i bez sprytu i instynktu przetrwania - daleko nie zajedziesz...

Dziś leżę w łóżku, bo wróciłam trochę przeziębiona. Jutro zacznę załatwianie spraw i sprawek. Na weekend może pojedziemy z córką na kajaki. 

Udanego ,zasłużonego odpoczynku w Polsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kilka ciekawostek ze steli gdzie jestem mam po drugiej stronie ulicy kosciół ha ha dziadek ma na szyi taki naszyjnik z przyciskiem w razie czego może na niego nacisnąć i ktoś przyjedzie tylko kto? i po co to nie bardzo wiem ha ha naokoło domu jest pełno wiatraczków ,które w nocy są ładnie oświetlone na czerwono .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie teraz jestem podopieczna ma taki "zegarek" z przyciskiem. Jak naciśnie to razu z takiej stacji-telefonu dzwonią i pytają czy potrzebuje pomocy lekarskiej. Przy mnie na szczęście jeszcze nie nacisnęła. :)

A w ogóle to jednak znoszę jak ktoś mi w garach miesza. :) Dzisiaj naleśniki smażyłyśmy obie, to znaczy ja smażyłam a ona podkładała masełko na patelnię. Znów zamiast być opiekunką jestem pomocą domową bo niewiele mam przy niej do roboty. Ale czasu wolnego nie za wiele bo to albo pogadać albo pograć w chińczyka, pogadać, pograć w chińczyka, w międzyczasie spacer i jedzonko i dzień mija.

Ma problemy z nogami więc spacerek jest tylko dookoła ulicy, normalnie jakieś 15 minut, ale czasem godzina. Zależy ilu znajomych spotka i jak się zagada. :d

No i chyba podszkolę się w języku bo mówi do mnie i to dużo, nie wszystko rozumiem ale coś tam gadamy i jak coś powiem źle to mnie poprawia. :d Darmowy nauczyciel. :d:d:d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłam z kolacji w restauracji,,tatar-ale tak niedobrego dawno nie jadłam ,,masakra jakaś ,,tak zepsuć mięso:płacz: ale dzisiaj mam telefon za telefonem,,normalnie napad na mnie,,:płacz: zmęczona jestem tymi facetami i telefonami,,może jeden da sobie spokój ,,bo prosto mu powiedziałam ,że ja do niego nie pasuję ,,niech szuka dalej a on do mnie ,,ale ja Ciebie znalazłem i Ciebie mam-hahahhaha wariatkowo jakieś,,znalazł i sobie mnie wezmie-hahahha to są dopiero cuda ,cudenka ,,,a mnie zatkało równo ,,bo nie dochodzi do takiego ,że on za stary dla mnie itd, i na szczęscie rozłączyło i dobrze,,niech idzie dziadzio spać,, a babcia się nie może doliczyć moich facetów i chyba jej któregoś oddam,aby nie było jej smutno:hahaha: ale zmęczenie mam tylko 5 min, zaraz odzyskam siły wszędzie ,,,przelotne zmęczenie,,tak to sie nazywa,,,:love: ja to mam naukę cały czas niemieckiego ,,,że mi głowa pęka od tych słówek,,tam też musze porządek zrobić,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...