Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze mnie radocha trzyma,,,:hahaha::hahaha::hahaha:

3 godziny temu, Beata Giz napisał:

Witam! Blondi ja żadnych wek nie robię. Nie umiem i nie mam ochoty się uczyć.

I bardzo dobrze ,,niech kucharze zrobią za Ciebie,,ja też nie robię weg żadnych ,bo nie mam czasu,,nawet jak zjadę do domu,to nie mam zamiaru w kuchni zginąc,,jadę przecież na urlop do domu a nie do słoików:płacz:

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

A ja kombinuję : iść do sklepu czy nie iść ? Kupić coś słodkiego czy nie kupić ? A może kupić włóczki ( są naprawdę niedrogie ) ? A może kupić i włóczki i słodycze ? :hahaha:

Chyba na słodyczach się tylko skończy.....

hahahha jesteś niemożliwa ,,masz dawać rady nowoczesne a nie pierdoletami się zajmować,,kupić nie kupić,,zrób to co naszlo Ci w pierwszej myśli,,kup te włóczki,,przecież masz mi zrobić tą bluzeczkę ladną ażurkową,nie bądz taka i nie zapomnij tylko:płacz: jestem jeszcze nie taka stara i mogę spokojnie takie coś wciągnąc na siebie,,gdzieś była ta ładniutka bluzeczka tutaj na forum,,sama chyba Ty wsadziłas ją ,,to wiesz o jaką mi chodzi ,,rozmiar podam po cichu,,,,

a słodycze kup ,,bo ja też kupiłam  ,odpoczęłam przez parę dni bo były ukropy a teraz już nie odpuszczam,,mam cukierki ,,mam Tiramisu,,oj mam jeszcze coś tam,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, jolantapl. napisał:

@Łukasz ale zamieszania narobiłeś przez ten woreczek ogórków:płacz::hahaha:

Chyba wszystkich nas męczą te upały to może zapraszam Wszystkich na :lody::softserve:i:piwo:

Wszystkiego najlepszego@Maria Jolanta stuknęło Ci 700 pisz dalej :):serce:

uśmialam się znowu,,stuknęlo ,stuknęlo,,jasne że i piję i jem i liżę,,:piwo::lody::softserve:

Lubię śłodkie też tylko w De,,ale całej czekolady nie zjem,,ale całą paczkę cukierków wsunę-o co tu biega? chyba cukierki mi lepiej wchodzą , są lepsze,,:płacz::hahaha:

@Maria Jolanta tak ,,to jest po przodkach ,te przetwory,:płacz::hahaha:,wez pomysl jak kiedyś kompot gotowany byl prawie co dzień,,a dzisiaj kto pije kompot? kto gotuje? nieliczni,,tak samo z przetworami,,rodzice ,dziadki mieli pelne piwnice wszystkiego,,ziemniaki ,warzywa , weki owoce,,a my? co nieliczni robią sobie to co lubią,,i znowu wrócę do tych kiszoniaków,,,:o

Ale coś trzeba wrzucić ,,wsadzić tutaj,,bo wszystkie lubimy się stroić,:hahaha:

obuwie-damskie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszecie dziewczyny. :d Taki kompocik esencjonalny, mocno owocowy i mąka ziemniaczana. Najlepszy taki rzadki do picia na upały. I zdrowszy. :d

 

Łukasz. Przecież wiesz że muszę zdjąć miarę bo jak nie to będę musiała poprawiać. Tu szpileczką przypiąć, tam szpileczką dopiąć żeby ładnie rozmiar dopasować. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden facet na forum,,:płacz: co za smutek :płacz::hahaha: za mało mamy facetów opiekunów,,jest rozchwytywany ,,ma się mierzyć tu i tam,,nie nadąża za forum,za babami,,a jeszcze dom na głowie i ustalanie menu,,baseny go czekają i znowu miara i miara,,lekarzy obskakuje,w międzyczasie na forum,,jakieś ubranko wrzuci i każe robić w ciemno,a potem ubranko może być duże i będzie dyndac nie potrzebnie,,hahahha :hahaha:

Z Balei miałam mydło na wcześniejszej stelli,,ale żyję,,:płacz: ale wiem,że takie bakterie mogą się obudzić nawet za parę miesięcy,,ale nie piłam tego ,,spoko,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja milczę ostatnio, bo prawie nic się w mojej pracy nowego nie dzieje i jakoś nowych przemyśleń zawodowych mi brak, ale czytam nasze forum.

I pozdrawiam serdecznie wszystkich piszących : @Blondi @Maria Jolanta i @jolantapl.

@Betty jak zawsze mnie  wciągają twoje wątki. Praca z mężem na szteli toż to warte osobnego tematu Koniecznie ! Nie wiem czy sama dałabym tak radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Serenity napisał:

A ja milczę ostatnio, bo prawie nic się w mojej pracy nowego nie dzieje i jakoś nowych przemyśleń zawodowych mi brak, ale czytam nasze forum.

I pozdrawiam serdecznie wszystkich piszących : @Blondi @Maria Jolanta i @jolantapl.

@Betty jak zawsze mnie  wciągają twoje wątki. Praca z mężem na szteli toż to warte osobnego tematu Koniecznie ! Nie wiem czy sama dałabym tak radę.

@Serenity o jak miło cie poczytac.... to dobrze jak sie nic nie dzieje takiego na stelli, bo to znaczy, ze spokoj... czyli malo stresu... praca z mezem... nowy wątek? hm... alez kochana... raca z mężem to nudy na pudy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Betty napisał:

praca z mezem... nowy wątek? hm... alez kochana... raca z mężem to nudy na pudy... :)

 Nudy ? Z mężem ? nie wierzę. Ale sytuacja interesująca.

Choć ja bym chyba się nie zdecydowała. No, ale nie mam już męża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Serenity napisał:

 Nudy ? Z mężem ? nie wierzę. Ale sytuacja interesująca.

Choć ja bym chyba się nie zdecydowała. No, ale nie mam już męża...

Nie przejmuj się kiedyś kazda z nas nie bedzie miała meza albo nasi mezowie nas takie zycie:serce: Ja mam meza i moze chciałabym z nim pracowac ale na krótko nigdy nie dzien w dzien  przez dłuzszy okres czasu  po za tym nie wiem czy on by chciał ze mna pracowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity też Ciebie pozdrawiam,,trochę smutno jak się nic nie dzieje,:płacz:,:hahaha: u mnie się dzieje,,dziadki zadowolone, bo aż dotarło daleko daleko ,,oczywiscie z opiekunki,,wyprowadziłam na ogród i niech sobie we dwa pogaworzą,,:o ta ich gwara jest nie do zrozumienia,,ale może i dobrze ,,po co mi wszystko wiedzieć? na co? a tak koło mnie to przelatuje,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jeszcze nawet sama i swój kisiel gotuję. :$ A niewiele już osób wie że kisiel gotuje się nie z torebki ale z kompotu. :d

 

kurcze... zaciekawilas mnie... bo co do przetworow to uwielbiam robic i... i rozdawac pozniej... zwlaszcza salatke z ogorkow, kurkumy, cebuli i papryki, robie kolo 80 litroe bo wszyscy wokolo uwielbiaja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...