Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja pamiętam:) lubię panią Geppert szczególnie piosenkę Jaka róża taki cierń.Ta pani była kiedyś sąsiadką mojego męza mieszkali w jednej miejscowości  i nawet osobiście poznałam jej mamę u fryzjera.:) Na Wszystkich świętych jak byłam kiedyś to ją widziałam ale tylko z daleka nie wyglądała jak jakaś gwiazda chyba w ogóle należy do tych artystów,którzy cenią sobie prywatność:) A Piosenka jest z filmu Kogel mogel:)

Nie wiem czy to jest tytuł ale takie słowa są w tej piosence:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam się martwić o Waszych podopiecznych...

Wywiało wszystkich, mam nadzieję że staruszkowie dobrze znoszą upały ?

Z moją babuszką ustaliłam że na kolację jemy tylko sałatę z pomidorami i ogórkami, i z jogurtem. Bez chleba bo jest tak gorąco że nic konkretnego i tak nie zjemy. Na szczęście dobrze znosi upały. :)

 

 

@jolantapl. specjalnie dla Ciebie. :serce:

Ale ja wolę jednak to -

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość aga napisał:

I już po burzy . Grad też sie troche posypał. Powietrze czyste , az sie chce oddychac. Ale jakas padnieta jestem  sama sie dziwie , bo burzę lubię.:d

 

.

Gdzie ta burza ,,daj daj daj mi trochę,,,,zwariować idzie z ukropu,,a dziadki myślą ,że ja na górze mam chłodno,,,:płacz: że ja mam raj,,co im od  tego ukropu padło już na głowy:święty: 

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Powoli zaczynam się martwić o Waszych podopiecznych...

Wywiało wszystkich, mam nadzieję że staruszkowie dobrze znoszą upały ?

Z moją babuszką ustaliłam że na kolację jemy tylko sałatę z pomidorami i ogórkami, i z jogurtem. Bez chleba bo jest tak gorąco że nic konkretnego i tak nie zjemy. Na szczęście dobrze znosi upały. :)

 

 

@jolantapl. specjalnie dla Ciebie. :serce:

Ale ja wolę jednak to -

 

A ja kocham i jedną i drugą,,lubię ją:serce: dreszczyk emocji ,wzruszenia zawsze mam słuchając tych utworów,,,:święty::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

U mnie już barometr trzeci dzień z kolei deszcz pokazuje a nie spadła ani kropelka:( Pootwierane wszystko co się da okna drzwi i nic nawet przewiewu żadnego nie ma :(

@Maria Jolanta dziękuję:serce:

Fajnie na dworze , bo w domu mamy chłodno . Ta taki chyba 50 cio letni dom. Dobrze izolowany . Dzisiaj otworzyłam drzwi do piwnicy i ....... powiało chłodem.  Opalona jestem na brąz , ponoć chłopaki to lubią:hahaha: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Gdzie ta burza ,,daj daj daj mi trochę,,,,zwariować idzie z ukropu,,a dziadki myślą ,że ja na górze mam chłodno,,,:płacz: że ja mam raj,,co im od  tego ukropu padło już na głowy:święty: 

A ja kocham i jedną i drugą,,lubię ją:serce: dreszczyk emocji ,wzruszenia zawsze mam słuchając tych utworów,,,:święty::serce:

Za późno :hahaha:  za to podsyłam :lody: .  Burza była w Dolnej Saksonii , tu dobrzy ludzie mieszkają :święty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gość aga napisał:

Za późno :hahaha:  za to podsyłam :lody: .  Burza była w Dolnej Saksonii , tu dobrzy ludzie mieszkają :święty:.

Widzę ,że za pózno, jeszcze oczy moje coś tam widzą,,np, błękitne niebo i żar:rozpacz: ja chcę taki żar przy wodzie,,,lodziki się w sekundę rozpłyną,,ale wielkie dzięki,,chodz troszkę,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj podopieczny już w łóżeczku od pół godziny . Powinnam mu buzi dać na dobranoc. Spi cała noc  , aż zapominam ze w pracy jestem . Juz zaczynam tęsknic za "nocnym wołaniem" :o żebym tylko w złą godzine tego nie napisała. :święty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie oglądam fakty na TVN , znów tragedia . 5 latek utopił sie w studzience kanalizacyjnej , bo ktoś skradł pokrywę. Ludzie .................... krzyczeć mi sie chce . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Gośc aga, to Ty naprawdę masz raj,,,jakiego grzecznego masz dziadka,,:hahaha: mój nauczył się mówić ,,jeszcze za wcześnie na spanie":płacz: ostatnio wszystko jest za wcześnie:płacz: dobrze ,że nie są marudni,,:hahaha: 

Ma tez inne walory :( . Ale wstyd mi pisac o nich :hahaha: . Grzmi , burza wraca do nas . Juz mi sie nie chce kwiatów tarasowych chować .  Może jak to mówia przejdzie bokiem. Oby bokiem nie wyszła he, he :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, erika napisał:

Witajcie kochane opiekunkowo ! witaj @Blondi @Łukasz itd .Ja już w domciu .ale @Blondi zaraz jadę do  mojego  kogutka  :hahaha: a nastepnie pomyslę o pracy :love: Pozdrawiam  wszystkich :love:

@erika tylko o kogutku myśl:serce: a do pracy będziesz miała rzut beretem,,,Ty dopiero sie rozpusciłas ,,równo,,:hahaha: ale piszesz ,,że pomyślisz o pracy,,to co? jeszcze nic nie wiadomo,,czy do końca roku nie będziesz urlopowac,,:hahaha: Ale Ty teraz jak nowo narodzona,,Czy Kogutek ciebie pozna?hahahaha  po takich masażach i tego tam,,:serce::love: masz tu zimne :piwo: i pozdrów kogutka,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@erika tylko o kogutku myśl:serce: a do pracy będziesz miała rzut beretem,,,Ty dopiero sie rozpusciłas ,,równo,,:hahaha: ale piszesz ,,że pomyślisz o pracy,,to co? jeszcze nic nie wiadomo,,czy do końca roku nie będziesz urlopowac,,:hahaha: Ale Ty teraz jak nowo narodzona,,Czy Kogutek ciebie pozna?hahahaha  po takich masażach i tego tam,,:serce::love: masz tu zimne :piwo: i pozdrów kogutka,:hahaha:

@Blondi  dzięki :całus: trochę popływam z kogutkiem i nadrobię zaległości :hahaha: a potem praca . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? No muszę się pochwalić,,wczoraj powiedziałam synkowi ,że potrzebuję wentylator ,a synek napomknął ,że już jeden przyniósł,,no dobra ,,ale dla PDP,,a ja? :płacz: już nic  więcej nie powiedziałam,,a dzisiaj synowa wpada z nowym w kartonie wentylatorem  dla mnie:hahaha: wszystko by było ok! ale tego wentyla trzeba było całego złożyć,,a pot się po dupie leje z gorączki,,ja uradowana z prezentu dawaj składac ,,i:płacz::rozpacz: godzinę czasu dochodzilam do niego,,jak go sklepać do calości ,,ale chłop żywemu nie przepusci,,pilniczkiem śrubki skręcałam,,aby tylko szybko mi luftu dał,,hahahha teraz to ja wiem,że żyję,,jak to malo czlowiekowi potrzeba do radości,,do szczęscia,,ta gorączka daje we znaki równo,,muszę przyznać ,że rodzina ok! :hahaha::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...