Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry  wczoraj miałam przechlapane , w dodatku wieczorem  podop. zajączka złapał . Musiałam pomoagać pozbierać się z podłogi a później pocieszać , że nic wielkiego sie nie stało . Na szczeście upadek bez złych konsekwencji. Starość jest okropna a szczególnie dla uparciucha , ktory nie akceptuje faktu , " że to se ne vrati". Czas sprawności , siły i zdrowia minął bezpowrotnie. Potem jeszcze miałam jakieś problemy z kompem, bo nie mogłam potwierdzić , że nie jestem robotem . Tyle sie tego nazbierało  :hahaha: i tylko moje łózeczko poratowało sytuację.Wyspałam sie i liczę na lepszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim na nogach i jeszcze tym chrapaczom co udają ,że śpią,,,:hahaha:

Ja miałam problem z ubiorem:rozpacz::hahaha: bo wszystko jakieś mam za ciepłe a szykuje się dzisiaj Afryka u mnie,,, :kawa: jest ,,jest ,,:święty: :hahaha:

Gosć aga a Ty wiesz ,że dziadki by chcieli jeszcze zdobywac góry i doliny? a myślisz ,że mój to inny ? moj chce chodzić i jeszcze podskakiwac ,a tu żadnej siły,,ale widzę ,że się nie poddaje,,,:hahaha:

wczoraj mnie chciał nakręcić ,,przerabial mnie abym mu dala 2 tabletki na sen,,bo on spać nie może itd, itd opowieści nie było końca,,ale nic z tego,,wymyśliłam co innego,,,że dam mu tą 1 tabletkę na noc godzinę pózniej i się zgodził,co za cwaniaki,,jak z dziecmi małymi,,ale zobaczymy co dzisiaj będzie za bajeczka ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Gość aga -  a jesteś pewna że nie jesteś robotem ? :hahaha:

Wiesz, w tej pracy czasem wiele rzeczy robi się automatycznie. :d:d:d

Śniadanko gotowe, czekamy na zastrzyk, ale :kawa: już czeka na dobry początek dnia.

Witajcie śpiosszki.

 

ad.1  skaleczyłam sie w palec i widzialam kropelke krwi , to nie jestem robotem . W innym przypadku było by zwarcie :d .

ad.2 staram sie myśleć jak robię wiele rzeczy :d

ad.3 czyt to kawa jest tym zastryzkiem na rozruch :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Dzień dobry Wszystkim na nogach i jeszcze tym chrapaczom co udają ,że śpią,,,:hahaha:

Ja miałam problem z ubiorem:rozpacz::hahaha: bo wszystko jakieś mam za ciepłe a szykuje się dzisiaj Afryka u mnie,,, :kawa: jest ,,jest ,,:święty: :hahaha:

Gosć aga a Ty wiesz ,że dziadki by chcieli jeszcze zdobywac góry i doliny? a myślisz ,że mój to inny ? moj chce chodzić i jeszcze podskakiwac ,a tu żadnej siły,,ale widzę ,że się nie poddaje,,,:hahaha:

wczoraj mnie chciał nakręcić ,,przerabial mnie abym mu dala 2 tabletki na sen,,bo on spać nie może itd, itd opowieści nie było końca,,ale nic z tego,,wymyśliłam co innego,,,że dam mu tą 1 tabletkę na noc godzinę pózniej i się zgodził,co za cwaniaki,,jak z dziecmi małymi,,ale zobaczymy co dzisiaj będzie za bajeczka ,,,

Wiem , wiem . Ale mój to szczególny uparciuch . Sam , sam , sam . A ja widze , że nic z tego nie wychodzi . I to ja potem tłumacze sie , że nic sie nie stało , że jeszcze przyjdą dobre dni O.o . Szkoda mi go bardzo to dobry , mądry człowiek . Taktowny w dodatku jak nie Niemiec. Ale lata swoje ma,  hucznie rozpoczął 96 rok życia . Ale ten huk to tylko w dniu urodzin był. Myślę , że jak będę jeszcze starsza niz teraz jestem , to zdam sie na młodych ludzi i zawsze będę im przyznawała rację. he, he, he , czy tak będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Dzień dobry Wszystkim na nogach i jeszcze tym chrapaczom co udają ,że śpią,,,:hahaha:

Ja miałam problem z ubiorem:rozpacz::hahaha: bo wszystko jakieś mam za ciepłe a szykuje się dzisiaj Afryka u mnie,,, :kawa: jest ,,jest ,,:święty: :hahaha:

Gosć aga a Ty wiesz ,że dziadki by chcieli jeszcze zdobywac góry i doliny? a myślisz ,że mój to inny ? moj chce chodzić i jeszcze podskakiwac ,a tu żadnej siły,,ale widzę ,że się nie poddaje,,,:hahaha:

wczoraj mnie chciał nakręcić ,,przerabial mnie abym mu dala 2 tabletki na sen,,bo on spać nie może itd, itd opowieści nie było końca,,ale nic z tego,,wymyśliłam co innego,,,że dam mu tą 1 tabletkę na noc godzinę pózniej i się zgodził,co za cwaniaki,,jak z dziecmi małymi,,ale zobaczymy co dzisiaj będzie za bajeczka ,,,

Przegapiłam coś. Dobrze , że Ci sie wydaje że za ciepłe a nie za małe :hahaha: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość aga napisał:

Przegapiłam coś. Dobrze , że Ci sie wydaje że za ciepłe a nie za małe :hahaha: .

Dobre:hahaha::hahaha::hahaha: mam takie sprzęcicho ,,że jak ubiorę to mucha nie siada,,nigdzie zwisa ani zawisa nie widać-haha ma się sposoby na wszystko,,ale ten mój pancerz to za gorący na takie upały,,,:hahaha: ubiera się antygwałty i wszystko leży jak na modelu,,,:oO.o:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gość aga napisał:

Wiem , wiem . Ale mój to szczególny uparciuch . Sam , sam , sam . A ja widze , że nic z tego nie wychodzi . I to ja potem tłumacze sie , że nic sie nie stało , że jeszcze przyjdą dobre dni O.o . Szkoda mi go bardzo to dobry , mądry człowiek . Taktowny w dodatku jak nie Niemiec. Ale lata swoje ma,  hucznie rozpoczął 96 rok życia . Ale ten huk to tylko w dniu urodzin był. Myślę , że jak będę jeszcze starsza niz teraz jestem , to zdam sie na młodych ludzi i zawsze będę im przyznawała rację. he, he, he , czy tak będzie ?

Ja myślę że będę dokładnie taka sama jak ten Twój. A że potrafię być uparta to dam wszystkim popalić. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja myślę że będę dokładnie taka sama jak ten Twój. A że potrafię być uparta to dam wszystkim popalić. :hahaha:

Opiekunce będzie cieżko:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy już na nogach,,:hahaha: ja to już piekarnię obskoczyłam,,,aby na śniadanko chrupiące bułeczki zjeśc,,,:p

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

To się ciesz bo mnie jakaś wredna baba ( czyt.komarzyca ) uchlała w brzuch.

Z zemsty ? Za co ??????????

 

To komar !! nie przystojny chyba i dlatego:płacz: użarł:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:) ja już po :kawa: a o śniadaniu jak zwykle zapomniałam mam podobnie jak @Łukasz w Polsce rzadko jem śniadanie przeważnie mi się przypomina jak gotuje obiad ,że śniadania jeszcze nie jadłam a w de to dla towarzystwa zawsze coś skubnę bo jak bym nic nie zjadła to zaraz by pytali dlaczego nie jem więc dla swiętego spokoju jem .Wczoraj tak posprzątałam,że dzisiaj nie umie niczego znależć :rozpacz::hahaha:.Miłego dnia Wszystkim życzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość gość
O 20.06.2017 at 21:34, Blondi napisał:

Co??? Toz to puder mam z tej firmy i jest rewelacja:hahaha::rozpacz: mam iśc z nim za okno?:rozpacz: taka sama będe po tygodniu? śliczna?:o

 

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym czadzie jeszcze kociołek gotuję,,,ale trochę go ostudzę  przed podaniem:hahaha: 

U mnie piwnicy trochę chłodniej,ale tam tak nie przyjemnie:płacz: wolę chyba się gotować u siebie na górze ,,w bezruchu jest ok! :płacz:

A mnie jeszcze zakupy dzisiaj czekają:płacz: aby do sklepu a tam klima ,,jak wejdę to będe się godzinę klimać:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...