Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i spuentowała wszystko, tak jak powinno być. Owszem, relacje pomiędzy rodziną i pdp a NAMI są różne, tak jak w życiu i pozostawiają wiele do życzenia. Nie odnosiła się konkretnie do każdego z nas, bo nas nie zna. Napisała ogólnie i nie sposób nie przyznać jej racji...Też uważam podobnie. Nie gniewajcie się dziewczyny, takie są i moje odczucia, po 762 dniach pobytu w DE. Też, jak i Wy macie znajome, koleżanki na sztelach, tak i ja również mam i niejedno z opisu , opowiadań znajomych słyszałem. Uśmiechnijcie się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. tez nie podoba mi sie tenwpis pani Kowal z fb. 

    Niemcyy nie zatrudnisja nas z laski i co tu jakiejs wdziecznosc wymagac od nas i nas pouczac ? 

    A ze duzo osobnarzeka? Co tu sie dziwic? Kazda z nas patrzy jaki. lekko Niemcy zyja i jak nie narzekac. nie majac miesiacami wolnego, i zycia domoworodzinnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Łukasz napisał:

no i spuentowała wszystko, tak jak powinno być. Owszem, relacje pomiędzy rodziną i pdp a NAMI są różne, tak jak w życiu i pozostawiają wiele do życzenia. Nie odnosiła się konkretnie do każdego z nas, bo nas nie zna. Napisała ogólnie i nie sposób nie przyznać jej racji...Też uważam podobnie. Nie gniewajcie się dziewczyny, takie są i moje odczucia, po 762 dniach pobytu w DE. Też, jak i Wy macie znajome, koleżanki na sztelach, tak i ja również mam i niejedno z opisu , opowiadań znajomych słyszałem. Uśmiechnijcie się:)

Ja uwazam ,ze nie tylko zachowaniem ale i głupim wyzalaniem sie podopiecznym i rodzinie sami się im podkładamy i budujemy sobie taką nie inna opinie .Mnie jak pytają o męza i mówie,ze nie pracuje to zaraz myśla ,ze kolejna opiekunka na nieroba alkoholika musi za granicą pracowac a ja pózniej dodaje,ze on się juz napracował i to ciezko i teraz na zasłuzonej emeryturce sobie siedzi a wtedy to dopiero im gul skacze bo oni muszą przewaznie robic do 67 lat o ile sie nie mylę.:) Ja szanuje moja prace ,podopiecznych i ich rodziny również ale od nich tez wymagam szacunku nie tylko do mnie ale i mojego kraju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko Łukasz odebrał ten wpis podobnie jak ja.

Opisała po prostu jakąś tam historię, zlepek kilku zdarzeń dotyczących choć odrobinę większości z opiekunek. Nie trzeba tego odbierać personalnie bo to nie o to chodzi. Nie pisała też tego bo uważa się za lepszą, ani dlatego że jest alkoholiczką.

Przeczytajcie i nie bądźcie od razu w kontrze, to nie dotyczy Was tylko ogólnie i niestety wielu opiekunek, choć pewnie żadnej w całości.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdej pracy się narzeka,czy w PL,czy w DE. Wiele rzeczy mi się nie podoba w agencjach opieki, ale zawsze mówię...podpisuję umowę, czyli akceptuję jej warunki. Nie podoba mi się praca w DE, szukam w PL takiej za połowę wynagrodzenia....tylko dziękuję za taką opcję

a ona nie pisała, że jest alkoholiczką, tylko o zachowaniach niektórych opiekunów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba tylko Łukasz odebrał ten wpis podobnie jak ja.

Opisała po prostu jakąś tam historię, zlepek kilku zdarzeń dotyczących choć odrobinę większości z opiekunek. Nie trzeba tego odbierać personalnie bo to nie o to chodzi. Nie pisała też tego bo uważa się za lepszą, ani dlatego że jest alkoholiczką.

Przeczytajcie i nie bądźcie od razu w kontrze, to nie dotyczy Was tylko ogólnie i niestety wielu opiekunek, choć pewnie żadnej w całości.

 

 

 

W jakim celu umiesciłaś ten wpis z fb na naszym forum? Bo mi tylko humor na cały dzień popsułaś:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. każdy pisze co mu do głowy najdzie i ja też napisałam co w danej chwili mi naszło do głowy i nie przejmuj się niczym,,i nie ma nawet czym sobie psuć humoru ,,naprawdę,,ten cały wpis to też chyba zły humor u autorki wpisu,,bo wszyscy dobrze wiemy jak jest ,,a ona tylko to napisała jakby spadła nie z tego świata,,ja też o takich zachowaniach wiem,,a o dupę rozbić ten wpis-bawmy się dalej,,każdy z nas ma rozum i wie swoje,,na taki wpis można dac 20 odpowiedzi,,lalalallalallala:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już światowa byłam dzisiaj,:hahaha:,pojezdziłam na rowerku,ale w ubranku :hahaha: nago innym razem :płacz:,,Ale mi nie można kasy dawac,,poszalałam równo,,ale tylko kupowałam do jedzenia,,do chlebka,,takie tam pirdułki i 30 euro poszło,,a niby nic miałam kupić,,,trudno,,w lodówce nie może świecić tylko światło:płacz: zrobiło się gorąco,,ale w domu chłodno,,jak narazie ,,dziadków wypakowałam na ogród,,niech podziwiają kwiaty,,niech się nacieszą latem i ciepłem i słońcem,,bardzo udają ,że czytają gazety-hahahha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Au mnie panowie budowlancy wylali posadzke, skonczyli o 3 i poszli do domu. Nie narzekają. Ja im roboty zazdroszcze, ale ciesze sie, ze sie doczekalam ich wolnego dnis i ze mnie stac na ta prace. Mili mezczyzni, ale niestety zonaci.Niemnie dobrze, ze tacy istnieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Serenity napisał:

Au mnie panowie budowlancy wylali posadzke, skonczyli o 3 i poszli do domu. Nie narzekają. Ja im roboty zazdroszcze, ale ciesze sie, ze sie doczekalam ich wolnego dnis i ze mnie stac na ta prace. Mili mezczyzni, ale niestety zonaci.Niemnie dobrze, ze tacy istnieja.

Mili czy żonaci ?:)

Już wiem żonaci i mili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Serenity napisał:

Nawet gromadke dzieci maja, ale na ptawde takie fajne 2 chlopy swojskie. Ciesze sie, ze im place i ze jest z czego.

A widzisz to jeszcze jeden dobry aspekt tej naszej  pracy  za granicą mamy czym płacić tym co pracują w Polsce :) Wszystko co polskie to swojskie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Łukasz napisał:

no i spuentowała wszystko, tak jak powinno być. Owszem, relacje pomiędzy rodziną i pdp a NAMI są różne, tak jak w życiu i pozostawiają wiele do życzenia. Nie odnosiła się konkretnie do każdego z nas, bo nas nie zna. Napisała ogólnie i nie sposób nie przyznać jej racji...Też uważam podobnie. Nie gniewajcie się dziewczyny, takie są i moje odczucia, po 762 dniach pobytu w DE. Też, jak i Wy macie znajome, koleżanki na sztelach, tak i ja również mam i niejedno z opisu , opowiadań znajomych słyszałem. Uśmiechnijcie się:)

Ja się nie gniewam kazdy ma prawo mieć swoje zdanie bo z róznymi osobami i sytuacjami się spotykamy tylko niepotrzebne są uogólnienia:) czyli wkładanie wszystkich do jednego worka:( A na kolejnego szampana to widzę,ze jeszcze przyjdzie nam poczekać bo trochę do tysiąca brakuje:( no chyba,że na emeryturę przejdziesz wcześniej za pracę w szczególnych warunkach:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

taak, te dni tutaj powinni mi przeliczać podwójnie:hahaha: ale muzy słucham, takiej poważnej:)

Po tej muzie poważnej abyś sam za bardzo nie spoważniał, bo wiesz ,że opiekun powinien mieć  trochę szału w sobie:hahaha: mnie dzisiaj sąsiad podsumował,że dziadki mają radosną opiekunkę,,a co!! ciemny okular na oczka,,blond rozwiany, opalona i hejka na rower i zrobiłam wszystkim papapapa i w długą,,,:hahaha: ja to się czuję jakbym była u swoich dziadków-hahahha wolnośc tomku w swoim domku:hahaha:tak ma być na luzie ,,a nie drętwiaki jakies:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nicnsię nie chce ,,nawet trochę   relaksu:płacz:,,cicho i głucho,,tylko mi się chce szaleć i szalec,,bawić i bawić,,cieszyć się nie wiadomo z czego, chyba że żyję,:serce:,u mnie przychodzi wieczór i mam trochę pracy i przy jednym i przy drugim,,żeby nie było ,że już nic nie robię,,ale robię i to sporo,,:hahaha: bawię się w pflegedienst,,,a gruby sąsiad już czeka na tarasie na mnie-hahahha ,,inny sąsiad wyjechal na urlop,bo ni ma ,,trzeci gdzieś wybył bo cisza na tarasie,,mam same tarasy i samych sąsiadów,,nie ma nudy,,ale mnie nie kręcą te grubasy i te łyse pałki,,:płacz: :hahaha: mam jakiś krajobraz tarasowy,,ale ciągle się zastanawiam ,,kto był architektem ,,aby tak pobudować taras na tarasie i aby jeden drugiemu zaglądał na stół,,masakra,,jakas,,jak masz nudy to wyjdz na taras i pooglądaj sąsiadów-:hahaha: szykują się upały ,,a ja nie wzięlam bikini i nie wiem ,czy  @Maria Jolanta wydziergała te ażury czy wyleciało jej z głowy,,trochę rozmiarowo musi być większy ten bikiniarz,,bo paczka dobrych cukierków weszła we mnie,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha: z tymi tarasami to jest naprawdę ubaw  ja bym tak nie chciała ,żeby sąsiad mi do talerza zaglądał:) nie mówiąc juz o kieliszku:) A na forum pusto bo w de w sobotę i niedzielę to najwieksza nuda kazdy czeka,zeby był już poniedziałek i nastepny tydzień odhaczyć a moze wszyscy juz zmęczeni po całym tygodniu pracy? i chcą sobie odpocząć w ciszy i spokoju kto to wie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...