Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

My jak w przedszkolu,,odwalamy sobie leżakowaning ,,ja też się zaliczam do przedszkolaków, lubię sobie podrzemać,,więc czas na drzemanko,,za chwilę bo widze tutaj dużo nowych wpisów, musze ogarnąc to wszystko,,a potem zmęczona tymi postami padnę:płacz::spioch: my już jak stare babki zaczynamy drzemanie-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Katii napisał:

U mnie nici ze spacerku , rozpadalo sie.Ide parzyć :kawa: kto się pisze,zapraszam

ja się piszę i niosę :ciacho::ciacho::ciacho: -dzielę,,nim wszystkich,,,panoszę się w tej kuchni jak w swojej,,-hahahha az mi ktoś da po łbie za moją goscinnośc,,ale synkowi się podlizałam i tez dalam do domku do :kawa:,,no włazidup ze mnie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

 Zostawmy już agencję i rozmowy ,,trzeba trochę o durnotach popisac,,poklepać czy ponadawać:hahaha:

może po jakimś :drink:albo :lody:,,,:p

Nie można pisać codziennie o głupotach od dzisiaj będziemy mieć wyznaczony dzień pan @kris nam go wyznaczy:rozpacz::hahaha: Ja biorę wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko male rączki mogą wymyśleć,,główki wielkie mają do rozmnażania,,pomysłów:hahaha:

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

To weź tylko garstkę, nie musisz całej kuli ziemskiej od razu nam pokazywać. :d

 

żadnej garstki @Maria Jolanta ,,od razu trzeba wszystko brać garsciami ,,aby nic nie uciekło,,:hahaha:

niech już mija ten dzień,,wystarczy tych świąt,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucichło -gdzie podzial się  @Michał845 ,nic się nie odzywa ,,czy zjechał od wariatów? cisza!!!

@kinga z Jacusiem gniazdka szukają,,i gdzie reszta opiekunkowa,,jak tylko zjadą do domku to już czasu brak ,,ale taka prawda,,nieraz go brakuje,,,

@katarynka kataryni gdzieś też w Polsce,,hahhaha 

Ja też zaraz pójdę kolację przygotowywac ,,bo nie mogę sobie dzisiaj miejsca znalesc,,powinnam się na rowerku wyżyć trochę,,też wrąbałam poł Ptasiego Mleczka,,jutro kupię dobre cukierki ,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już myslę co mam kupić,,:święty: co będę gotować,dzisiaj to już mam obiadek,,ale jutro itd, może wątróbkę drobiową kupię? spytam najpierw czy lubią,,:p ale wyrwę się na rower po popołudniowej kawie,,nie ma co lecieć do obiadu,,potem też będzie czas,,to lubię na stellach,robić zakupy w różnych dniach ,,wyjsć o każdej porze,sklepy mieć nie daleko,Ostatnio nie miałam takiej możliwości i się trochę dusiłam i czułam się jakbym była w jakimś zakładzie zamkniętym,,dobrze mieć nieraz takie miejsca, bo się wtedy docenia na innych stellach tą wolnośc,,dobrze też mieć PDP ,których można zostawić samych w domu,,którzy nie muszą być non stop na oku,,,jednak praca nasza uczy nas bardzo dużo,,odnalesc się w każdej sytuacji i w każdych warunkach:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

tak, jolantapl. W wyszukiwarce poszukaj sobie poziomów językowych. 

Witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia:love:

Dziękuję dziewczyny za niezliczoną ilość kaw, haha:)

Dalej nie rozumie to ten C1 i C2 to perfekcyjny? czy lepszy od tego jakim posługuje się rodowity Niemiec ?a może wspaniały? albo zaj......ty?bo tylko to mi przychodzi do głowy:płacz::hahaha: Zawsze myślałam,że B1 to taki słabszy komunikatywny a B2 to mocny komunikatywny.Już się całkiem zamotałam z tym językiem:płacz:

Już wiem w mojej agencji kończy się na B2 żaden opiekun nie może się już więcej nauczyć:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro A2 jest dla początkujących to B1 i B2 też. Być może B2 jest uznawany za poziom dobry, myślę że wystarcza do komunikacji ale nie wystarcza do swobodnej rozmowy.

Mam ambitny zamiar dojść w rok do B2, czas pokaże czy to realne...

 

Byłyśmy na spacerku 1,5 godzinki i jestem zadowolona. Teraz tylko jakieś ciasto na popołudnie wstawię, obiadek mam, tylko coś na dodatek wymodzę i po obiadku sjesta. :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dalej nie rozumie to ten C1 i C2 to perfekcyjny? czy lepszy od tego jakim posługuje się rodowity Niemiec ?a może wspaniały? albo zaj......ty?bo tylko to mi przychodzi do głowy:płacz::hahaha: Zawsze myślałam,że B1 to taki słabszy komunikatywny a B2 to mocny komunikatywny.Już się całkiem zamotałam z tym językiem:płacz:

Już wiem w mojej agencji kończy się na B2 żaden opiekun nie może się już więcej nauczyć:hahaha:

Dla nas opiekunów powinny być tabelki poziomów językowych rozbudowane o kilkadziesiąt wariantów!:p Niemiecki z dialektem śląskim, wielkopolskim, pomorskim, opolskim itd + dialekty niemiecki + słownictwo specjalistyczne (medycyna, ogród, chemia domowa, majsterkowanie, weterynaria, sport, kultura, kulinaria itp) :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...