Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, jolantapl. napisał:

Mój laptop jest rozgrzany do czerwoności:rozpacz::hahaha: nie wiem czy od słońca czy od ciągłego używania więc go muszę wyłączyć na jakiś czas bo jeszcze pożar w domu spowoduje:hahaha:

Jak laptop nie jest na gwarancji można go rozkręcić i dobrze odkurzyć - nawet odkurzaczem! Jak jest, to też odkurzaczem na maksa - klawiatura, wszystkie wloty i wyloty powietrza. Na maksa! Powinno pomóc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, dni polecą w weekend. Ja w sobotę dopiero pierwszy tydzień, a już pdp musiałam wyjaśnić, że już za często jej się zdarza umówić a to fryzjerkę, a to Fusspflegerin w trakcie przerwy opiekunki, gdzie ona potrzebuje pomocy. Od rozmowy już nie jestem super i nie smakuje tak bardzo jakby chciała i marudzi i brzydko zachowuje się przy jedzeniu. Z tym że ja powiem co należy, ale nadal jestem miła przy różnych czynnościach i normalnie wszystko robię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pdp tak maja czasami nie zwracaja na nas uwagi, mysla ze powietrzem jestesmy, nawet sie nie zapytaja czy moga kogos zamowic jak mamy przerwe,raz mozna ale bez przesady. Rodziny pdp tez tak robia nie raz spotkalam sie z czyms takim to porozmawialam i nauczylam ze pozniej dzwonili z zapytaniem :hahaha: czy bede w domu bo lekarz albo fryzjer itd bedzie,

a do zlosci to sa pierwsi haha

Tak teraz trening dla duszy i ciala:) trzeba pobiegac potrenowac a potem prysznic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kinga napisał:

Niestety pdp tak maja czasami nie zwracaja na nas uwagi, mysla ze powietrzem jestesmy, nawet sie nie zapytaja czy moga kogos zamowic jak mamy przerwe,raz mozna ale bez przesady. Rodziny pdp tez tak robia nie raz spotkalam sie z czyms takim to porozmawialam i nauczylam ze pozniej dzwonili z zapytaniem :hahaha: czy bede w domu bo lekarz albo fryzjer itd bedzie,

a do zlosci to sa pierwsi haha

trzeba mówić pomimo fochów pdp, aby wiedzieli, że my nie osły, że to widzimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, emma napisał:

trzeba mówić pomimo fochów pdp, aby wiedzieli, że my nie osły, że to widzimy. 

Przejdzie im,,to tylko fochy ,,ja miałam kiedyś jeszcze trzaskanie drzwiami:hahaha: a potem co do czego to byłam najlepsza,,:hahaha: także trzeba na odważnego gadać i się nie cackac,,ja mam też nieraz wizyty w porze pauzy,,wtedy babcię ubrać ,lifty,itd, a przecież rodzinka dobrze wie,że to moja przerwa ,,a może uważają ,że 2 godz, za dużo? wystarczy takiej opiekunce może 15 min,? :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet zakupy miałam robić tylko w czasie pauzy bo pewnie rodzina uwazała,że wtedy akurat nic sie nie wydazy a jak wyjde o innej porze jak babcia bedzie w łóżku to sie coś stanie:hahaha: Nie poswiecam ani minuty mojego wolnego czasu na zakupy itp.chociaz zdarzyło się,ze 1 raz w czasie przerwy przyjechał wnuczek w odwiedziny ale wtedy po odwiedzinach babcia poszła do łózeczka a ja miałam przerwę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i jak radośnie od rana ,,widac jak jest w Polsce ,,:kawa: stół jak zawsze zastawiony:hahaha:

dzięki  @Maria Jolanta ,,już w domciu ,,super! My spaliśmy, a Ty się tłukłaś w busie ,aby do domciu ,,,,No to teraz spokojnie odpoczywaj i nabieraj sił do następnego wyjazdu:hahaha:

A my opiekunkowo zaczynamy sobotę w pracy ,,wstawać i brać się za śniadanie ,,bo Maria Jolanta poszalała dzisiaj i to równo z tym jedzeniem,,,nie odkładać śniadania do 16 godz, bo to nie zdrowo:płacz::hahaha: Miłego Weekendu :serce::love::love:

1480777320_w4k1kz_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

 

och Ty Blondi,ale masz teksty :hahaha: Maria Jolanta  , ale wypas, dziękuję :)

Wszystkim, i tym w kraju, jak i tym na obczyźnie, życzę miłego dnia. I pogodnego. I wesołego, haha :love:

 

1_500.jpg

no właśnie!!!:hahaha: ta satysfakcja kochana -:hahaha: ciesz się ,że pracujesz:płacz:

Ale dawno ja nie narzekalam na internet ,a tu pach trach i zero internetu ,,:płacz: ale ja przywiozlam sobie też z Pl internet ,,i nie ma ,żebym została bez okna na świat,,ciągnę ze swojego telefonu,,już nawet nie patrzę ,ile co zapłacę,,:płacz: ale ja bez internetu? :rozpacz: myślę ,że może jakaś chwilowa przerwa ,,a jak nie, to będe biła też  na  alarm,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOOOOOOOO to nie dla mnie taka stella bez internetu,,masakra ,babcia ogląda swoje hity w tv a ja?:rozpacz:  no i tak ciągnę ten internet PL ,,jutro zobaczę jaki rachunek-hahaha no trudno,,przeżyję szybciej rachunek niż brak netu,,

Co dzisiaj porabiały opiekunki a co urlopowiczki,,nikt się niczym nie wychwala,,jedna @Maria Jolanta jest cała heppi bo w domu i chyba pełne sagany sobie dobroci gotuje,l :hahaha:

@jolantapl.ma przerwę w klepaniu?:płacz::hahaha: albo jeszcze nie skończyła grilla,,ja chcę karkóweczki i kiszkę jaglaną z ogóreczkami kiszonymi:hahaha:

@kinga czy Ty w końcu wskoczyłaś w ten basen toples?  :hahaha:

@Łukasz wracaj już z tej ławki,,bo wilka się nabawisz:płacz:

@Lucyna121 kochana co było na obiad -pisz,,jak oczywiście był ten obiad,,:płacz: 

kto tam jeszcze jest na celowniku,, @makaroni z babką walczy bo ciągle podsłuchuje:płacz:

@agryppina44 też ma lekką księżniczkę,,wybrednaja trochę:hahaha:wez z taką całą sobotę wytrzymaj a tu jeszcze zbliża się nudna niedziela:płacz: oj ciężki żywot tego opiekuna a mówią ,że to wypoczynek ,wczasy pod gruszą,:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @Blondi kochana:love: dzisiaj w toples nie wystepowalam za zimno bylo cholerka:p ale jutro ma byc lepie,no nic zobaczymy:) masz racje jutro nudna niedziela ale co tam jeszcze 4 dni i do domku :d a Ty kochana jak dlugo jeszcze wDE bedziesz?:p

Ciekawe co cala reszta robi wszyscy siedza jak myszy pod miotla:love:O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...