Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja też się zastanawiam ale przynajmniej na forum był spokój nikogo nie denerwowałam;)

:hahaha::hahaha: ależ my tutaj żyjemy,,to widac i słychac:święty:

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chorobcia, klepiecie w różnych tematach tyle że nie daję rady przeczytać. :d

nas nie dogoniat!!!:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa: Smacznego!! Ja pożeram dzisiaj :kawa:,,tak sobie piję i tak pmyślałam o innych  miejscach pracy,gdzie nie ma możliwości zrobienia sobie porannej kawy,dla mnie i to, by było ciężko przeżyć,naprawdę,wiem,że są takie miejsca pod kontrolą całodobową,,nawet zakaz jest kręcenia się po kuchni ,bo i po co? albo każdy dotyk czegoś w kuchni ,PDP słyszy i nje może spać,,brr nie chcę tak!! :płacz:  U mnie ponuro i leje,,następny dzień w murach ,trochę to wszystko jak cela,trochę czuję się jak w zamknięciu,,ale z drugiej strony gdzie latać po tym zimnie i deszczu,,Co ja dzisiaj tak biadolę na wszystko,,:hahaha:  A więc buzka do lustra i popatrzymy co byśmy sobie zmienili!!!:hahaha::święty: a co do czego ,to nic nie zmienimy ,bo i nie ma co! skóra leci z wiekiem i niech tak zostanie!

Miłego dnia! spokojnych PDP, :hahaha::serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Blondi napisał:

:kawa::kawa::kawa: Smacznego!! Ja pożeram dzisiaj :kawa:,,tak sobie piję i tak pmyślałam o innych  miejscach pracy,gdzie nie ma możliwości zrobienia sobie porannej kawy,dla mnie i to, by było ciężko przeżyć,naprawdę,wiem,że są takie miejsca pod kontrolą całodobową,,nawet zakaz jest kręcenia się po kuchni ,bo i po co? albo każdy dotyk czegoś w kuchni ,PDP słyszy i nje może spać,,brr nie chcę tak!! :płacz:  U mnie ponuro i leje,,następny dzień w murach ,trochę to wszystko jak cela,trochę czuję się jak w zamknięciu,,ale z drugiej strony gdzie latać po tym zimnie i deszczu,,Co ja dzisiaj tak biadolę na wszystko,,:hahaha:  A więc buzka do lustra i popatrzymy co byśmy sobie zmienili!!!:hahaha::święty: a co do czego ,to nic nie zmienimy ,bo i nie ma co! skóra leci z wiekiem i niech tak zostanie!

Miłego dnia! spokojnych PDP, :hahaha::serce::love:

Witajcie ranne ptaszki!:kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:całus:Pozdrawiam serdecznie całe forum, wczoraj minęło 2 tygodnie, jak się tu zarejestrowałam.......za wyrazy sympatii i miłe powitanie.......serdeczne  "Bóg zapłać":dmimo wczesnej pory proponuję:drink::tort:i...:kawa:, piszę na forum o tym, co mi w duszy gra, opieram się na moim doświadczeniu i piszę o moich oczekiwaniach, jeśli komuś, coś radzę...- mam świadomość, że czasem...:dobrymi radami piekło wybrukowane...."bo każdy z nas ma inne doswiadzenia życiowe i zawodowe i znajduje się na innym punkcie swojej ścieżki życia.......jeśli kogoś zdenerwowałam.....przepraszam:d.........bedę pisać dalej...bo Was polubiłam.....miejsca by tu brakło......wymieniać....kogo...za co....więc jeszcze raz po:piwo:(ale nie w pracy!!!!):d

wczoraj na kawie gosciliśmy panią, która na serio Nas przekonywała, że mucha-plujka, to w sumie takie nieszkodliwe stworzonko:|owocówki....ooooo te to roznoszą zarazki.......a plujka....afe!!! to taki "przyjaciel człowieka", na szczęście pani nie była doktorem biologii, więc mogę w tej materii pozostać przy moim zdaniu:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspałam:rozpacz: Dzień dobry :) nie wiem czy tej :kawa: dzisiaj dla mnie starczy będę ją chyba żłopać przez cały dzień :) ale tyle jej narobiliscie,że od kazdego naleje sobie po troszczczkę:serce:

59 minut temu, Łukasz napisał:

Słonecznego dnia Wam wszystkim życzę :love:buźki uśmiechnięte, taak, żadnego grymasu ani strzelanych fochów dziś:hahaha:

A jednak czytasz a ja juz myslałam,ze się tak z twoim dziadziem rozjeżdziliscie,ze o nas zapomniałeś:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:serce:@lama widzę ,że dziś Ciebie rozpiera energia ,,super!!! superowo!!!:serce::love::hahaha: dzięki za napiwki-bardzo chętnie ,,wirtualnie jeszcze bardzie smakuje niż w realu:p :)

@jolantapl. śniłaś o tych przewoznikach i o swoim kufrze ,aby w całości dojechał do domu,,,a mówiłam ? gdzieś tam! isć do P-,,,,24 ,,takie śliczne walizeczki dają,,chyba są stabilnie mocne,,że wytrzymają nawet cały zapakowany stres i smutek i żal i rozpacz z tak wysokiego :rozpacz: wynagrodzenia przewieśc z miejsca na miejsce ,mimo przerzutów między postojami i przesiadkami:hahaha:

@lama już 2 tygodnie? Ty z Szeryfem i z nami ,,zobacz jaka atrakcja,,,nie narzekaj ,zobacz masz u Szeryfa internet i masz możliwośc z nami popisać,,wiesz jakie to szczęscie ? :święty: marzenie nie jednej opiekunki,,,trzeba docenić to dobro jakie dostajemy od naszych cudownych podopiecznych-hahahha co ja taka dobrutka jestem:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. myslę ,że ta agencja na przewóz kasy, dała  by swoją osobistą limuzynę,,bo tam kasa sie strasznie liczy ,,nie czlowiek,,także ,pusc sygnał ,że masz euro do przewozu a auta pod domem jak mrówki się zjadą,,,,:hahaha: EEEE!!! to Ty bogata wróciłaś ,,na bogato teraz żyjesz,,pomysl goni pomysł,, zaraz będziesz karetami jezdziła ,,a my???:hahaha: parobki ? wezmiesz nas z soba,,pod ławeczkę w karecie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@jolantapl. myslę ,że ta agencja na przewóz kasy, dała  by swoją osobistą limuzynę,,bo tam kasa sie strasznie liczy ,,nie czlowiek,,także ,pusc sygnał ,że masz euro do przewozu a auta pod domem jak mrówki się zjadą,,,,:hahaha: EEEE!!! to Ty bogata wróciłaś ,,na bogato teraz żyjesz,,pomysl goni pomysł,, zaraz będziesz karetami jezdziła ,,a my???:hahaha: parobki ? wezmiesz nas z soba,,pod ławeczkę w karecie:hahaha:

Opływam w luksusie wszedzie tylko złoto i marmury i nawet nie wiem gdzie mam jechać na urlop :hahaha: bo wszędzie już byłam :hahaha: jak mąż zaproponował Bułgarię to go wyśmiałam:hahaha: Moze w tym roku San Eskobar bo nazwa brzmi egzotycznie;) a po za tym normalka jak u kazdej z nas po powrocie ze zlecenia:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

:serce:@lama widzę ,że dziś Ciebie rozpiera energia ,,super!!! superowo!!!:serce::love::hahaha: dzięki za napiwki-bardzo chętnie ,,wirtualnie jeszcze bardzie smakuje niż w realu:p :)

@jolantapl. śniłaś o tych przewoznikach i o swoim kufrze ,aby w całości dojechał do domu,,,a mówiłam ? gdzieś tam! isć do P-,,,,24 ,,takie śliczne walizeczki dają,,chyba są stabilnie mocne,,że wytrzymają nawet cały zapakowany stres i smutek i żal i rozpacz z tak wysokiego :rozpacz: wynagrodzenia przewieśc z miejsca na miejsce ,mimo przerzutów między postojami i przesiadkami:hahaha:

@lama już 2 tygodnie? Ty z Szeryfem i z nami ,,zobacz jaka atrakcja,,,nie narzekaj ,zobacz masz u Szeryfa internet i masz możliwośc z nami popisać,,wiesz jakie to szczęscie ? :święty: marzenie nie jednej opiekunki,,,trzeba docenić to dobro jakie dostajemy od naszych cudownych podopiecznych-hahahha co ja taka dobrutka jestem:hahaha:  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

@jolantapl. tak trzymaj,,i wybieraj wszystko co najlepsze:love: ,,ja tak kocham!!!:serce: lubię bogactwo,,bardzo,,ale i  z biedą potrafię sobie poradzić,,,,a teraz jeszcze jestem biedna troszkę,,,ale jeszcze troszkę ,,:hahaha:

Po powrocie juz do Polski juz nie bedziesz biedna ani troszeczke:serce:

Teraz, jolantapl. napisał:

Po powrocie juz do Polski juz nie bedziesz biedna ani troszeczke:serce:

A najwieksze bogactwo jest w nas nie tam zadne euro i takie tam:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie jednym okiem ogladam parade z Placu Czerwonego w Moskwie.

 

Lubie te ich parady, tych rowno maszerujacych zolnierzy,

Sa tak inne od tych kolorowych ,krzykliwych parad w Stanach.

No i muzyka, te piesni ,marsze rosyjskie, a zwlaszcza slynna piesn ,,wojna narodnaja,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim. :)

@lama przypomniałaś mi głupawą piosenkę -

"Muszka plujka i żuczek gnojarek stanowili dość dobraną parę,

Ona była plujka a on jak to żuk,

I na dodatek nie miał nóg,

Ten żuk".

To chyba jedyna piosenka jaką umiem zagrać na gitarze. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

A ja wlasnie jednym okiem ogladam parade z Placu Czerwonego w Moskwie.

 

Lubie te ich parady, tych rowno maszerujacych zolnierzy,

Sa tak inne od tych kolorowych ,krzykliwych parad w Stanach.

No i muzyka, te piesni ,marsze rosyjskie, a zwlaszcza slynna piesn ,,wojna narodnaja,,

 

Oni po prostu kochają swój kraj a najbardziej swojego prezydenta powinniśmy się od nich uczyć.Bidnie ale u siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...