Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@adamos60 coś Ty,chyba nie na to patrzyłeś,,,ta tunika to normalna kiecka,,,dla mnie w sam raz by pasiła i nie na noc a na ulicę:hahaha: hahaha 

no nie jeszcze oczy mam dobre    Ty na góre zwracałaś uwagę ja na dół stroju ha ha  --no wiesz chłopy już tak mają  hi hi

Edytowane przez adamos60
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej uczty dzisiaj przy kawce się nie spodziewałam,,4 rodzaje ciasta domowego wypieku,,wczoraj było spotkanie seniorów i babci przynieśli po kawałku:ciacho:,,a że babcia nie je takich to wszystko mi każe zjeśc:hahaha: ale, aż taka żarłoczna to nie jestem,,:płacz:

Podzielę się :ciacho::ciacho::ciacho: jedno z polewą ajerkoniakową zjadłam:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją babcię dzisiaj coś bardzo nosi,,:płacz: na obiad nie to co było zaplanowane,,ale wyszło na te zrazy wołowe,,ja ziemniaki ugotowałam,,a to powinny być tylko do tego dania lane kluski:hahaha: a potem ,że ja za mało sosu sobie wzięłam,,a w zrazy chciała babcia pół kuchni wsadzić,,ratujcie :płacz: mielone wsadzila a jeszcze chciała bułkę,,a boczek wędzony całe opakowanie,,a potem je i mówi ,,twarde,,:hahaha: daj boże ,że sama sobie takie rarytaski zgotowała,,,poszła spać i może przejdzie ,,napewno przejdzie,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ponownie z Bawarii :d... tak, tak koniec urlopu. Na dzien dobry okazalo sie ze zmienniczka zmienila nasze ustalenia co do zmiany letniej wiec wyrazilam jej swoje zdanie na ten temat i ze musimy jeszcze raz.uzgodnic daty gdyz ja jak jej zapowiadalam w lutym zakupilam dwie wycieczki i pod to juz w lutym ustalilysmy letnie zmiany, niby sie zgodzila ale ze juz po tym nie jestem jej pewna a z corkami zyje bardzo dobrze poinformowalam ze nie zostaje na 11 tygodni jak to bylo uzgodnione w lutym (i tak by zapytaly dlaczego bo znaly nasze uzgodnienia) tylko 8 czy 9 tygodni i obie sie mega wkurzyly na zmienniczke. Powiedzialy ze ona nie jest moim szefem, zeby robic takie zmiany i jesli ten jeden raz ja.sie zgadzam ok ale nastepnym razem nie pozwola na to bo maja.swiadomosc ze po to sie umawiamy zeby miec plany wg umowionych terminow i nastepnym razem jak przyjedzie zmienniczka one beda przy rozmowie o terminie i od razu w kalendarzu zaznaczone bedzie do kiedy ktora i zmienniczka nie bedzie mogla tego zmienic gdyz one.zmienia ja. Przy okazji dowiedzialam sie ze gdyby mialy wybierac miedzy nami to obie chca zebym zostala ja mimo ze tamta byla 4 razy tu a ja raz. Owszem babcia dzis nerwowa i pewnie kilka.dni bedzie bo znow zmiana osoby i tak jest.za kazdym razem ale corki mowia ze ze mna mama jest pogodniejsza i zajmuje ja jak moge.zeby nie myslala za duzo bo wtedy mozg dziala nie tak jak trzeba a zmienniczka pozwala zeby babcia siedziala dlugi czas sama i gapila sie bez.celu w jeden punkt a ona siedzi w pokoju obok i wyszywa serwetki...ja tez robie ma drutach, maluje ale siedzac z babcia przy stole i pod warunkiem ze ona tez.wezmie druty czy kredki jesli nie to odkladam swoje i gram z nia w chinczyka albo ogladam po raz.setny z nia te same kolorowe gazety ale zawsze z nia obok. No tego sie dzis.dowiedzialam od corek ze tamta pozwala siedziec mamie.godzinami samej....nie bede nawet komentowac. Chyba pozwalaja jej tu byc bo mieli przykre doswiadczenia z opiekunkami ktore nie byly nawet pelnego zlecenia wiec boja sie znow nowych. Ale jestem znów w mojej pieknej wsi, widze Alpy i upajam sie ich widokiem przez jakis.czas :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AnnaAgata to atmosfera super ,,cieszą się ,że jesteś,babcia po paru dniach wróci z pamięcią,,zobaczysz,,przypomni sobie Twoją dobroć,,,i Ciebie ,,pamiętaj- przebieraj się kolorami,,pamiętam jak pisałaś o ciuchach i kolorach,,fajnie ,że Ty jesteś zadowolona i to jest ten bodziec do działania,,,do pracy .Moja babcia to odwrotnośc Twojej,,moja lubi siedziec w ciszy i sama, ma swoje zainteresowania ,ale nieraz potrzeba jest aby PDP przebywała sama,,tak non stop zajęcia to idzie też dostać na głowę,,,chyba ,że to trwa z 2 godz,w ciągu dnia,,,:(:) Ja jak słyszę córki,rodzina to już mnie telepocze,,znam ich zagrywki,ale jak Ci pasuje wszystko to tak trzymaj,,,Najważniejsze ,że Ty jesteś zadowolona:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakowanie się do domu czasami przyprawia mnie o ból głowy...jak się przyjeżdża z jedną walizką, a bagażu na dwie, echh :płacz:  Blondi, też tak masz, że przyjeżdżasz z jedną walizką, a wracasz z dwiema? :całus:  " nie chcem,ale muszem" pozostawić proszek,kaczkę, kurczaka :hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

Pakowanie się do domu czasami przyprawia mnie o ból głowy...jak się przyjeżdża z jedną walizką, a bagażu na dwie, echh :płacz:  Blondi, też tak masz, że przyjeżdżasz z jedną walizką, a wracasz z dwiema? :całus:  " nie chcem,ale muszem" pozostawić proszek,kaczkę, kurczaka :hahaha:

 

 

Zostaw jeszcze ,wypakuj te zapasy co ukryleś na czarną godzinę-hahahha  Ja to jestem dobra przyjeżdzam z jedną walizą a wracam bez:płacz:

 nie będe ciągła przechodzonych ciuchów w De  przez 2 miesiące,:płacz:

,nowe kupię sobie,, kaczki nigdy nie miałam i kurczaka też ,a o proszku mogę zapomnieć i naprawdę nie mam co zapakowac :płacz:,,więc waliza mi nie potrzebna,,wszystko co przywiozłam zjadłam ,,a to zajmowało pół walizy ,laptopka tylko zapakuję,,,w reklamówkę z Aldi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Witam wszystkich bardzo serdecznie. Wszystko juz kupilam, wszystko zalatwilam . W sobote ostatnie party dla wapniakow, niedziela pakuje walizke i ruszam na podboj. Mysle , ze tym razem bez ekscesow. Blondi zapraszam na sobote, na impreze z alkoholem . Pozdrawiam pracujacych, milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucyna121 tak czytam ,,wapniaków" ciągle mi się gębucha uśmiecha ,,ale gdzie Ty do wapniaków ,,kochana jeszcze do wapniaków nam daleko,,ale na sobotnią imprezkę sie piszę:hahaha: odreagować tą rutynę,,nachodzą takie chwile ,że zdajemy sobie sprawę ,że ciągle to samo robimy,,aż nudno się robi,,dzień w dzień to samo,,ale lecą dni i zaraz ja będę spoglądać w kalendarz ,,chodz unikam bo za bardzo nachodzi tęsknota:serce: i już by się chciało pakować i fruu do domku,,,:serce::love::hahaha:

Lucynka już spakowana ,pozałatwiana na maxa i wypad do De,O.o,nie zapomnij o internecie ,,i o nas ,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Łukasz napisał:

Dzień dobry :kawa:  Miłego czwartku:love:

A Ty kolego forumowy za długo nie betujesz się? :spioch: już prawie południe:hahaha: Ale się  szykuje super dzień -pod względem pogody,,,cieplutko mamy,,lecę odkurzać bo babcia nakruszyła co nie miara,,,pa:love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...