Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec szalenstw :płacz: ale nie jest zle,mam przeciez zapasowe tablety,ale laptopa musze kupic i to szybko,jaki? musze poczytac ,technika idzie do przodu,a czlowiek troche  zacofany ,troche mi szkoda mojego slicznego ale czas juz dla niego minal,musze tego tableta rozszyfrowac bo zle mi sie tutaj pisze,:hahaha: 

 

 

 

 

 

Ukryta zawartość
  • :płacz:

     

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kris napisał:

Niektórzy dają obiad klientom, spacerują, kąpią (tak jak ja dzisiaj). O wolnym czasie nieraz trzeba zapomnieć!>:( Life is brutal!

Nieraz tak jest,,znam to! ale zawsze się pocieszam :hahaha:,że to jest raz kiedyś,,nie codziennie,,,:płacz:

pielęgniarka-wiezie-na-wózku-kobiete-ciężarną.gif

1 godzinę temu, Katii napisał:

@Blondi upieklam drozdzowca z jablkami zaraz podrzucę do kawki:ciacho:

@Katii dawaj te jabłka,:jabłko::zielone_jabłko:,,dużo jabłek,,mało ciasta,,pisz co z pracą,,Ty mnie tutaj ciastem nie zagaduj,,:hahaha: ale dobra z Ciebie dziewczynka -dziękujemy Ci cukierniczko:love: będziemy się objadać i zapijać :drink: a co!!  coś tutaj tak cicho jakby wszystkim laptopy wysiadły:płacz:

Ja narazie zrobiłam oczyszczanie dysku ,,zobaczymy czy jeszcze mój kochany laptopek wyzdrowiejeO.o:cool::)

11 godzin temu, Łukasz napisał:

Pozdrawiam w poniedziałkowy poranek :):kawa::love:    Życzę pogodnego dnia w pierwszym dniu astronomicznej wiosny

Hallo @Łukaszku a Ty co dzisiaj z babcią narozrabiałeś? posprzątaleś już tej babci? czy dalej mop i wiadro :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Blondi, kolację przygotowuję:love:

Grzeczny chłopczyk:hahaha: ale oni mają z Tobą dobrze,,,ja juz dawno po kolacji ,,już dawno:płacz:zapomnialam już co jadłam,,bo myślę teraz o następnym podjadaniu,,wcale nie jestem gorsza od babci w tym podjadaniu,,babci dałam czekoladki nadziewane a sama :jabłko::zielone_jabłko::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

 

@Katii dawaj te jabłka,:jabłko::zielone_jabłko:,,dużo jabłek,,mało ciasta,,pisz co z pracą,,Ty mnie tutaj ciastem nie zagaduj,,:hahaha: ale dobra z Ciebie dziewczynka -dziękujemy Ci cukierniczko:love: będziemy się objadać i zapijać :drink: a co!!  coś tutaj tak cicho jakby wszystkim laptopy wysiadły:płacz:

Ja narazie zrobiłam oczyszczanie dysku ,,zobaczymy czy jeszcze mój kochany laptopek wyzdrowiejeO.o:cool::)

 

@Blondi Katii mi pisała, że ma jakiś problem z logowaniem się, chociaż, jak widać udało jej się coś nam naskrobać :) 

 Też bym chciała wiedzieć @Katii czy udało Ci się wyjechać i czy alles w porządku. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miły dzionek,,zdzieram sobie pazurki,,,putzen putzen-sauber machen:płacz::hahaha: nie mogę skończyć tego porządkowania,,to patrzę piekarnik woła o,, pomstę do nieba" -katastrofa !syf goni syf,brytfanny po pieczonym ciescie wystawione łącznie z talerzami po ciescie chyba sprzed roku,,jeszcze nawet okruchy się od ciasta uchowały,,wszystko stało na widoku,,nikt przez rok czasu nie widział? :cool: smutne jest to ,,jak opiekunki mogły mieszkać w takim brudzie:płacz: ja sama nie dowierzam,,jak widzę brudną,czarną szmatę i kg tłuszczu:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pierwszy dzien wiosny, moze tak wybrac sie na spacer topic Marzanne. Fajnie by bylo nad morze, na przyklad w towarzystwie takich trzech dzentelmenow -nie kochankow!:hahaha: Razniej ii wiatr nie zawieje do morza nawet po tych zdradliwych drinkach z  baru w Sopocie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

Witam   :kawa::kawa:    Życzę miłego wtorku :love::)

 

Blondi...miałem sen, w nocy wstałem, zaglądam w WC , a tam rolka papieru ...ale bez kaski :(:hahaha:  :love:

 

@Łukaszku durchfall Ciebie też złapał w nocy,,ciesz się ,że była rolka a nie gazeta,,Prawda":hahaha: ale taka rolka z kaską by miała wzięcie ,,by schodziła jak świeże bułeczki:hahaha:

Ukryta zawartość
Ukryta zawartość

:d

 

 

A ja  jeszcze na jakie skupisko wdepłam,,,w małe cmentarzysko:płacz:

co mnie jeszcze tutaj zaskoczy?

Coś mnie kusiła szafka ,ja do porządków aby zetrzeć półki ,no brud ,,ale w kartoniku coś stoi a tam? cały kartonik w środku oblepiony martwymi robalami,,jak mole ,,pojemnik zawalony robactwem martwym,,szok! wszystko od razu weg,:płacz:,babcia jak zobaczyła to od razu klop,,,:płacz:w szafce tej stoi kawa i nikt tego nie widział? nie dziwiłabym się,,gdybym była tutaj pierwszą opiekunką,ale ja tutaj jestem może 5 opiekunką,przede mną było ich trochę,,,a rodzina mówiła ,że w ogóle przed przyjazdem opiekunki to rodzina całą kuchnię sprzątała ,,,było czysto,,tylko nikt nic przez rok nie zrobił,,bo było czysto,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

Witam   :kawa::kawa:    Życzę miłego wtorku :love::)

 

Blondi...miałem sen, w nocy wstałem, zaglądam w WC , a tam rolka papieru ...ale bez kaski :(:hahaha:  :love:

 

http://www.nur-toilettenpapier.de/themen/toilettenpapier-geld.html 

Na wszystko(prawie) jest sposob . Waluta do wyboru i mozna s.......spelnic swoje senne marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Fajna jest ta tunika błękitna z długimi rękawami co ma dziewczyna na teledysku,,lubię ten króji i ten błekit,,:hahaha::love:trochę gneciucha ,,ona fajnie wygląda ale ja starsza rodem bym ubrała dzinsy:hahaha:

 

Blondi takie coś to przed spaniem   ,bo przez cały dzień potem problem.....hi hi

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...