Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A z nas tancerki,,kochana w tej pracy wszystko musimy potrafić,,i tańczyć i spiewac i prać i gotować i sprzątać i gadać w różnych językach,i jeszcze towarzystwa dotrzymywać i pic alkohole na siłę,,,:płacz:

@jolantapl. no powiedz ,że bardzo Ci się podoba nasz kolega forumowy w tańcu:hahaha: przecież ,ma takie umięsnione uda ,,zdrowy taki byczek!!! szkoda ,że reszta schowana:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. o sypialni sam Co opowie jak będzie rozmowny,,nie bajaj się,,najwyżej nam się oberwie po naszych ślicznych główkach,,,ale ja myślę,że po takich ruchach i ruchawach to jest extra w betach w motyle:serce::love: spadam zapalić,,bo już głupawki mi się włączają,,,ale się rozmarzyłam już ,,a co mi innego zostaje w tym pokoju u PDP,,hahahha tylko pomarzenia sobie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacering ,musiałam zrobić ,,,babci kupić owocki po których już słyszę,,,Durchfall"  no wykrakałam dzisiaj chyba tą biegunkę,,,ale kupilam owocki i płatki ryżowe aby teraz pojadła trochę ryżu,,,a babcia najlepiej mówi ,że wszystko pozamykane dzisiaj,,,tak słucham babcine opowieści i w telefon ,gdzie ten sklep i jak czynny,,no i czynny,,,znowu jak bezdomna po tych ulicach chodziłam,,,ale pogoda piękna-,,wiosna dzisiaj pełną gębą,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, LENA_57 napisał:

Blondi a dziadków nie masz???? :(

Jak ktoś lubi się bać polecam na wieczór film pt  "Ofiara" na you tube.

Mam  @LENA_57 dziadków a dziadków ,,mogę Ci parkę podrzucić,,,i młodszych i trochę starszych,,do wyboru i koloru,,,no przecież piszę ,że mam babcinkę,,,i całą gromadę z ulicy w domu,,,,a wiesz ,że wszyscy wiekowi,,,:hahaha:

30 minut temu, Łukasz napisał:

Byłem na długim spaceringu, coś mi się czkało, wchodzę teraz na laptopa, a tu  :płacz:Jola i blondasek wzięły mnie na tapetę   :rozpacz::hahaha: Kurde, nic nie znalazłem na wieczorny seksing :całus:  :hahaha: Buziaczki dziewczyny :love::love:

@Łukaszku wyciągaj tą trąbę:hahaha: już przy babci Twojej zrobisz seksing,,no już to widzę,,z nami tutaj to tak:love:,,,mówisz ,że Ci się czkalo? bo ciało chciało!!! :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Mam  @LENA_57 dziadków a dziadków ,,mogę Ci parkę podrzucić,,,i młodszych i trochę starszych,,do wyboru i koloru,,,no przecież piszę ,że mam babcinkę,,,i całą gromadę z ulicy w domu,,,,a wiesz ,że wszyscy wiekowi,,,:hahaha:

@Łukaszku wyciągaj tą trąbę:hahaha: już przy babci Twojej zrobisz seksing,,no już to widzę,,z nami tutaj to tak:love:,,,mówisz ,że Ci się czkalo? bo ciało chciało!!! :serce:

@Łukasz jeszcze te 22 dni wytrzyma najwyżej sobie trąbkę na supełek zawiąże a potem to się będzi działo:) a @LENA_57 to tak nas czytam,że nawet w dziadkach się pogubiła i nie wie kto kogo ma tylko robota ją interesuje zero picia zero spacerków:rozpacz::hahaha:

Ja dzisiaj cały dzień jakieś głupie myśli mam ale to chyba reakcja obronna na stres przedwyjazdowy:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 chyba mnie rozszyfrowałaś szkoda,że daleko od Ciebie będę bo bym na szklaneczkę szkockiej wpadła wieczorkiem.Uchyliłabyś mi te kraty a ja bym cichutko jak myszka się wslizgnęła do domu .Dziadki by się nawet nie zorientowali jak by butelki czy 2 rano brakowało:hahaha: a potem nad tą wadę posiedzieć i pomarzyć :)

Mam nadzieję,że ochroniarzy tam nie mają:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...