Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Lucyna121 dziadek Ciebie polubił,a dużo miałaś tam pracy? jak nie ! to wracaj do dziadzi,,,ja już ubrana jestem i czekam na tą imprezę, bo to moje klimaty -tańce? kocham!!!! muzykę też bardzo kocham i super zgraje fajnych ludzi też kocham,,,:serce:,bo tutaj u mnie dzisiaj jakoś nudno,,,:płacz:

Jak za nudno to już ,zaczynamy ,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jolantapl. napisał:

Zapraszam Wszystkich na :kawa: i dzisiaj ja stawiam po :piwo: lub:drink: jak kto woli :love:

Tak wiem przepraszam znowu próbuję kogoś ustawiać na tym forum tym razem trafiło na @LENA_57 może ja zbyt podejrzliwa jestem w końcu jak ktoś coś mówi to pewnie tak jest .Chyba już pójdę spać lepiej:(

Jestem na tego drinka ,,,może :piwo: ,,, nie jesteś jedna podejrzliwa ,,nie nie,,, ja dużo tutaj przeczytałam i wiele rzeczy mi się nie zgadza ,,tak nakręcą co niektórzy ,że sami się potem gubią,,,ale każdy ma prawo pisac ,,,dlatego dużo czytam z przymróżeniem oka,,,:hahaha:

ja w porównaniu z Wami mam wrażenie ,że jestem słabocha z niemieckiego ale się tym nie przejmuję,,bo jak narazie dobrze sobie daję radę,,,czy ten niemiecki taki ważny? ważny jest ,bo musimy się dogadać,,ale i ze slabochą idzie fajnie pracować,,,

także lej Jolka i się :hahaha:,,,jeszcze dołóż kurczaka z grilla ,,,mi nożkę:hahaha:

ale babola strzeliłam,,,przymrużeniem oka!!! sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Betty napisał:

szczyt debilizmu austriackiego? jestescie ciekawi? no to prosze, ale pospadacie z tego na czym wlasnie siedzicie..... byla dzis Andrea.... jaki wniosek po rozmowie? szok.... jestem tu jak wiecie do wtorku i .... i dzis uslyszalam, ze cala demencja, wszytsko co spotkalo dziada to moja wina.... dlaczego moja? jak demencja jest wynikiem wylewu z 2 stycznia tego roku, a ja przyszlam w lutym?

no dlaczego? dlatego, ze ja jestem z Polski, a wszytsko czego zlego doswiadczyl to byla wojna z Polakami i to, ze jest agresywny to wina Polakow, bo jak on patrzy na mnie to widzi Polakow, ktorzy go atakowali na wojnie.... powiedzieli, ze jak przyjedzie teraz do opieki ktos z Rumunii, czy Bulgarii z kim nie mieli wojny to on nie bedzie mial od razu demencji..... siedze zamurowana od pol godziny.... zglupialam.....

ja odpowiedziałabym, że to chyba ja powinnam mieć demencję, ponieważ mój kraj został ograbiony przez sąsiadów i nawet dalsze państwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, jestem.

Ale nie w humorze.

Od tygodnia moja firma milczała. Dałam wypowiedzenie więc mają mnie w d.......e

Mam mądrzejsza ode mnie córkę i podpowiedziała mi jak mam ich sprowokować do odpowiedzi na moje Email-e i telefony ( nie odbierali). Ale po takim  który mi podpowiedziała odzew był w 5 min, góra 5 min!!!!!!

Ja tu mam zjazd 5 marca.

jutro dopiero mają mi dać  odp. czy skróca mi okres wypowiedzenia z 30 dni. ( wiem zaraz napiszecie, że podpisałam:()

Łaskawcy!!!!

Inne firmy nie robią z tym problemów.

Pytam się ich. Nie mam do was zaufania, wysłaliście mnie na stelle aby zjechac i nie mieć konsekwencji przesłałam wam film i zdjęcia. Poi co mnie trzymacie jeszcze przez 30 dni?

Inna firma z honorem, puściła by mnie z prądem .

Po co mnie trzymają, zatrzymują?

Jeżeli piszę o nich źle, to sensu nie ma mnie tam trzymać.

A ona, " bo księgowość:d dostała moje wypowiedzenie i maja być naliczenia za UWAGA marzec!

A ja do niej...... za jaki marzec jak ja dałam wypowiedzenie tydzień temu, a dzisiaj jeszcze mamy Luty?

Słyszałam konsternację u n iej. Pytam sie jej, proszę mi powiedzieć i bardzo chcę panią zrozumieć o czym pani do mnie mówi?

Będą Ci gadać rzeczy bez sensu aby tylko zdobyć to cochcą.

Tylko co??????????????????////

jak oni muszą mieszać, tylko domyślam się ale nie mam dowodów.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A.NN.A dlaczego uważasz,że my zaraz napiszemy ,że podpisałaś to masz tam siedzieć.Kazdą umowę zlecenie można rozwiązać nawet ze skutkiem natychmiastowym jak masz wazne powody a nawet jak ich nie masz to jakbyś poczekała kilka dni na zmenniczkę i oddała im za podróż to praktycznie nie mogą na Ciebie nałożyć innych kar.Inaczej jest jak wyjeżdżasz bez powodu i zostawiasz podopiecznego samego.Nie będe się wymądrzać napiszę tylko,że ja nie podpisuje umów z tak długim okresem wypowiedzenia max 2 tygodnie tyle jestem w stanie wytrzymać i ani dnia dłużej nawet jak firma by coś kombinowała,że nie ma zmienniczki to mam prawo zostawić podopiecznego i wyjechać w dniu w którym kończy mi się okres wypowiedzenia .A skrócenie okresu wypowiedzenia nastepuje za porozumieniem stron i jak jedna strona sie nie zgodzi to nie można go skrócić.Tyle wiem bo taki kodeks pracy u nas obowiązuje a,że umowy zlecenia to najgorsze dziadostwo i jeszcze bardzo nie korzystne dla opiekunów to inna sprawa:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucyna121 napisał:

Pracy malo , jedzenie dobre , prezent na swieta dostalam, teraz tez dal mi kase, ale charakter ma paskudny .....

To nie wracaj na paskudny charakter ,,trafisz jeszcze na spokojniejszy,,,

@A.NN.A mnie agnecja się spytała jak dlugo chcę wypowiedzienie i ja ,że np, do końca miesiąca i tak mi zaakceptowali,,,ale meil im nie wystarczyl, musiałam wysłać podpisne wypowiedzienie pocztą,,,

piszę szybko i byki walę równe,,,chyba już jestem pijana po tych drinkach:hahaha:

Machamy dziewczynki kieckami,,góra dół!!! lalallallalalalla muzyczka jest ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Wystarczy forma pisemna ja 2 razy smsem wypowiedziała ale jak w umowie masz inaczej np,tylko listem to tak musisz wysłac:)

Wyobraz sobie ,że ja podpisałam wypowiedzenie i skan zrobiłam i przesłałam meilem i to było mało,,zaakceptowali ale czekali na pocztę,,,pies z nimi,,,,cieszę się bardzo ,że od nich odeszłam,,bardzo,,,:hahaha: no to po jednym:drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już czas:spioch: czy za wcześnie?  wpadłam tutaj wsadzić muzę na sen,ale fajna romantyczna muza ,,,pozostają tylko marzenia ,,bo cóż innego w pokoju na stelli można robić:hahaha: oj można ,,można wszystko robić ,,a co!!! ,,a kto komu zabroni poszaleć sobie,,,:hahaha: gdzie ten mój kochany koleszka @Łukaszek,,babcię przewija chyba,,oj się chłopak narobi przy tej babci,,,buziaki:love::serce::love:

Ale jeszcze nie znikam,,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, a babcia już śpi. Zaskakujące, że przy demencji nocki spokojne, wiadomo, wracając z toalety w nocy zawsze zajrzę do niej. A strachu się nabawiłem, jak zaczęła się dusić, ale jak powiedziałem, że wygląda jak 18tka, to już przestała:hahaha: Pa blondasku:love::serce:

Życzę Wam spokojnej nocy:love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...