Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, jolantapl. napisał:

Dobranoc:serce: dla wszystkich,którzy pośmiać się i pożartować lubią:)

Czy Ty musisz zawsze pierwsza pod tą kołderkę znikać? Dobranoc Jolanda   ,,śpij i obmyślaj plan na jutro,,,,aby nawet przez sekundę nuda nie zawitała,,,nudę trzeba tępić jak pasożyty:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papappapappapappapapappapappapappapappapappapapappapapappapapappapapapappa!!!!!!!!

A ja musze mieć full czasu,,,toaleta waciki kosmetyki,kawusie ,ubieranie jeszcze,,,czesanie , perfumowanie,kremowanie,na sport i na kości nie mam czasu,,,ale na laptopa jeszcze przeznaczam trochę cennego czasu,,,,no i papierosek jeden albo dwa,,,wietrzenie ,,porządek na łóżku po nocnych wojażach,,,i to wszystko w godzinkę muszę zrobić:płacz:  Dobranoc wszystkim:love::serce: idę pośnic sobie ,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Łukasz napisał:

Smaczna kawusia i od razu chce się żyć, haha. Dzięki blondasku :love: , a wszystkim życzę przyjemnego dnia :):love: we Frankfurcie nad Menem wiosna, słoneczko wstało, pogodnie, ma być ciepło

Zaraz tam wpadnę do Ciebie z preclami!!!:hahaha: może być?   musi !!!! u mnie też słońce ,ja nie jestem gorsza ,,zaraz wyruszam po te precle i szykuj już gniazdko:święty::hahaha:

głupotki już mam od rana,,,więc sobota zapowiada się bardzo interesująco:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

A wpadaj  :święty: a już chciałem łóżko ścielić:płacz::hahaha:

żadnego łóżka,możesz spokojnie ścielić,,,:hahaha:ma być gniazdko :o takie,,,

jaja21.jpeg

jaja11.jpeg

@emma na Bawarii sklepy małe były zamknięte,,prywatne ale duże markety były otwarte,,co land to inny obyczaj ,to prawda,,tam gdzie  dużo katolików to jest inaczej i  tam gdzie przeważają ewangielicy ,,,trzeba się nieraz połapać w tym wszystkim,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie teraz przyjeżdza mój śliczny gośc,,dzisiaj z nowymi zakupami,,,och boże jaki radosny i uszczęsliwiony,,a może spacerek a może na sloneczku posiedziec a może ,a może,,-uciekłam stamtąd ,, spacerkowanie już dzisiaj zaliczyłam i jeszcze raz zaliczę po kawce,,więc jakiego czorta mam teraz laptopa zostawić aby się tułać jak bezdomna po tych ulicach ,,,ani tutaj kogo poderwać:hahaha: ani poromansowac ,,przecież za goscia slicznego się nie wezmę,,ma żonę która też przybiega tutaj,,ale mam problemiki fajne co? ale za to szybko czas mija i przemija,,coś się dzieje,, no i język ćwiczę ,,ale od razu te implanty mam przed oczyma:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Wszystkich na tym forum za ustawianie i przestawianie .Rozumiem Pana KUBĘ,że ze stresem wywołanym rozłąką z rodziną cięzko sobie poradzić bo nawet króliczka nie ma żeby go pogłaskać albo w pyszczek pocałować jednak są osoby,na tym forum,które nie są takie kąśliwe jak pan.A i mojej winy w tym  nie ma,że w Polsce ktoś na śmieciówce pracuje i do najbiższego domu opieki ma 60 kilometrów to raczej do naszego rządu z pretensjami należałoby się zwrócić.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki i chłopczyki mamy gorącą sobotę,,,mini na tyłek i na parkiet a do tego po :drink: albo:piwo: ,,co Wy na to?  @A.NN.A a gdzie Ty się schowałas,,,gdzie Ty byłas? ja dzisiaj też ciutkę popracowałam,aby nie było ,że lala przyjechała się tylko pindrzyć:hahaha:

jeszcze coś,,,głodna jestem ,,normalnie już doczekać się kolacji nie mogę,,bo przy kawce zero ciasta,,,zero,,muszę trochę przykrócić,ale tylko troszkę,,,,

:hahaha:a chłopczyki mogą mieć spodenki mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, ja dzisiaj mam luzik.

Babcia bardzo spokojna, buźki pięknej nie drze to ja bo dzisiaj słoneczko dwa razy na powietrzu. Teraz usiadłam i poczytałam to i owo, co tu u nas w wielkiej rodzinie się dzieje?

Oj dzieje.

Ja 1 :piwo:, bardzo chętnie. 

A tak w realu to ja już będę mogła wypić i 2 i 3 bo już za tydzień do domku.

Zleci jak  i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A.NN.A to Ty jesteś gosciówa też,,,tydzień z piękną bużką i raj masz :hahaha:  ja też dwa razy spacerkowałam dzisiaj,,ale popołudniu to wymarłe ulice,,sama -samiusienka,,,,sklepiki zamknięte i ludzi nie ma,,,taki pustostan jak wszędzie,,,

Co Wy jacyś tacy spokojni? nic Wam się nie chce? o czym marzycie albo o czym myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.02.2017 at 18:04, jolantapl. napisał:

@erika nie przejmuj się mnie ostatnio pani z agencji powiedziała,że poziom języka weryfikuje sie dopiero na miejscu bo do rozmowy z rodziną możemy kogoś podstawić.Więc ja się zaczęłam zastanawiać po co jest to rozmowa z agencją ,koordynatorem ,rodziną w języku niemieckim przecież prościej byłoby się tylko zapytać czy mówimy po niemiecku i niech sobie na miejscu to weryfikują.Jak i tak wobec mnie wysunęli takie podejrzenia,że ja do rozmów kogoś podstawiam.Tylko kogo ,bo nikt z rodziny lepiej ode mnie nie zna tego języka czyżby u mojego psa objawiły się jakieś językowe talenty.Po polsku bestia nie chce mówić nawet w Wigilię a po niemiecku to gada nawet lepiej ode mnie:hahaha:

 

O 24.02.2017 at 18:04, jolantapl. napisał:

@erika nie przejmuj się mnie ostatnio pani z agencji powiedziała,że poziom języka weryfikuje sie dopiero na miejscu bo do rozmowy z rodziną możemy kogoś podstawić.Więc ja się zaczęłam zastanawiać po co jest to rozmowa z agencją ,koordynatorem ,rodziną w języku niemieckim przecież prościej byłoby się tylko zapytać czy mówimy po niemiecku i niech sobie na miejscu to weryfikują.Jak i tak wobec mnie wysunęli takie podejrzenia,że ja do rozmów kogoś podstawiam.Tylko kogo ,bo nikt z rodziny lepiej ode mnie nie zna tego języka czyżby u mojego psa objawiły się jakieś językowe talenty.Po polsku bestia nie chce mówić nawet w Wigilię a po niemiecku to gada nawet lepiej ode mnie:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, A.NN.A napisał:

@Blondi, marzę na ta chwilę o  mojej wannie i :piwo: w wannie.

I o mężczyźnie, aby je podawał.

A później zmiana, ja jemu podaję:drink:

A co potem to juz tylko wyobraźnia, którą posiadam:całus:

No to marzyj ,marzyj i wymarzyj sobie tego przystojniaka co będzie biegał koło Ciebie ,,,już sama się rozmarzyłam,,,,

tekst wcina cały przez tą literkę ą,,caly czas mi wcina gdzies całe moje pisanie,,ale wzięłam się na sposob i potem cofam,,,jeszcze nie naprawili tej literki,,,

Właśnie ostatnia sobota karnawalu i tu trzeba małą zadymę zrobić:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...