Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może wam kawkę :kawa: już dzisiaj przygotuję na jutro rano? bardzo chętnie,,,pyszna zrobiona z automatu,,,świeżutko mielona i bardzo aromatyczna:kawa:zapach się roznośi wszędzie ,,,serdecznie polecam dla Was ,,no spróbujcie jutro rano ,,,ja dzisiaj tylko przygotuję maszynę,aby kawusi nie zabrakło i wody,,, a jutro kto wstanie i nacisnie  na :kawa: to będzie miał świeżutką :kawa: ,,a ja będę szczęsliwa ,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na moim ulubionym forum.

Leniuchuje na zjezdzie, troche to pewnie potrwa,

Juz biore sie za czytanie wszystkich dyskusji,

Melduje ,ze w Polsce jest zimno, lezy wszedzie snieg i zwaly lodu, typowe,,,,

W dodatku wiatr poteguje uczucie zimna. 

Milego dnia pracujacym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Mam prośbę do Wszystkich jeżeli ktoś prosi o pomoc w znalezieniu pracy i podaje numer telefonu to wypadałoby odbierać połączenia to uwaga szczególnie do Ilony .

najlepiej napisz do niej na priv:) wtedy będziesz wiedziała czy przeczytała :love:itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, erika napisał:

@Ozi coś Ty?! a w umowie jak miałeś? A po drugie poszukasz innej Agencji a jest ich full:love: 

Raz za malo mi wyplacili dzwonilem to oj w nastepnym miesiacu wyrownamy jest nowy miesiac znowu brak kasy no masakra a u jednej rodziny juz przeszlo trzy lata robie nic mam kurs skonczony i super opinie od lekarza i rodziny trzeba szukac innej agencji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Ozi napisał:

Raz za malo mi wyplacili dzwonilem to oj w nastepnym miesiacu wyrownamy jest nowy miesiac znowu brak kasy no masakra a u jednej rodziny juz przeszlo trzy lata robie nic mam kurs skonczony i super opinie od lekarza i rodziny trzeba szukac innej agencji:)

Ozi ,to cały czas płacili i nagle hmm ..może obrośli w pióra ? bo takich Agencji jest masa , a te młode Agencje to solidne a później nauczę się okradać opiekunów, a my się nie dajmy:p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...