Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie padalo w nocy ale teraz duszno i goraco. Nawet nie wiem ile stopni, bo termometr na koncu ogrodu i nie chce mi sie tam chodzic.

Myslalam, ze z Wami posiedze na luzie a tu guzik. Inspekcja.

O braku sil na wyjazd do Kilonii zawiadomilam zlego policjanta, ale ten dobry natychmiast sie dowiedzial i przyjechal.

I dobrze, pogadalismy, powiedzialam co na ten temat mysle. Terapia musi byc. Jak nie na wyjezdzie to w domu.

W dodatku lato za pasem i Mutti na pewno bedzie miala dusznosci. Lepiej zalatwic terapie w domu.

I on dobrze wie, ze musi byc, nie dlatego , ze mamusia wyzdrowieje, ale wg sadu to zaniedbanie w opiece, bo choroba szybciej postepuje.

Oni(policjanci) musza sie stosowac do polecen sadu i do warunkow testamentu(ma to byc opieka domowa, tak szepnela mi zona zlego policjanta).

I wszystko na temat. 

Mam czyste raczki, ja jej na sile nie wyciagne, oni tez. To bedzie rola terapeuty-zmotywowac chorego .

A przy okazji zwazylam Alutke przy policjancie i moja pdp przybrala 3 kg(ile kosztowalo jadanie na miescie nie wspomnialam, ale regularnosc posilkow zrobila swoje).

A ja mam 2 kg do zrzucenia:przekleństwa:, bo plaza i morze juz na mnie czekaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Heidi napisał:

1760 na rękę plus 150  euro na dojazd . Już mają kogoś . Z późno:trele:

No widzisz??? A moglam sie pospieszyc. :trele:

 

Zartuje oczywiscie. Mam prace  od 1 lipca  tez wchodze na DG  i cos czuje,ze to bedzie dlugoletnia Stella.

A mialam po siostrach,gdzie pracowalam  6,5 roku juz nie przyzwyczajac sie.

Ja to zawsze  cos sobie postanowie,a potem inaczej chce.

Z drugiej strony jak mi dobrze,to po co czegos innego szukac. Znowu korzenie zapuszcze.

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Andreaa napisał:

No widzisz??? A moglam sie pospieszyc. :trele:

 

Zartuje oczywiscie. Mam prace  od 1 lipca  tez wchodze na DG  i cos czuje,ze to bedzie dlugoletnia Stella.

A mialam po siostrach,gdzie pracowalam  6,5 roku juz nie przyzwyczajac sie.

Ja to zawsze  cos sobie postanowie,a potem inaczej chce.

Z drugiej strony jak mi dobrze,to po co czegos innego szukac. Znowu korzenie zapuszcze.

Andrea a co to jest to DG ? Mam ochotę poszukać sobie coś:całus: p.s to jakiś portal typu ogloszenia prywatne o prace?

Edytowane przez Lisa_Ona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie jest tak upalnie jak wczoraj ale ciśnienie do d.... , że czuję się jeszcze gorzej >:( Od kilku godzin zanosi się na burze , tylko jakoś dojść do nas nie może O.o Kurcze , do 10 czerwca ma być gorąco i tak sobie myślę , że jak pojadę do domu to pewnie będzie ciągle padać >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, violka napisał:

Dzisiaj nie jest tak upalnie jak wczoraj ale ciśnienie do d.... , że czuję się jeszcze gorzej >:( Od kilku godzin zanosi się na burze , tylko jakoś dojść do nas nie może O.o Kurcze , do 10 czerwca ma być gorąco i tak sobie myślę , że jak pojadę do domu to pewnie będzie ciągle padać >:(

Rodzina mi melduje z PL że tam też upały.  Tu spoko-loko...Na termometrku 21 stopni. Ty się już martwisz tym co będzie za 3 tygodnie....po co? Przyjdzie czas, to się przekonasz....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jak mi się nic nie chce...:smutek: Gadać mi się nie chce, jeść mi się nie chce, spać mi się nie chce...co jest? :szok: Deprecha letnia, czy jakieś licho....:szydera: 

image.png.a64f82682eedf65642103b80ad3454b5.pngPrzywitaj się z kuzynem :haha:Tylko nie licz na to , że pomożemy Ci ten mech zeskrobywać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciatka naszych pdp to maja pomysly.

Dobry policjant poszukal w sieci program z niemieckimi szlagrami, wlaczyl i...oczywiscie Alutka klaskala w raczki, tanczyla...a  synek sie cieszyl, ze program trwa 137min i  bede miala Mutti z glowy.

Tylko, ze Alutka bawi sie jak dziecko z przedszkola, 10 minut.

Myslal, ze ja ja zostawie w pokoju a ona bedzie sobie nucic i tanczyc?

Pogratulowac wiedzy o chorobie mamusi.Ona na ergoterapii nie moze sie skupic, na gimnastyce tez i dlatego nie chce w nich uczestniczyc.Bo tam musi, jak w szkole.

Synek pojechal,  Alautka swoim zwyczajem zaczela lazic za mna  i "pomagac " mi. 

A szlagry wylaczylam , bo mi dudnia w glowie.

"Tancze " z Alutka caly dzien nawet bez muzyki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Dzieciatka naszych pdp to maja pomysly.

Dobry policjant poszukal w sieci program z niemieckimi szlagrami, wlaczyl i...oczywiscie Alutka klaskala w raczki, tanczyla...a  synek sie cieszyl, ze program trwa 137min i  bede miala Mutti z glowy.

Tylko, ze Alutka bawi sie jak dziecko z przedszkola, 10 minut.

Myslal, ze ja ja zostawie w pokoju a ona bedzie sobie nucic i tanczyc?

Pogratulowac wiedzy o chorobie mamusi.Ona na ergoterapii nie moze sie skupic, na gimnastyce tez i dlatego nie chce w nich uczestniczyc.Bo tam musi, jak w szkole.

Synek pojechal,  Alautka swoim zwyczajem zaczela lazic za mna  i "pomagac " mi. 

A szlagry wylaczylam , bo mi dudnia w glowie.

"Tancze " z Alutka caly dzien nawet bez muzyki.

 

Niezła szkoła tańca...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...