Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heidi , :327_sunny: Ty moje, tak mam czas zorganizowany, że rzadko tu piszę. Dużo czasu poświęcam podopiecznemu, dużo terapii zajęciowej, spacery i tak dalej. A wieczorem czas na pocztę, sms-y, telefon, oglądanie TV. Już nie wystarcza czasu na przekopywanie się w dużej ilości tematów i postów i dołączenie do dyskusji. Pozdrowionka :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

W nocy była burza , lało jak z cebra , ale to dla mnie nie nowina ....Wystarczy , że Ela podleje kwiaty w ogrodzie ...zaraz popada ...poprawi po niej ....Teraz już pogodnie , ale na ławeczce w ogrodzie nie da rady przycupnąć ...za mokro . Trzeba się męczyć i jarać na stojaka ...trudno ...poświęcę się ...postoję i to zaraz , bo przy kawie jarać się chce .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Obudziłam się przed budzikiem. SKS jak nic. Miłego dnia.

Nie Aniu ....żaden SKS ...Postaw budzik gdzieś na przodku szafki ...nie będziesz budziła się przed nim . Zawsze będziesz za nim . Ja tak stosuję ...jeszcze gadowi palca ( środkowego ) pokazuję i mówię do niego ..." noo ..i kto jest kurde lepszy , pierwszy ?! " ....Naprawdę ...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam Wszystkich. Smacznej kawy i miłego dnia życzę.Jutro wyjazd, ano firma postarała sie o zmienniczke o 7 dni wczesniej::haha:, pasuje nie pasuje ale jadę do domu.Szukam czegos krótkiego od 111.06. do końca czerwca wiem ze ciężko na tak krótki okres .

Witaj Michasiu....od 111.06  to może być ciężko ...bardzo ciężko :haha:...A na poważnie : wrzuć swoje namiary i chęci do wyjazdu na tak krotki okres w " odpowiednim " miejscu i...nie nadążysz odbierać ofert .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Witaj Michasiu....od 111.06  to może być ciężko ...bardzo ciężko :haha:...A na poważnie : wrzuć swoje namiary i chęci do wyjazdu na tak krotki okres w " odpowiednim " miejscu i...nie nadążysz odbierać ofert .

Rozumie się:)tak zrobię:grzmotnąć: kawę wypiłam, cugasaki wypaliłam i trochę jasniej pod sufitem.Dużo się dzieje i głowa pęcznie.Umnie jak zwykle ja swoje a Pan Bóg swoje.buziole

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Obudziłam się przed budzikiem. SKS jak nic. Miłego dnia.

Co powiesz na 5.30?:( Codziennie o tej nieszczęsnej godzinie idą w górę rolety u lokatorki na parterze i tak jęczą,że mnie budzą:(Buuuuu

Dzień doberek tak poza tym:)Niewyspana bo nie dość ,że te cholery to czytałąm do pierwszej prawie,ale jadę w miasto jak tylko Kulencję oddam do przedszkola:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Rozumie się:)tak zrobię:grzmotnąć: kawę wypiłam, cugasaki wypaliłam i trochę jasniej pod sufitem.Dużo się dzieje i głowa pęcznie.Umnie jak zwykle ja swoje a Pan Bóg swoje.buziole

E tam ....będzie dobrze . Też tak kiedyś myślałam , że wszystko działa przeciwko mnie ...moim planom ..marzeniom .....Zmieniło się na plus ...wzięłam sprawy w swoje ręce i jest bardzo git :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, hawana napisał:

Juz niedlugo jest pod koniec czerwca?;)

A kto powiedział, że jadę pod koniec czerwca :D? Pod koniec czerwca i na początku lipca jeszcze będę w Polsce, jadę do domu 13 czerwca (z kilkudniowym postojem w Wiedniu :)). Nie wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie to tuż, tuż :) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim pracusiom i urlopowiczom:love:dzisiaj wracam po długim urlopie do Polski czyli do domu. Od 2 czerwca praca, co się trafi zabaczymy:smutek:oby znowu na minę mnie nie wsadzono. Ale chyba nie:szydera: bo zmieniłam firmę i raczej bardziej prawdziwie przedstawili mi ofertę. Co prawda umowy jeszcze nie czytałam, czeka na mnie w domu. Życzę wszystkim miłego dnia i spokojnej pracy. 5a97ba41eeee8_pobrane(1).jpg.b648aa3bafb86ddaa77f0279f72e2cd2.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...