Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co podjadacie wieczorkiem dzisiaj ,,ja :jabłko: ,czekoladki z brandy,,cukiereczki ,,,

ale mrozisko dzisiaj ,,,nie duże ale fajne,,fajne powietrze ,,dziadek z pierdlem lata i sprawdza kaloryfery i nadaje czemu sią tylko ciepłe a nie gorące-hahahah nie dogodzisz mu dzisiaj w niczym,,hahha:hahaha: zmarzł dziadek ,,a pierzynkę ma taką gorącą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już środa i już leniuchowanie ,,,:jabłko::zielone_jabłko: Bardzo miły dzien ,,myśle teraz co by tu narozrabiać aby za spokojnie nie było-hahahhaha  spokojnie spokojnie nie na forum !!! nie nie  u siebie na apartamentach ,,,:hahaha: coś poprzestawiać? lubię z meblami latać od czasu do czasu ,,,

Witaj @Łukaszku ,,,jak fajnie że lukłeś tutaj,,no gdzie są inni opiekunowie ,,nikt ich tutaj nie zje ani nie poderwie :hahaha: no chyba  że??? jakieś słodkie ciacho ,,będzie słodkie ciacho do kawusi i to nie jedno,,po takim bogatym obiedzie zjem pół paczki ciachów,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mój dziadzia ma nerwy na kaloryfery ,że sa tylko ciepłe a nie gorące ,,marznie strasznie,,coś sam poprzestawiał i nie wie jak teraz naprawić -hahha ,,raz za gorąco a raz za zimno,,więc sie pytam ,,czy przynieśc Ci drugą pierzynę? i dziadka nie będzie widac :hahaha: by mógł z babcią spać to babcia by go ogrzała ,,babcia ma ciałka trochę,,,a dziadzia same kostki,,,

Dzisiaj są Andrzejki!!! Jakieś wróżby? jakieś:piwo: :drink:,,,kiedyś impreza jakich mało,,mam wspaniałe wspomnienia do dziś ,,a zaczęło się na ,,Andrzejki" kupę lat temu i trwa do dziś,,,ten dzień ma duże znaczenie dla mnie,,szczęsliwy dzień,,i znowu radocha u mnie,,,:hahaha:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, A.NN.A napisał:

@Blondi, z Tobą zawsze i nawet :piwo::piwo:

Wiesz ,,wrózba z wosku i wiesz co mi wyszło??? :hahaha: znowu radocha u mnie ,,,wyszło,,,Milion dolarów" -no tylko się cieszyć ,,więc:piwo::piwo::piwo::piwo: dla Wszystkich ,,,zaczekam kiedy ta wróżba się spełni:hahaha:

Dopiero się złotem obwieszę ,konieczna ochrona !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, A.NN.A napisał:

@Blondi Wycieczka!!!! Ty, ja i jeszcze te dwie osoby. Oby przystojni i inteligentni.

No widzisz jak fajnie ,,,My i dwa cukiereczki,,,:love::love: wybierzemy sobie odpowiednich inteligentów ,,hahaha a gdzie teraz takich znaleśc?? trzeba się dobrze rozejrzeć i się znajdzie ,,nie będzie problemu,,zostaw to mi,,:hahaha:

@Łukasz Ciebie mogę wypożyczyc? zgodzisz się:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Łukasz napisał:

Tak:hahaha::hahaha:

Blondi, a będzie ...och...och...ach..?:płacz:

Wariat:hahaha: przecież Ciebie tylko wypożyczam i nie mogę Ciebie naruszyć,,muszę Ciebie oddać całego i nie zużytego:hahaha: od razu och ach i co jeszcze? gwiazdkę z nieba:o od razu muszą Ci się włączać motyle? 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...