Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Witam wesołe towarzystwo.....:cmok:

Smacznej kawy i udanego dnia.....Kolano mnie boli i chyba na deszcz się zbiera :d

 

Tak. Jak Ciebie boli kolano a Indianie zaczynają  zbierać chrust to znaczy,że idzie sroga zima a € poleci na tusk. Na pysk raczej...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry  Opiekunkowo :-)

Dzis przyjezdza druga corka z mezem i synem. Zostaje do poniedzialku.

W tej rodzinie mezczyzni gotuja.  Maz corki bedzie kuchnie okupowal ,dla mnie git :-)

Pierwszy raz sie z taka nowoscia spotykam. 

Dobrze moja nowa pdp-na corki wychowala ;););)

A jutro???? Jutro jest sobota .....  imieniny mojego kota i Caly dzien wolny.:oklaski: Spedze go  w Passau z Claudia.

 

Dobrego dnia zycze :-)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunka (czyli ja) dospała do swojej godziny i jak zwykle z papieroskiem i kawą podziwia widoki z tarasu.

Siostra z Caritasu obudziła mnie o nieludzkiej godzinie bo potrzebowała jajka. 

Juz jej pokazałam gdzie jest druga lodówka, nastepnym razem niech sie sama obsłuzy, a nie budzi biedna opiekunkę :szydera:.

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Że co ...że o 9-tej będziesz se podwozie czyściła ?....Nie zapomnij też o dyferencjał zadbać ...wyczyścić ..se .

Nie ja tylko babka :d  ja mam wszystko wyczyszczone.....no prawie.....:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, geronimo napisał:

Nie walnie, bo oni są w zmowie i w porozumieniu:szydera:

Ja tam wiem, ze ostatnimi czasy jedna opiekunka maili szukała w porozumieniu...wielkim....sprawa była wagi państwowej :szydera:, ale bidula nie znalazła 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że ktoś tu ma zadatki na PutzHerra:):)Hi hi hi Z maczetą:):):)Jakieś ,ze tak powiem generalne porządki czy cuś?:):):)

 

No,dzieńdoberek się z Państwem w tym naszym Czyściochowie:):)Miłęgo,czystego dnia życzę:):):)

 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, awe59 napisał:

A Ty co mu się tak podlizujesz....? Jak Ci walnie jakimś tekstem po oczach to będziesz płakać....:szydera:

Niech wali po oczach .My tak se lubimy dowalać ...wzajemnie . Na jednych falach nadajemy ...Przeciez Ty tez tak lubisz ...nie wymiguj mi sie tutaj :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, foczka63 napisał:

Widzę ,że ktoś tu ma zadatki na PutzHerra:):)Hi hi hi Z maczetą:):):)Jakieś ,ze tak powiem generalne porządki czy cuś?:):):)

 

No,dzieńdoberek się z Państwem w tym naszym Czyściochowie:):)Miłęgo,czystego dnia życzę:):):)

 

 

Siemka :))  Czy juz  masz te swoje ,,WA"......  ????? Co sobie to przypomne,to sie smieje,ale ja tak zrozumialam hahahha....... A najbardziej smiac mi sie chce z tego,ze ja tak tych slow gorliwie szukalam  :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, geronimo napisał:

Nie walnie, bo oni są w zmowie i w porozumieniu:szydera:

No tak ...Gero ....skarbeńku ...Ty też możesz ...Ciebie też kocham( też wirtualnie ), bo znasz się na żartach i masz do siebie dystans . To widać , słychać i czuć:cmok:...A przecież w zmowie nie jesteśmy ....chyba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nugatka napisał:

Boszeeeee Kochanie! Musimy szybciej zjechać...my nie mamy gospodarki :o ale o tym początku to nie zapomnij :szydera:

Jak nie macie ,jak macie!? Paolo zakupił ...w Kudowie parę ha po byłym pegierze za symboliczną złotówkę , jeszcze " pajgera" w promocji dostał...no tak Go babka- Pdp skołowała :szydera:

 

A tak w ogóle mokre,mokruśkie DZIEŃ DOBRY Milusińscy....poziom wody na Warcie w " Zawichoście " znacznie przekroczony ...leje i leje ,bez opamiętania.

Miluśkiego dnia Mordecki.:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry w piateczek:dSloneczko swieci, ptaki zapitalaja(czyt. dra sie jak marcowe koty) a ja mam wolne, bo pani Puz zabrala Alutke na targ, beda kwiaty kupowac. Delektuje sie spokojem, bo od rana Alutka motorek wlaczyla , a on sie z trudem wylacza:d

Milego dnia:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...