Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziki co porabiacie?  @Łukaszku czekoladek nakupiłeś dzisiaj? jakie są promocje,,ja chyba dzisiaj nie dojadę do sklepu,,może jutro,,narazie po cichaczu wyrzucam z lodówki sery i inne żarło,które nikt nie zje,,,dziadek ma manię na otwierać wszystkiego ,bo akurat ma ochotę a ja tego nie jem,,babcia je swoje rzeczy,,i teraz co mam zrobić z tym  nalotem na szynkach ? tylko weg,,,nic nie mówię nigdy ,tylko do kosza i wyniosę i porządek jest,,dużo wyrzucacie jedzenia na steli? u mnie nieraz jest trochę do wyrzucenia,,,aż szkoda ,,ale przecież ja siebie nie zatuczę, tylko dlatego ,bo szkoda wyrzucić,,,:hahaha:  

@luttka spakowana ? czy się pakuje,,,czy potrzebujesz pomocy w pakowaniu,,bo tyle żes ostatnio natargała do tego domu ,że Mikołaj ma dużo dużo mniej ,,,,:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mam wolny dzień i zamiast wyjść gdzieś na powietrze to siedzę w domu ;( Deszcz siąpi od wczoraj ,słońca nie ma ,więc decyzja moja była szybka -robię dzień świstaka ;):hahaha:Jedyny pożytek to taki że znalazłam wreszcie czas na to ,aby  wejść  tutaj ,pomalowałam odrosty ,zaraz wezmę się za paznokcie i jeszcze eliksir młodości  na twarz sobie zaserwuję ;) Jednym słowem dzień dla ciała i ducha .Muza mi przygrywa .Jest super ;)Zapomniałam dodać ,że moim towarzyszem dzisiaj jest kawa ;) ach ten aromat ;) kocham go 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Opiekunka AniaU mnie nie lepiej z pogodą,,muzyka też jest,,do malowania pazurków  się przymierzam i się zabrać nie mogę ,,codziennie jutro ,,a jutro będzie futro i tak nie ma koloru do tej pory:hahaha: 

@Łukasz ale Ty jesteś matematyczny i dokładny w wyliczeniach ,,,hahahha jak w szpitalu,,no ja już nie wiem co myśleć o tej synowej,,toż to kochana osoba ,,,dobra kobieta ,,dobre ciepłe :serce: 

Zaraz będę miała wizytę kolegi dziadka ,,zrobię im tam coś do picia i dyla do siebie spowrotem,,,chodz kolegów ma fajnych,,ale już sluchac nie będe ile to opiekunka kosztuje,,,hahahha a kosztuje trochę ,,kosztuje,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku bardzo miły gest,,, @luttka napewno się ucieszy:hahaha: :love::serce:

u mnie będzie przemeblowanie na steli dla nowej opiekunki,,,nowe lokum dostanie i będzie pod kontrolą dziadka  i babci,,moje apartamenty zostaną zamknięte,,,skończy się wolnośc ,którą ja tutaj mam teraz,,, także ,ja na takie warunki się nie piszę,,,o nie!  jak bym miała wrócić to tylko na swoje stare śmieci, a nie na nowe,,,ale co ja będe teraz rozmyślać ,,co będzie to będzie -zobaczymy potem,,,:)

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku Ty w pałacu mieszkasz? masz wrota? zamykaj ,zamykaj aby ci już nic po nocach nie chodziło :święty: po główce,i śpij z rozkoszą:love:,,dzień minął bardzo spokojnie ,,,oczka już chcą :spioch: 

Dobranoc Wszystkim:serce:

 

@erika gdzie byłas cały dzień -buziaki,,,,:love::serce: masz już coś na oku? z wyjazdem? 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich:kawa::kawa::kawa: ,dla porannych żarłoczków:ciacho::ciacho::burger: Smacznego!

Mija dzień za dniem ,już za nami kolejny  tydzień ,,,o @erika wyprzedziłaś mnie ,,,:hahaha: Buziaki:serce::love: Jasne ,że będzie fajowo,,mimo ,że w pracy jestem,,z Wami tutaj wszystko idzie szybciej i przyjemniej i czas leci jak błyskawica,,, @Łukaszek za nim pootwiera teraz wrota to będzie 9 godzina,,,tak się pozamykał bo o PDP trzeba dbać,,:o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, jakbyś przeczuła, że o 9ej  :hahaha:  Razem z pdp dobrze spaliśmy, dostał o 6ej tabletki i dalej śpi. I z pdp można wypracować consensus.... w nocy wszyscy śpią, a dziadek mówi JA i śpi, haha. Blondasku, dzięki za pyszną kawę i kanapki, erika również dzięki. Buziaczki dziewczyny :love::serce::love::serce:

Witam serdcznie. Wszystkim życzę pogodnego i miłego dnia:):love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo  mi sie podoba ten zastęp opiekunek,a co my ! nie wygimnastykowani? jeszcze jak jesteśmy zwinni i gotowi na każde skinięcie naszych PDP,,,:hahaha: nie mogę obejrzeć dokładnie ,bo internet kaput już,,koniec muzyki i filmów:płacz:ale jak mnie gdzieś dzaiadki wywiozą ,gdzie internet to wszystko odsłucham,,,

Ale mój grymas dzisiaj grymasi,,,kotlet komicznie smakuje ,,jak mogłam mu podać pędy takie podobne do szparag -zimne ,powinny być ugotowane z mąką ,śmietaną czy mlekiem,,:płacz: spowrotem z miseczki wylądowaly w garnku z gorącą wodą,,nigdy czegoś takiego nie robiłam ,,wiec podałam gorące z wody dla jaśnie pana:hahaha: no nie spytałam,jak mam mu to przygotować,,, zostawiłam dziadków w kuchni po obiedzie ,,niech dochodzą do siebie,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:serce::love:kochani witam z kraju:serce::love:jeszcze raz i jeszcze raz.Dziwny ten powrót,jakbym nie wyjeżdżała.świat dalej się kręci,i to samo jak zwykle.Wszystko to jakby sen był,odległe i bliskie zarazem.Wracając miałam tez okazje obserwowania pożegnań przez niemieckie rodziny.Ktos tu mówił o powściągliwości Niemców.No nie wiem może źle widziałm,może źle trafiłam.rodzina mojego pdp i on sam pożegnali mnie niezwykle ciepło,otrzymałam uściski i wyszło to od nich.Widziałam serdeczne usciski dla innych opiekunek i odprowadzanie do busa,pełne serdeczności i  serca.Bardzo miłe i pozytywne,bardziej niż narzekania niektórych opiekunek.

Ja również Was ściskam  (no kto oczywiście chce) i życze miłej i pełnej serdeczności pracy

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, luttka napisał:

No jak nie jak tak:) Ich auch:love:

@luttka witaj z kraju i starych śmieci,,nigdy nic samo się nie zmieni i zawsze wracamy do tego co zostawiliśmy:hahaha: taki nasz los kochana,,,ale zdrowo jest i to najważniejsze ,,ale my jesteśmy zawzięte z tą serdecznością i z tym ciepłem,,, tak trzymac dziewczynki i chłopczyki,,,:love::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spimy wstajemy śpimy wstajemy i tak leci dzień za dniem a teraz :kawa::kawa::kawa: jak mało to dolożę:kawa::kawa::kawa:  i Wszystkim życzę pozytywnego nastawienia i trochę serdeczności a najwięcej to chyba uszanowania innych,,i uśmiechu:hahaha: :serce::serce::love::love:

nieraz myślę ,,oj za dużo myślę,,że niektórym otwiera się menopauza ,,menopauza normalny okres w życiu chodz na niektórych bardzo zle wpływa ,,wybuchowośc , zmiana  nastrojów , występuje zazdrosc ,wszystko zle i nie dobrze ,,niczym taka osoba nie potrafi się cieszyć , tylko wszystko gnębić i niszczyć i wszystko wtedy jest do d...y,,,

A życie jest takie piękne,,muzyka leci i trochę sobie potanczę od rana ,,trochę kawki i jakąs fajeczkę i do pracy ,,, ludziki dzisiaj robimy imprezę ,,zameldowac się potem,,,trochę relaksu musi być ,,musimy się gdzieś wyrwać -tylko gdzie ? :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...