Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Paolo napisał:

Tam właśnie gdzie piszesz to jeden gość  ogłaszał ,że czeka na miłe Panie na kozetce. Jednak gdy któraś w niewiedzy swej przyjechała rowerem i usiadła tapczanowo dupskiem ów wyleciał z płaczem światu to obwieszczajac,łez przy tym nie szczędząc. 

Co Ty taki tajemniczy jesteś napisz otwarcie ,który to pan no i koniecznie gdzie ta kozetka się znajduje to może blisko mnie gdzieś jest i jakbym tam się wybrała to pan wreszcie przestałby płakać :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jestem bezkonkurencyjna. Jeździłam autokarem do Gdańsks więc jak wybrałam się autkiem to powtórzyłam dokładnie trasę autokaru. :szydera:

A po ile sprzedajesz bilety ?  Jak często robisz przystanki ? A na nadmiar płynów też się zatrzymujesz  ? Masz kuszetki w swojej ofercie? Jakiś  Wars ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jestem bezkonkurencyjna. Jeździłam autokarem do Gdańsks więc jak wybrałam się autkiem to powtórzyłam dokładnie trasę autokaru. :szydera:

A po ile sprzedajesz bilety ?  Jak często robisz przystanki ? A na nadmiar płynów też się zatrzymujesz  ? Masz kuszetki w swojej ofercie? Jakiś  Wars ? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jestem bezkonkurencyjna. Jeździłam autokarem do Gdańsks więc jak wybrałam się autkiem to powtórzyłam dokładnie trasę autokaru. :szydera:

A po ile sprzedajesz bilety ?  Jak często robisz przystanki ? A na nadmiar płynów też się zatrzymujesz  ? Masz kuszetki w swojej ofercie? Jakiś  Wars ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Jesteś jak mój szanowny małż. Przed podróżą trasa zaplanowana, wsiadamy do auta i zmiany gonią zmiany. Najlepsze jest to, że kiedy jedziemy razem jedną trasą doznajemy zupełnie innych doznań . Widzimy różne rzeczy. To się nazywa: uzupełniać się nawzajem. Tylko kto jest garnkiem, a kto przykrywką  ? 

To oczywiste, że jak się chce coś zobaczyć, czegoś doznać, to jedzie się landstrasami...I nie odbiegacie od normy w zakresie poznawczym, a w zasadzie odczuwalnym...:szydera: Czyli zespół Anakonda i Krokodyl są normalni...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

A po ile sprzedajesz bilety ?  Jak często robisz przystanki ? A na nadmiar płynów też się zatrzymujesz  ? Masz kuszetki w swojej ofercie? Jakiś  Wars ? 

 

1 minutę temu, Heidi napisał:

A po ile sprzedajesz bilety ?  Jak często robisz przystanki ? A na nadmiar płynów też się zatrzymujesz  ? Masz kuszetki w swojej ofercie? Jakiś  Wars ? 

 

2 minuty temu, Heidi napisał:

A po ile sprzedajesz bilety ?  Jak często robisz przystanki ? A na nadmiar płynów też się zatrzymujesz  ? Masz kuszetki w swojej ofercie? Jakiś  Wars ? 

Myślisz, że jak zamówisz trzy razy taką podróż u @Maria Jolanta to dostaniesz duży rabacik? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Jesteś jak mój szanowny małż. Przed podróżą trasa zaplanowana, wsiadamy do auta i zmiany gonią zmiany. Najlepsze jest to, że kiedy jedziemy razem jedną trasą doznajemy zupełnie innych doznań . Widzimy różne rzeczy. To się nazywa: uzupełniać się nawzajem. Tylko kto jest garnkiem, a kto przykrywką  ? 

Każdy widzi to co chce zobaczyć najważniejsze,żeby doznania były wspólne a że różne to już szczegół :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Paolo napisał:

Tam właśnie gdzie piszesz to jeden gość  ogłaszał ,że czeka na miłe Panie na kozetce. Jednak gdy któraś w niewiedzy swej przyjechała rowerem i usiadła tapczanowo dupskiem ów wyleciał z płaczem światu to obwieszczajac,łez przy tym nie szczędząc. 

Paolo litości !!! Toż to był amator pierwszej wody . My potrzebujemy fachowca z pierwszej ligi ...te " obsesje" to mamy mocno zaawansowane .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, anna5826 napisał:

Witaj ... jakies inne drzewo wysokie ... kolo mojego balkonu rosnie ..od 2 tyg balkon zielony .... i do pokoju tez to zawitalo ... co drugi dzien myje ..a to sypie moze po tej burzy ..bedzie spokoj ????

Możesz fotkę drzewa zrobić iwrzucić?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Paolo litości !!! Toż to był amator pierwszej wody . My potrzebujemy fachowca z pierwszej ligi ...te " obsesje" to mamy mocno zaawansowane .:d

Od razu też tak pomyślałam :haha:.Sam sobie nieopatrznie na coś przysiadł na tej kozetce a potem aż z bólu płakał :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, INEZ napisał:

Co Ty taki tajemniczy jesteś napisz otwarcie ,który to pan no i koniecznie gdzie ta kozetka się znajduje to może blisko mnie gdzieś jest i jakbym tam się wybrała to pan wreszcie przestałby płakać :haha:

Droga Inez ,tam gdzie ludzie normalnie mają oczy i zdarza im się od czasu do czasu wylewać potoki łez ,to On miał dwa stawy hodowlane ( jakieś rybk"i obsesum " i "paranoidum" hodował,) , które mu non stop wylewały,po byle jakim deszczu , powiem więcej , nawet po mżawce.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...