Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, violka napisał:

Idę sobie do kąta popłakać . Moją piękną podróbkę Korsa zajumali wstrętni celnicy  na lotnisku we Frankfurcie :smutek: Do tego sliczne ciuszki dla naszej najmłodszej księżniczki i jeszcze jedną piękną torebusie .:smutek: Cała nadzieja w @Heidi, że wyciągnie od linii lotniczych duże odszkodowanie za swoją walizkę i pomści moją krzywdę :przekleństwa:

Na granicy ze Szwajcaria ...tez trzeba uwazac ... duza kara za mieso .. szynki czy kielbase ..a jest sluzbista ktory staral sie obliczyc ile % miesa jest w pasztetach ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Też mnie to ciekawi. Ja zawsze jak coś kupuję to zbieram paragony. Na wszelki wypadek.

Nawet paragon może Nas nie ustrzec przed nabyciem towarów podrabianych, choć Nas też w ten sposób oszukano, pozostaje sąd,źe nabyliśmy towar w dobrej wierze... niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Wiesz,że z okulistą nie jest taka prosta sprawa ,bo najpierw trzeba mieć skierowanie od lekarza POZ ,a później ...czekać na wizytę u okulisty ,a ja mam kuźwa mało casu ,kruca bomba .:mur:

W takim wypadku dzwonisz do przychodni, przedstawiasz problem- opuchlizna, zaczerwienienie - to podstawa do przyjęcia na "już".

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

W takim wypadku dzwonisz do przychodni, przedstawiasz problem- opuchlizna, zaczerwienienie - to podstawa do przyjęcia na "już".

Ale skierowanie i tak musi być ,a moja rodzinna lekarka dzisiaj przyjmuje po południu . Zamówiłam prywatnie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aniao napisał:

Normalnie Cię kocham. Mnie mlaskanie, a jeszcze bardziej chrupanie doprowadza do szewskiej pasji. Jeszcze gorzej działa na mnie mówienie z pełnymi ustami. I nie chodzi o widok, ale o odgłosy. Koszmar w ciapki.

Łączę się w bólu.

Nic mnie tak nie wyprowadza z równowagi, jak mlaskanie, cmokanie.

Tutejszy pdp raczej przy jedzeniu nie mlaska, zresztą mi to loto, bo nie jadamy wspólnie.

Natomiast, często w trakcie jedzenia, czy tuż po musi do klo, gdzie go muszę dowieźć....i tu przy akompaniamencie własnie cmokania, mlaskania....Mam ochotę natrzaskać mu po głowie.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Ale skierowanie i tak musi być ,a moja rodzinna lekarka dzisiaj przyjmuje po południu . Zamówiłam prywatnie i tyle.

Parę razy, jak musiałam skierowanie np. na cito, to szłam do lekarza, który akuratnie przyjmował.

 

Ale to już na przyszłość, bo widzę, że sobie poradziłaś.

 

Nie trzyj tego oka, nie rób nic na własną rękę, a tym bardziej leki, które komuś innemu pomogły.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, violka napisał:

Idę sobie do kąta popłakać . Moją piękną podróbkę Korsa zajumali wstrętni celnicy  na lotnisku we Frankfurcie :smutek: Do tego sliczne ciuszki dla naszej najmłodszej księżniczki i jeszcze jedną piękną torebusie .:smutek: Cała nadzieja w @Heidi, że wyciągnie od linii lotniczych duże odszkodowanie za swoją walizkę i pomści moją krzywdę :przekleństwa:

ale dlaczego zajumali?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Basiaim napisał:

Łączę się w bólu.

Nic mnie tak nie wyprowadza z równowagi, jak mlaskanie, cmokanie.

Tutejszy pdp raczej przy jedzeniu nie mlaska, zresztą mi to loto, bo nie jadamy wspólnie.

Natomiast, często w trakcie jedzenia, czy tuż po musi do klo, gdzie go muszę dowieźć....i tu przy akompaniamencie własnie cmokania, mlaskania....Mam ochotę natrzaskać mu po głowie.

Z tym trzaskaniem po głowie to ostrożnie...może resztkami opluć :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przetestuj, a my za tobą pójdziemy jak w dym...:oklaski: A tak na serio....mało opinii w necie...

No własnie opinii mało , natomiast na temat samej rośliny mnustwo ale ze strony dystrybutorów same Och i Ach:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Basiaim napisał:

W takim wypadku dzwonisz do przychodni, przedstawiasz problem- opuchlizna, zaczerwienienie - to podstawa do przyjęcia na "już".

Lekarz odpowie ze ma tylko zapisanych ... bo ma limit a prywatnie ... no to moze na koniec kolejki ew ... bo kasa przemawia ... u nas prywatnie a zapisy juz na 2 tyg ... masakra ....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, geronimo napisał:

No własnie opinii mało , natomiast na temat samej rośliny mnustwo ale ze strony dystrybutorów same Och i Ach:)

Nie wiem Gero do czego Ci to potrzebne,ale ja ososbiście nie mam zaufania do preparatów pochodzących z roślin z innych kontynentów.Jak chcesz obnizyc cukier to lepsza będzie herbatka z białej morwy/naszej,europejskiej/z Herbapolu.A te wszystkie wynalazki to nie wiadomo co tam naprawdę w tych kapsułkach nawkładali:(Brudnymi rączkami:(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Nie wiem Gero do czego Ci to potrzebne,ale ja ososbiście nie mam zaufania do preparatów pochodzących z roślin z innych kontynentów.Jak chcesz obnizyc cukier to lepsza będzie herbatka z białej morwy/naszej,europejskiej/z Herbapolu.A te wszystkie wynalazki to nie wiadomo co tam naprawdę w tych kapsułkach nawkładali:(Brudnymi rączkami:(

Mam taki produkt amerykański, ale jeszcze nie odważyłem się użyć, dlatego pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, anna5826 napisał:

Lekarz odpowie ze ma tylko zapisanych ... bo ma limit a prywatnie ... no to moze na koniec kolejki ew ... bo kasa przemawia ... u nas prywatnie a zapisy juz na 2 tyg ... masakra ....

Niekoniecznie.

Zdarzyło mi się  na już korzystać z wizyty u specjalisty. 

A raz nawet bez skierowania, własnie u okulisty.

Może mam więcej szczęścia?

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...