Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minut temu, Heidi napisał:

Moja pop przez noc zgubiła aparat słuchowy. Przewaliłam cały dom i okolice. Nie ma>:( go nigdzie. Ja szukam, a ona na mnie wrzeszczy, że mam iść do sklepu. Już sama nie wiem: szukać czy nie szukać :o. Już teraz to mi chyba bardzej zależy jak jej. Ona sobie słucha melodyjek, a ja  mam problem.  Kurna jak się nie znajdzie, to będzie, że go zajumałam.O.o 

Sprawdź w kieszeniach od piżamy, szlafroka i innych....moja ciągle gubi zęby  :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, INEZ napisał:

Trochę dwuznaczny ten Twój post jest ;)

Kot lize miseczki ...znalam prace gdzie dano jedzenie dla opiekunki w misce kota .... to nie bzdety ... znajoma na ten fakt wybiegla z domu ...zadzwonila do mnie i powiedziala co ja spotkalo ...  i ze jest glodna - kasy nie ma ... Kupilam pol kurczaka pieczonego ...bagietke i sok i sobie pojadla .... Oczywiscie po powrocie natychmiast  pozegnala ten dom ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, aniao napisał:

Gdzie są takie ceny? Jadę. Ostatnio płaciliśmy po 150, a podobno to już jest NIEDROGO. Dobrzy specjaliści wołają już po 200. To wszystko w biednym województwie podkarpackim. Ale jak zaplanować wizytę na NFZ, no jak?

Ja place 120 zl i wizyte mam na drugi dzien. Zdzierstwo straszne na tej wschodniej scianie :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja PDP  posiała gdzieś klucz od domu. Mam zapasowy co prawda........ale naszukałam sie jak głupek.......a klucza jak nie była tak nie ma . Wszystko przetrząsnęłam i nic ...............no diabeł ogonem nakrył.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Heidi napisał:

Wysłałam list reklamacyjny do administratora lotniska w Las Palmas w sprawie mojej zagubionej walizki, wrócił nieotwarty O.o. Co wy na to ? Jaja sobie robią. Jest tam tylko jedno lotnisko, jaki głupek mógł nie dostarczyć tego listu ?

A co ma administrator lotniska do zagubionej walizki ? Tylko i wylacznie linie lotnicze tym sie zajmują.

Naciskaj na przewoźnika.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Wiesz,że z okulistą nie jest taka prosta sprawa ,bo najpierw trzeba mieć skierowanie od lekarza POZ ,a później ...czekać na wizytę u okulisty ,a ja mam kuźwa mało casu ,kruca bomba .:mur:

Okłady z zielonej Herbaty, skuteczne sprawdzone:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Moja pop przez noc zgubiła aparat słuchowy. Przewaliłam cały dom i okolice. Nie ma>:( go nigdzie. Ja szukam, a ona na mnie wrzeszczy, że mam iść do sklepu. Już sama nie wiem: szukać czy nie szukać :o. Już teraz to mi chyba bardzej zależy jak jej. Ona sobie słucha melodyjek, a ja  mam problem.  Kurna jak się nie znajdzie, to będzie, że go zajumałam.O.o 

Naszykuj jakies pudeleczko ..by byly ciagle w tym samym miejscu ... Ja kiedys zapomnialam babci wyjac ... z dziadkiem to zrobila sama chyba w nocy ..i do innego pudelka wlozyla .... alez sie rano naszukalam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Z tą maścią to wypróbowany przez Ciebie i skuteczny sposób ? Serio pytam.

Czytam z zainteresowaniem ...bo mnie tez dopadlo ....  Pozdrawiam ...  Rumianek cieple szaszetki nakladam i masc OptiCleaner na wizyte do Okulisty sie nie zalapalam ....bo terminy ew na poniedzialek ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Zakupy zrobione , tym razem bylam sama !!, jeju dziadek chyba po roku zaczyna mi ufac, 

Nagotuje sobie zupy warzywnej na trzy dni , bo w niedziele jedziem na zarlo , czyli grilla do corki .Nie nie zebym sie tam mocno objadla , bo zamowilam sobie tylko dwa kawalki boczku )).Pytano mnie wprawdzie jakie mieso sobie zycze , moze filecika?, odmowilam zdecydowanie- dla mnie to za suche , przeciez ichnych kielbasek nie bede wcinac((.I tak twierdze , ze Niemce nie umieja robic grilla.Musza chyba przyjechac do nas na nauke.U nas przerozne miesiwa , kaszanki , kielbaski , a tu jak nie kurczak to kielbaski .

Przezyje i to , ale najwazniejsze , ze jutro moja Tereska wraca po 4 tygodniach odpoczynku , no i swiezutka dostawa fajek bedzie )).

Milego dnia ludziska ))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo ,to oko nie wygląda za ciekawie .Po drugie primo nosiłam się z wymianą okularów do czytania,bo już trochę " słabują" . Po trzecie primo , weszliście mnie trochę na " ambicje " osoby zarabiającej w " twardej " walucie i koniec końców zamówiłam ( wybłagałam :haha: używając uroku osobistego ) wizytę u okulistki ,która przyjmuje w salonie optycznym . Notabene najlepszej w moim mieście ,ale przezornie nie zapytałam ile kosztuje ta " audiencja" ,co by w spokojności doczekać godziny piętnastej.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Po pierwsze primo ,to oko nie wygląda za ciekawie .Po drugie primo nosiłam się z wymianą okularów do czytania,bo już trochę " słabują" . Po trzecie primo , weszliście mnie trochę na " ambicje " osoby zarabiającej w " twardej " walucie i koniec końców zamówiłam ( wybłagałam :haha: używając uroku osobistego ) wizytę u okulistki ,która przyjmuje w salonie optycznym . Notabene najlepszej w moim mieście ,ale przezornie nie zapytałam ile kosztuje ta " audiencja" ,co by w spokojności doczekać godziny piętnastej.:szydera:

Będzie dobrze...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, anna5826 napisał:

Czytam z zainteresowaniem ...bo mnie tez dopadlo ....  Pozdrawiam ...  Rumianek cieple szaszetki nakladam i masc OptiCleaner na wizyte do Okulisty sie nie zalapalam ....bo terminy ew na poniedzialek ....

Waciki nasaczone czarna mocna herbata sa najlepsze.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry !!! Blondi dzisiaj z pędzlem od rana,,,:oklaski: co za dzień :szok:,,,pędzel tu ,,pędzel tam ,,hahahahaha

nie myślcie ,że tak kolorowo,,,u słodziaka mam słodko,,ale wiesci z Pl mnie rozkładają,,ale ale ale staram się nie myśleć,,,więc biorę się za następny pędzel i lecę teraz malować,,naprawdę malowac,nie myślcie o niczym innym,,,:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę sobie do kąta popłakać . Moją piękną podróbkę Korsa zajumali wstrętni celnicy  na lotnisku we Frankfurcie :smutek: Do tego sliczne ciuszki dla naszej najmłodszej księżniczki i jeszcze jedną piękną torebusie .:smutek: Cała nadzieja w @Heidi, że wyciągnie od linii lotniczych duże odszkodowanie za swoją walizkę i pomści moją krzywdę :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Idę sobie do kąta popłakać . Moją piękną podróbkę Korsa zajumali wstrętni celnicy  na lotnisku we Frankfurcie :smutek: Do tego sliczne ciuszki dla naszej najmłodszej księżniczki i jeszcze jedną piękną torebusie .:smutek: Cała nadzieja w @Heidi, że wyciągnie od linii lotniczych duże odszkodowanie za swoją walizkę i pomści moją krzywdę :przekleństwa:

Tego już za wiele,,,co się dzieje,,,mojej siostrze też we Franfurcie parę lat temu,,nakaradli full rzeczy ,,malo tego ,,tak szperali ,że otworzyli ramkę do zdjęc i cały ekran kaput ,,,dziadostwo jakich malo,,żadna reklamacja nie pomogła,,ja płaczę razem z Tobą:smutek: teraz bym poszukała takiej torby w internecie aby kupic,,i się pocieszyć,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Idę sobie do kąta popłakać . Moją piękną podróbkę Korsa zajumali wstrętni celnicy  na lotnisku we Frankfurcie :smutek: Do tego sliczne ciuszki dla naszej najmłodszej księżniczki i jeszcze jedną piękną torebusie .:smutek: Cała nadzieja w @Heidi, że wyciągnie od linii lotniczych duże odszkodowanie za swoją walizkę i pomści moją krzywdę :przekleństwa:

Jeżeli chodzi o podróby ,to i owszem mają takie prawo ,ale co z resztą!? :słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Afryka napisał:

Po pierwsze primo ,to oko nie wygląda za ciekawie .Po drugie primo nosiłam się z wymianą okularów do czytania,bo już trochę " słabują" . Po trzecie primo , weszliście mnie trochę na " ambicje " osoby zarabiającej w " twardej " walucie i koniec końców zamówiłam ( wybłagałam :haha: używając uroku osobistego ) wizytę u okulistki ,która przyjmuje w salonie optycznym . Notabene najlepszej w moim mieście ,ale przezornie nie zapytałam ile kosztuje ta " audiencja" ,co by w spokojności doczekać godziny piętnastej.:szydera:

Koniecznie zwróć uwagę czy aparat do oglądania oczu-ten na którym brodę kładziesz pani okulistka zdezynfekowała po poprzednim pacjencie-ja się w ten sposób w jednym takim salonie nabawiłam ropnego zapalenia spojówek i wyleczećrok nie mogłam:(:(

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, violka napisał:

Idę sobie do kąta popłakać . Moją piękną podróbkę Korsa zajumali wstrętni celnicy  na lotnisku we Frankfurcie :smutek: Do tego sliczne ciuszki dla naszej najmłodszej księżniczki i jeszcze jedną piękną torebusie .:smutek: Cała nadzieja w @Heidi, że wyciągnie od linii lotniczych duże odszkodowanie za swoją walizkę i pomści moją krzywdę :przekleństwa:

Skandal...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Afryka napisał:

Dokładnie tak , nie zaleca się już rumianku do okładów na oczy czy przemywania.

DZIEKI o kurcze na net wyczytalam ....  i zaczelam stosowac ... Herbate tez bo wszystko na zmiane ... byleby przeszlo ... uff pierwszy raz w zyciu to mam ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Koniecznie zwróć uwagę czy aparat do oglądania oczu-ten na którym brodę kładziesz pani okulistka zdezynfekowała po poprzednim pacjencie-ja się w ten sposób w jednym takim salonie nabawiłam ropnego zapalenia spojówek i wyleczećrok nie mogłam:(:(

Zwrócę , zresztą zwracam na takie rzeczy uwagę . Ostatnio przy pobraniu krwi ,pielęgniarka owszem miałam na rękach rękawiczki ,ale zdążyła już poprzedniemu pacjentowi pobrać w nich krew.:tak2: Ja stanęłam i czekam,a ona proszę siadać na co pani czeka? Ja jej na to ,że na zmianę rękawiczek . Jej mina ... bezcenna.:d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...