Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wcale, a wcale nie szalalam... wstalam nawet okolo 9-tej i to nawet blizej 8-mej niz 9-tej... moja pdp obudzilam przed 10-ta... dostala jedzonko, kawke, zaliczyla poranne Waschen i spi znowu na calego... pojde najis obiadek zrobic... a wczoraj... wczoraj mi sie szwedacz po wiedniu włączyl... 4 godziny, ale buty sliczne na wiosne sa... wiec zakupy udane... jak wrocilam kolo 18-nastej to budzilam pdp.... ona jak ją budze zawsze staje obok łóżka, mowie guten Morgen, za kazdym razem i pyta: was soll ich  jetzt tun i trzeba jej wydac dyspozycje: Toilette bitte, spaeter essen... no jak w wojsku, czuje sie jak  general....  

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i już w domku i poleciało :piwo: -boże jakie pyszne i jaki pyszny smak ,,,

ale dziękuję wszystkim ,że pytali o mnie -wiecie jakie to jest piękne? kocham Was:serce:

jechałam autobusem dla chyba chinczyków ,naprodukowali autobusów z Chin,malutko miejsca i nogi jak są długie to można je na szyje zarzucic a nie na podłogę.tragedia ,tak sie nie umęczyłam już dawno , a ja nie jestem liliputem prosto z Chin -ja jestem Polka z figurą i wyglądem ,pozdrawiam wszystkich  

O 20.03.2016 at 16:48, Florcia napisał:

@Blondi, szczęśliwej podróży do domu:), to dla Ciebie na drogę:jabłko::burger:

Jabłko było a kanapka? ten chleb był świeży ale jaki kwaśny -ochyda , zjadłam jedną kromkę a drugiej nie ruszyłam i po przyjezdzie dalam psu szynkę z kanapki i piesek wąchał i po długim czasie tą szynke zjadł , przeżarta była albo wyczuła niemcy !!! Ale dziękuję Florcia,,,miłe -bardzo miłe,,,

O 20.03.2016 at 17:04, Betty napisał:

jedź, jedź kochana i wypocznij porzadnie, buziaki!!!!!

wypoczywam i mam tak dni zajęte ,że nie mam czasu na wypoczynek -bo wypoczynek był w De a tutaj to atrakcja za atrakcja i dzień którego nie lubiłam już polubiłam,,,Betty trzym się,,,:lody:dla Ciebie

8 godzin temu, ewaklos2 napisał:

malutkie ,sliczne nasze wnuki i wnuczki i to daje nam energię i to nas cieszy -kochane nasze maluchy -nasze sreberka -100 lat kochanie i dzięki za ciasteczka i kawusię,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

:hahaha::serce:pozdrawiam wszystkich!!! ale mnie tutaj ciągnie !!!

Betty trzym się,,,:lody:dla Ciebie ha, tez cie kocham, zwlaszcza za te lody... ja tez tak mam, ze jak w Polsce jestem to ledwo zakrety lapie... gdzie jak w Polsce mialabym czas na fitness ganiac... fanaberie, jakby rodzinka stwierdzila :) buziaczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo milo, ale sie skonczylo.... jak tak dalej pojdzie to bedziemy spieprzac z tej naszej roboty szybciej niz tu przyjechalismu.... dzis Belgia-rano... godz temu w Wiedniu na lotnisku ogloszono alarm bombowy... nie wiem co bedzie... ale nie wyglada to ciekawie....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tragiczne wydarzenia, zagrożenie na lotnisku w Brukseli pokazuje, że nawet na terenie obiektów, które powinny być bardzo pilnie strzeżone, w takim skupisku ludzi, przy samej odprawie nie można czuć się bezpiecznym, to jest naprawdę przerażające. Dzisiaj Belgia w żałobie, trauma zostanie na długo w pamięci tak jak wcześniej było we Francji. Jakie państwo a dokładnie, która stolica będzie następnym celem terrorystów?!

"Tzw. Państwo Islamskie wydało oficjalne stanowisko ws. zamachów. Ostrzegło w nim, że jeszcze gorsze przyjdzie dla "państw krucjaty zjednoczonych przeciw ISIS".

W oświadczeniu terroryści piszą, że stolica Belgii została "starannie wybrana", sugerując, że o zamachach zdecydowano centralnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale bym się nie zdziwił gdyby wybrali Warszawe   za te pogróżki i pełne nienawiści komentarze,każdy to co sieje to zbiera ,narody to samo .Zachowują się jak bydło i to wszystko w imię Boga i to jest najtragiczniejsze w myśleniu ludzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adamos1 napisał:

wcale bym się nie zdziwił gdyby wybrali Warszawe   za te pogróżki i pełne nienawiści komentarze,każdy to co sieje to zbiera ,narody to samo .Zachowują się jak bydło i to wszystko w imię Boga i to jest najtragiczniejsze w myśleniu ludzkim.

za te pogróżki to nam UE szykuje:  http://msp.money.pl/wiadomosci/kadry/ar … 44549.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak -przeleciałem ten artykuł --po prostu zaczynają chronić swojego rynku  -każde państwo swojego,a ,że Niemcy  czy inni nie wyjeżdzają za chlebem ,to uderzy w biedniejsze Państwa.Polska jak przeczytałem najwiecej wysyła pracowników na export do pracy .Jeżeli co któryś Polak pracuje za granicą to teraz wiadomo skąd Rząd Polski bierze pieniądze na rozbijanie się.Dlatego  teraz ostra reakcja PiS-u na to zarządzenie  ha ha a wcześniej  przed wyborami krzyczeli ,że będą wszystko robić by Polacy wracali do kraju.Chciałbym widzieć mine PiS-u ,gdyby tak pewnego dnia kraje zachodnie odmówiły Polakom pracy.Tragedia Narodowa.Teraz już są najbardziej zadłużonym Państwem w Europie .Zawsze powtarzam polityka i K-------a idą jedną drogą!Przepraszam ,ale to prawda.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosilo mnie w domu... poszlam sie przejsc i co..... jest dziwnie... nie ma tylu ludzi, co zawsze... niedaleko kanału nad Dunajem jechalo jedno pogotowie na sygnale, drugie... pozniej Polizei przyjechalo... tam jest takie wielkie skupisko smietnikow w sumie na wszytsko, bo Wieden ma segregacje... i zaczeli otwierac te smietniki... wszyscy, jak na komende.... przeszlam mostkiem na drugą strone kanalu... obserwowalam chwilke i poszlam do domu... przez 20 minut nikogo na ulicy nie spotkalam.... a bylo przed 9-tą wieczorem... kurcze, to nie Kozia Wólka.... to Wiedeń.... pozyjemy... zobaczymy.... my na to wplywu nie mamy zadnego... tu jest link do widomosci austriackich z info....  http://www.oe24.at/oesterreich/chronik/niederoesterreich/Alarmstufe-Rot-am-Bahnhof-Schwechat/228948773 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...