Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, emma napisał:

Witam przy niedzieli! Dziś przymrozem i słońce. Pięknie. Fryzjer i do DE wieczorem. Miłego dnia :)

@emma co tym razem Ciebie zaskoczy? aby fajni ludzie tylko,,,no i oczywiście nie zawracanie opiekunce głowy:hahaha:  przyjezdzaj bo nudno bez Ciebie ,,,:love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obiad najedliśmy się sosu czosnkowego ze świeżego czosneczku z sałatą,,,ale nikt nie pomyślał z nas ,że będziemy capić czosnkiem-:hahaha: pojechaliśmy na kawę,,a tam kupa ludzi i co tam nie było,,chyba spotkanie ,,Koła gospodyń wiejskich" -sprzedawali jakieś czapeczki ,skarpetki i jakieś drobiazgi na święta,,widac rzeczy takie przyniesione z domu co nie potrzebne i za 1 euro,,,dziadka namówiłam na 2 rzeczy ,,kawa była ,ale jakie ciasta pycha,,,oj dawno takiego ciasta smacznego nie jadłam ,,więc 3 kawałki poszły lekko,,,za chwilę znajoma pyta się ,,czy my jedliśmy czosnek? bo pachnie czosnkiem,,,my spojrzeliśmy się na siebie i w śmiech,,,dziadek od razu tłumaczy ,że on umył zęby ale chyba ja nie umyłam-hahahha babcia nie zakumała o co chcodzi,,,co ja się tam uśmiałam,,powiedziałam ,że powinniśmy w domu siedzieć a nie latać,,,za chwilę sąsiadka przynosi ni to skarpetki ni to buciki wełniane ,,coż to był za hit,,znowu śmiechu co nie miara i namówiła dziadka za 3 euro na te bamboszo-skarpetki,,,,hahahha, tak godzinka minęła ,,,fajnie i wesoło:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Łukasz napisał:

Ale miałem, :spioch:hmm. Teraz jakąś znaną muzę włączę

 

erika witaj też :love:przymierzasz się do powrotu teraz? emma już w podróży, ja niedługo zjazd i powrót, zgodnie z planem. Lubię, jak konsekwentnie realizuję swoje plany

@Łukasz teraz nie mogę:( mam w domu uff:( nawet gotowanka nie mam .Dzwonią Moje ulubione Agencje:) jesli się wyrobie to próbuje w grudniu :) bo kasa :love:hmm och ta kasa ,żeby coś dalej robić..dzięki,że pamiętasz o mnie:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa kasa kasa :święty: musi być ta kasa ,,,dlatego wszyscy się decydujemy na pracę np,.w opiekunkowie i siedzimy daleko od domu,,aby w tą skarpetę zbierać tą kasę a potem wydawać ,,,wydawanie jest fajne,,,tak leciutko leci ta kasa ,,wydaje się nam nie raz ,że mamy full kasy a tu tydzień i po kasie ,,albo jeden dzień nawet i znika ,,,ale co tam,,to tylko kasa ,,:hahaha:

@erika wiem ile idzie na remont kasy ,,a chce się wszystko kupić extra ,a ile kosztują takie duperele których nie widac ,,np, obniżałam sufit w dużym pokoju i sam stelaż ponad 1000zł,,a tego nie widac ,,także wiem ,że trzeba mieć fortunę na remoncik,,,:)

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłam ogłoszenie:) zbierałam opinie o tej Agencji .. nawet moja znajoma u nich pracuje:) a więc jest ok.

28 minut temu, luttka napisał:

Dzień dobry,dobry.Zapowiada sie piękny,słoneczny.Ja to przy Was na śpiocha wychodzę.Dopiero po :burger: i :kawa: piję.

@erika  remont,bałagan i kurz to nieodłączni towarzysze.Ale za to potem sprzątniesz na tip-top i na święta gotowe. 

Wspaniałego dnia wszystkim:serce:

@luttka:) oj do końca porządków daleeeka :( 

@luttka a Ty na święta możesz jechać do pracy? to Ci podrzucę parę ofert:) ale z "normalnych" Agencji:love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki u mnie też słońce i slicznie,,,:hahaha:  @erika mamy do pmocy puc  @Łukaszka,,widziałaś jaki sexi i jak sauber machen,,,haha ,,ja moge takim kotkiem na kiju pajęczynki pozbierac,,,właśnie to przed chwilą zrobiłam tutaj ,,,czysty kotek był:płacz:mądrala posmutniał ,,myslał ze ja zbiorę z kg pajęczynek-hahaha

@luttka i @erika teraz zarażacie pracą na święta -hahahha :hahaha:ale dajecie tym powera innym,,zastanawiającym sie ,,myślącym ,,,,:serce::love::święty:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, luttka napisał:

@erika  dzięki,myslę,ze tak pojadę na 4tyg

Myslisz że ta agencja jest ok? Aplikowałam do nich i mój profil jest i gotowość do wyjazdu  

@luttka tak ok. Moja znajoma pracuje już rok. Teraz zjechała po 2,5 m-cach, bardzo ciężki przypadek:( pdp nawet z nożem .. psychiczny. Ale jesli chciała to pracowała:( to tu nie można zganiać na Agencję itd

7 minut temu, Blondi napisał:

@erika mamy do pmocy puc  @Łukaszka,,widziałaś jaki sexi i jak sauber machen,,,haha ,,ja moge takim kotkiem na kiju pajęczynki pozbierac,,,właśnie to przed chwilą zrobiłam tutaj ,,,czysty kotek był:płacz:mądrala posmutniał ,,myslał ze ja zbiorę z kg pajęczynek-hahaha

@Blondi oj jak masz wprawę:hahaha: to tak na wiosnę do mnie zapraszam ale to nie będa pajączki tylko kurz :rozpacz:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie z aplikowaniem zdążę:) nawet w grudniu mogę.. oj w grudniu Agencje będą "szalały" i wtedy kto da wiecej:) oby tylko normalna sztele trafić!

Do mnie już dwa razy dzwoniła Agencja co aplikowałam do nich w zeszłym roku, dawali mi mniej jak obecnie pracowałam , a więc im wtedy odmówiłam, wspomniałam im teraz. Powiedzieli,ze na święta dają 150 Euro.. a ja mówie,ze inna Agencja mi daje 288E. Agencja odpowiedziała,że muszą gdzieś urwać,żeby dać tyle na święta. Powiedzieli,że mi dobrze zapłacą itd a więc mam czas:) ileż to walizkę zapakować:love: właściwie to ja cały czas na walizkach i mam już wprawę:hahaha:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika 150 euro i mało i dużo,,zależy jak się patrzy ,,ile rodzina da na święta,,agencja wezmie więcej od rodziny a ustalone jest dla opiekunki dac 150 euro,,bo przecież pracownicy musza mieć też premię roczną,,a z czego ? no wlaśnie ,urwane opiekunce ,,,tak się wszystko dookoła obraca,,,ale bądz cwana i wyszukaj za dobrą kasę,,,to są swięta i niech będa docenione ,,,kasą ,,

W życiu nie pojadę za mniej niż mam teraz ,,za więcej tak,,ale za mnie nigdy

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika to mówisz ,żeby trochę zaczekać?Aplikowałam też do innej agencji,tam tez dają ok 150 e i od razu w ten dzień miałam dwie propozycje.A pani to niezadowolona ze odmówiłam i pytała o powód.Hmm

Ja nawet nie muszę na świeta jechac,ale może to lepsze niz smutne swieta w Pl

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, luttka napisał:

@erika to mówisz ,żeby trochę zaczekać?Aplikowałam też do innej agencji,tam tez dają ok 150 e i od razu w ten dzień miałam dwie propozycje.A pani to niezadowolona ze odmówiłam i pytała o powód.Hmm

Ja nawet nie muszę na świeta jechac,ale może to lepsze niz smutne swieta w Pl

@luttka aplikuj:) a wiesz co ja mówię teraz Agencjom ,że jeszcze nie wiem czy pojadę bo mam remont w chałupie, ..zadzwonią np: 10 grudnia . @luttka i wtedy Agencji nie jest "przykro" ,weź też coś wymyśl,bo tak odmawiać to tak mi się wydaje, że trzeba podać powód? prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, erika napisał:

@luttka aplikuj:) a wiesz co ja mówię teraz Agencjom ,że jeszcze nie wiem czy pojadę bo mam remont w chałupie, ..zadzwonią np: 10 grudnia . @luttka i wtedy Agencji nie jest "przykro" ,weź też coś wymyśl,bo tak odmawiać to tak mi się wydaje, że trzeba podać powód? prawda? 

nie trzeba podawac powodu ,,wystarczy ,że np, transfer ci nie pasuje ,,albo nocne wstawania-bo to już przerabiałaś na ostatniej ofercie,,albo ja zaznaczyłam raz ,,że od razu na głeboką wodę nie ruszam,,dali mi taki przypadek cięzki ,że nie wiem czy się smiać czy płakac,,,nie chcę rodziny w domu i też to zaznaczam ,,agencje dobrze wiedzą ,jakie są rodziny -bardzo dobrze znają tych cudaków niemieckich,,,,mało tego ten cięzki przypadek był za 1000 euro:płacz: jak dobrze ,że moja glowa myśli ,,że się nie godze na nic od razu,,wyczuwam w sobie ,że ta np, oferta może być ok! jak narazie się sprawdza bardzo dobrze,,,,

przedstawionych ofert miałam może już z 20 ,,,koty w kuchni mi nie pasują i babka gotująca tym bardziej z tymi kotami-brrr wstrętu od razu dostaję,,

albo brak internetu,,ja palę i jak trzeba niepalącą to albo mnie przemycą albo nie,,,palę na zewnątrz oczywiście,,,,mam wymagania ,,najlepiej jeszcze osobna lazienka bo do tych luksusów już się bardzo przyzwyczaiłam ,,

Jak narazie zawsze mi się całe pięterka trafiają z wszystkimi wygodami,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...