Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Knorr napisał:

Cześć.

Ktoś tu wcześniej napisał o firmie, że jest w likwidacji.

Aż "wszedłem" do KRS, celem sprawdzenia.

Stwierdzam, iż najwyraźniej w moim kompie pokazują zupełnie inne dane, ponieważ nie  ma nawet wzmianki o tym, jakoby firma, w której i ja także wykonuję zlecenia, była w likwidacji.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich piszących i czytających  to Forum. 

Znaczy Moderatora także. 

Główna firma matka bez zmian , robili chyba tylko przemeblowania w córkch, bo na nowy wyjazd dostałam też nową umowę na inną podspółkę , wszystkie warunki bez zmian, umowa na rok jak poprzednie ,prezes ten sam..O.o:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Knorr napisał:

Dzisiaj będzie rotbarsch filet z grilla, masło z ziołami, biały ryż i gotowany groszek z marchwią. Pomidor z szalotką, szczypiorem i oliwą.  

Lody malinowe z malinowym sokiem na deser. 

Nie bądź taki.....wstawiaj na obiadowy wątek swoje cudowności, please :cmok:Tutaj nas szczujesz aż w kiszkach skręca z zazdrości...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andreaa napisał:

Gdybys jednak nie mogla tego kupic,to  proponuje ci napisac duzymi literami adres i co tam sobie zyczysz,przylozyc do kofra i ofoliowac go ta folia spozywcza ,przeswitujaca. Ona sie tak fajnie lepi.

Gwarantuje ci,ze ani ci kofra nikt nie otworzy,ani ci nic z niego nie wypadnie,gdyby np. suwak sie popsul. Bedzie bezpieczny przed ,,urazami mechanicznymi" ;););)  

Podejrzalam to jak na Majorke lecialam. Tak niektore walizy ofoliowane wlasnie byly.

Dzięki za pomysł  :) 

Myślałam o przyklejeniu kartki na torbę, ale zastanawiałam się, jak ją porządnie przymocować. Wiadomo, jak nieraz busiarze traktują walizki, zwłaszcza że ta będzie bez mojego nadzoru.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Basiaim napisał:

Dzięki za pomysł  :) 

Myślałam o przyklejeniu kartki na torbę, ale zastanawiałam się, jak ją porządnie przymocować. Wiadomo, jak nieraz busiarze traktują walizki, zwłaszcza że ta będzie bez mojego nadzoru.

Napisz 2 kartki jedna przy uszach i jak ktoras radzi a druga z boku ... i zawin to wszystko ta cieniutka folia do zywnosci ... rozerwac recznie tego sie nie da a wszystko przez nia widac ... Nie wiem w jaki sposob ale kierowcy sprawdzaja dokladnie adresy -a zdarzyla sie paczka bez zadnego opisu ..... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Knorr napisał:

Cześć.

Ktoś tu wcześniej napisał o firmie, że jest w likwidacji.

Aż "wszedłem" do KRS, celem sprawdzenia.

Stwierdzam, iż najwyraźniej w moim kompie pokazują zupełnie inne dane, ponieważ nie  ma nawet wzmianki o tym, jakoby firma, w której i ja także wykonuję zlecenia, była w likwidacji.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich piszących i czytających  to Forum. 

Znaczy Moderatora także. 

Ty mnie nie strasz.Meiluje i jestem w kontakcie z firmą naszą .Ale to zawsze tak jest jeśli o podatki i inne kruczki chodzi.Zmiany nazwy i biznes dalej się kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Teresadd napisał:

Ty mnie nie strasz.Meiluje i jestem w kontakcie z firmą naszą .Ale to zawsze tak jest jeśli o podatki i inne kruczki chodzi.Zmiany nazwy i biznes dalej się kręci.

Tereniu to co z Tobą w sumie będzie ?? Wracasz do domciu ??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Knorr napisał:

Cześć.

Ktoś tu wcześniej napisał o firmie, że jest w likwidacji.

Aż "wszedłem" do KRS, celem sprawdzenia.

Stwierdzam, iż najwyraźniej w moim kompie pokazują zupełnie inne dane, ponieważ nie  ma nawet wzmianki o tym, jakoby firma, w której i ja także wykonuję zlecenia, była w likwidacji.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich piszących i czytających  to Forum. 

Znaczy Moderatora także. 

Kto szuka ten znajdzie. Chyba, ze w innej firmie pracujesz.

http://www.krs-online.com.pl/mycare24-sp-z-o-o-w-likwidacji-krs-1561066.html

http://www.krs-online.com.pl/grupa-veritas-sp-z-o-o-w-likwidacji-krs-1406759.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mycha napisał:

Dzień dobry :d Nie wiem co wy chcecie od tej pogody :szydera: przecież jest superrr. Chłodno, miło, słońce po oczach nie wali. Od razu inaczej się oddycha. 

Miłego dnia wam życzę. 

U mnie jest zimno. Drugi dzień siedzę w domu bo się trochę zaziębiłam. Łykam tabletki i herbatki parzę:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MeryKy napisał:

Tutaj, na forum, wstawili informację, że nieprawdziwe jest, jakoby byli w likwidacji. Czytałam to parę dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tutaj, na forum, wstawili informację, że nieprawdziwe jest, jakoby byli w likwidacji. Czytałam to parę dni temu.

Bo pewnie jedną likwidują a drugą w to miejsce otwierają. Zmieniają nazwę.

A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Czegoś w ten sposób się unika?

Tak robią prawie wszystkie firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ewa14 napisał:

 To ja poproszę dwa poniedziałki i dwa piątki  /czyli pn, pn potem środa , piątek, piątek, sobota i niedziela/.

I tym sposobem mam 4 dni wolne :oklaski:

no widzisz...da sie???da sie...wszyscy beda zadolowleni...masz majowke a my z toba...ale dwie srody...oki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Barbara48 napisał:

Dziecino o ktorej Ty wstajesz? 

Kawa pyszna, dziekuje :całus:.

ja???skromnie kolo 4ej ale juz o 22gie z reguly nie odbieram bodzcow zewnwtrzynhc albo w znikomej ilosci...na mojej przerwie musze legnac chociaz godzine a wieczor dociagam na rezerwie...ale mezowi pdp to pasuje bo on lubi rano pospac ..wole taka opcje niz mialabym wstawac do babki co poltorej godzinki w nocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MeryKy napisał:

Bo pewnie jedną likwidują a drugą w to miejsce otwierają. Zmieniają nazwę.

A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Czegoś w ten sposób się unika?

Tak robią prawie wszystkie firmy.

masz swieto racje dziewczyno...masz racje....to bedzie to samo ale jakby inaczej...

czyli podatki podatku odprawy i tak dalej...zmiana....na dobre:cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

no widzisz...da sie???da sie...wszyscy beda zadolowleni...masz majowke a my z toba...ale dwie srody...oki??

Pewnie, dwie środy też mogą być. Jak się chce, to wszystko się da.:gra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskoczyla sobie dzisiaj do tegel pod berlinem taka mala przejazdzka...przeceny maja ogormne kupilam dzieciom molim za cale 3euro sztuka ciekawe koszulki ...jest duzo ciuchow i ceny naprawde smieszne...jak to jest ze u nas te przeceny jakos inaczej wygladaja:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...