Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, MeryKy napisał:

Dzisiaj jak zajrzałam na KRS to te firmy są w likwidacji.

Jeśli jest taki zapis to wcale nie oznacza fizycznej likwidacji agencji,tylko  np. zmianę nazwy agencji.Za jakiś czas opiekunki mogą dostać wypowiedzenie i kolejną umowę do podpisania,na innych warunkach. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet przychodzą założyć jutro. Im wierzę bo nawet poustawiali mi w tv polskie programy.

Miejsce zapowiada się dobrze. Od razu dostałam klucze i informację że jak chcę to mam się zamykać na noc bo pdp może wejść. I coś w tym jest bo jak się rozpakowywałam to mi asystowała. Długo. Daje mi odetchnąć albo ma fazę na gadanie. Demencja mocno widoczna ale zaakceptowała mnie i po godzinie traktowała jak swojaka.

Jak będzie naprawdę, czas pokaże. Pdp chodzi a nawet jeździ na rowerze. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Internet przychodzą założyć jutro. Im wierzę bo nawet poustawiali mi w tv polskie programy.

Miejsce zapowiada się dobrze. Od razu dostałam klucze i informację że jak chcę to mam się zamykać na noc bo pdp może wejść. I coś w tym jest bo jak się rozpakowywałam to mi asystowała. Długo. Daje mi odetchnąć albo ma fazę na gadanie. Demencja mocno widoczna ale zaakceptowała mnie i po godzinie traktowała jak swojaka.

Jak będzie naprawdę, czas pokaże. Pdp chodzi a nawet jeździ na rowerze. 

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Internet przychodzą założyć jutro. Im wierzę bo nawet poustawiali mi w tv polskie programy.

Miejsce zapowiada się dobrze. Od razu dostałam klucze i informację że jak chcę to mam się zamykać na noc bo pdp może wejść. I coś w tym jest bo jak się rozpakowywałam to mi asystowała. Długo. Daje mi odetchnąć albo ma fazę na gadanie. Demencja mocno widoczna ale zaakceptowała mnie i po godzinie traktowała jak swojaka.

Jak będzie naprawdę, czas pokaże. Pdp chodzi a nawet jeździ na rowerze. 

:oklaski:ale ten rower to bym jej schowała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Ooo czesc a co dzis gotowałes:d

A dziś były siekane kotlety z piersi kurczaka, ze szczypiorem, tartym twardym górskim serem, jajkiem, natką pietruszki, liściem świeżej mięty i szalotką.

Do tego ugotowałem turecką kaszę bulgur. Sałata masłowa z cytrynową "polewką". 

Woda z cytryną do picia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Knorr napisał:

A dziś były siekane kotlety z piersi kurczaka, ze szczypiorem, tartym twardym górskim serem, jajkiem, natką pietruszki, liściem świeżej mięty i szalotką.

Do tego ugotowałem turecką kaszę bulgur. Sałata masłowa z cytrynową "polewką". 

Woda z cytryną do picia. 

wiesz co.......:cześć:mniam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MeryKy napisał:

Jakie granie?

 

34 minut temu, MeryKy napisał:

Acha... ja nie w temacie. Staram sie nie grac w sieci. Szybko sie uzależniam :p

Mirelka juz wyjaśniła. 

Zaczelam od Piłki 2, skonczyłam na 1.

Aż mnie oczy bola, bo ja na smartku gram. 

Już nie wspomnę o palcu i ekranie :szydera:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Knorr napisał:

A dziś były siekane kotlety z piersi kurczaka, ze szczypiorem, tartym twardym górskim serem, jajkiem, natką pietruszki, liściem świeżej mięty i szalotką.

Do tego ugotowałem turecką kaszę bulgur. Sałata masłowa z cytrynową "polewką". 

Woda z cytryną do picia. 

Ale bym zjadła. Zwłaszcza, że jestem świeżo po wczasach w Turcji.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...