Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Mycha napisał:

Znaczy się Twój pochód skończył się tym, że zgarnęłaś swojego "przodowego" tylko dla siebie. 

W naszym " zakładzie pracy " nie ma etatu statysty.

Pamiętaj ,że nie wyrabiając normy opóźniasz nasz marsz do " socjalizmu" i krzywdzisz siebie.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

W naszym " zakładzie pracy " nie ma etatu statysty.

Pamiętaj ,że nie wyrabiając normy opóźniasz nasz marsz do " socjalizmu" i krzywdzisz siebie.:szydera:

To ja zostanę przy nie wyrabianiu normy O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Mycha napisał:

Ty też Ewa z rana na pochodzie byłaś ??

Eee tam.....dawno temu to był cel, żeby na pochód pójść......samochody z " wszelakim dobrem " po pochodzie obskoczyc, towar deficytowy sprzedawali.....:szydera: a teraz wszystko masz w sklepach.....na wyciągnięcie ręki.....to po co na pochód iść.....żeby w ryj dostać ? :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Interntu mam 1 GB.nie wiem na ile mi wystarczy.

Trzy razy wstawanie w nocy do Pdp.No i brak internetu.A to były  moje główne warunki.Więc już wysmarowałam meila do firmy.Nie mam ochoty wstawać w nocy ,bo noc jest do spania i to z alarmem w pokoju.No i internet.Mam do kafejki chodzić.Bo oni to mnie tak na próbę wzięli.więc kiedy będzie nie wiadomo.

Życzę wam miłego dnia kochani.

 

Pisałam wcześniej- wydaje mi się, że firma potraktowała Cię jak desperatkę, która chce jak najszybciej zjechać z trudnego miejsca i "damy jej pierwsze lepsze miejsce".

Zdziwiona trochę jestem, bo znam Twoją firmę (z krótkiej współpracy) i wydawała się ok.

Być może sami nie byli do końca poinformowani przez rodzinę o warunkach, albo tamci ściemniali, skoro Ty pierwsza (na próbę :/ ) 

Nie chcę Cię buntować, ale postaw się, bo będą Cię dalej wykorzystywać.

U pana-furiata wytrzymałaś, więc pewnie wychodzą z założenia, ze i tu dasz radę.

 

Masz chodzić do kafejki...? Hmmmm...na np. wieczorne kilkugodzinne oglądanie filmów też...?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Afryka napisał:

Nie ,to "pochód" przyszedł do mnie ..z kawą i śniadankiem do łóżka :d

Ale może się jeszcze wybiorę ,bo jeśli" pochodnicy" wleźli na nowe rondo w moim mieście ,to mogą tak łazić na okrągło.:szydera:

Niech się święci 1.Maja.:hura:

swietopracy_400x366.gif

Edytowane przez Helena2311
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, lucyna.beata napisał:

upiekalm znow dzisiaj dziadkowi jego ukochany fleasgesteak...pozarlbyl najpierw spieczona skorke teraz tanczy nad miesem mlaska i mysli co by tu jeszcze wciac...podziwiam go ...przy jego chorobie nie ma problemow z trawieniem a powiem ze lubi sosy wszelkie byleby tluste majonezy, dipy itd..

@lucyna.beata ,,oni,, maja zoladki z zelaza.

Pamietam, jak Godzilla, zarla pol surowa kaczke, az trzaskalo, albo gruba skore z golonki ,i nic,

Druga PDP je tluste sery (Brie)bita smietane(bo jakze ciasto bez bitej smietany) bleee

Do wszystkiego sosy, remulade sos z tubki tyz.

A najsmieszniejsze, ze jak je za swoje, to stara sie malo jesc,

Ale jak jest darmocha, to pytam sie,gdzie to wszystko jej sie zmiesci?:kopara:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.04.2018 at 22:00, Radek50 napisał:

fajna niedziela była, na bogato. Urodziny u jednego z synów, uroczysty obiad, potem kawa, ciasta, i potem znowu kolacyjka, przednie gatunki serów, wędlin, ryb. Słowem jestem ..pełny:cześć3:

Maria Jolanta, lucyna.beata, nie ma teraz powodu do niepokoju. Ostatnio w nocy przyjaciółka wyczaiła, że śpię, chrapię, potem kilka minut cisza, i tak dwa razy w ciągu godziny. Rano zaprowadziła mnie do lekarza prywatnie i lekarz zasugerował ten pulsoksymetr. Sugerował, żeby ona czuwała w nocy przy mnie, no ale ona nie może pracować 24h na dobę, w nocy i w dzień, bo ona w dzień pracuje na etacie w Urzędzie:haha:

Niemniej bezdech senny jest niebezpieczny i po powrocie ze szteli biorę się za to. Zwłaszcza dla kierowców , co ostatnio w . mediach sygnalizowali. Dzięki za troskę:love:

Teraz pora do łóżka, dobranoc wszystkim:)

@Radek masz racje.

Moja PDP miala na noc taka maske z tlenem.

Tez miala bezdech, a to u starszej osoby tez jest grozne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Interntu mam 1 GB.nie wiem na ile mi wystarczy.

Trzy razy wstawanie w nocy do Pdp.No i brak internetu.A to były  moje główne warunki.Więc już wysmarowałam meila do firmy.Nie mam ochoty wstawać w nocy ,bo noc jest do spania i to z alarmem w pokoju.No i internet.Mam do kafejki chodzić.Bo oni to mnie tak na próbę wzięli.więc kiedy będzie nie wiadomo.

Życzę wam miłego dnia kochani.

 

Tereska.....trzeba było im takiego maila wysmarować, żeby w pięty im poszło.....I dodatkowo zrobić im taką reklamę w Internecie, żeby każda z nas taką agencje omijala szerokim łukiem.....zamiast dbac o zrodlo swoich dochodow, o kury znoszące złote jajka czyli o opiekunki, dopieszczać, troszczyć się i dogadzać to agencje ignorują, bagatelizują i mają nasze prośby w głębokim poważaniu. Ja nie mogę tego zrozumieć.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Tereska.....trzeba było im takiego maila wysmarować, żeby w pięty im poszło.....I dodatkowo zrobić im taką reklamę w Internecie, żeby każda z nas taką agencje omijala szerokim łukiem.....zamiast dbac o zrodlo swoich dochodow, o kury znoszące złote jajka czyli o opiekunki, dopieszczać, troszczyć się i dogadzać to agencje ignorują, bagatelizują i mają nasze prośby w głębokim poważaniu. Ja nie mogę tego zrozumieć.

Ja tez nie i postawiłabym na miejscu Tereski sprawę na ostrzu noża! Wyjazd z ta agencja, byłby mój ostatni...wypowiedzenie poszłoby natychmiast

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.04.2018 at 06:32, Maria Jolanta napisał:

Ja miejsce na które teraz jadę mam przyklepane przez rodzinę od 2-3 tygodni więc przed zjazdem do domu już wiedziałam gdzie i kiedy jadę. Taka opcja jest fajna bo nie muszę szukać. Choć szukanie to akurat nie problem. xd

@Maria Jolanta mnie wlasnie tego brakowalo.

Tej elastycznosci agencji,

A nie ,zjazd, czekanie miesiac i takie tam rozne,

Nikt nie chcial wyjsc na przecie, opiekunka konczy stelle i juz szuka sie dla niej nowego miejsca,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Helena2311 Rewal od 15.06 

,,Jantar,,

Taaa...Piękna Helena w tym czasie będzie w pracy.Ale,to żadna tragedia...rękawów sobie nie wyrywam.Jak ktoś zapyta,gdzie spędziłam lato,to odpowiem...pod francuską granicą...i jeszcze mi za.to zapłacili...he,he

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Nugatka napisał:

Ja tez nie i postawiłabym na miejscu Tereski sprawę na ostrzu noża! Wyjazd z ta agencja, byłby mój ostatni...wypowiedzenie poszłoby natychmiast

Wkurza mnie takie podchodzenie do tematu i indolencja agencji.....bo prośby Teresy nie były wygórowane i według mnie podstawowe.....Internet i przespane noce......czy to tak dużo ? Nugatku....też bym natychmiast wypowiedziała.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...