Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

troche daleko do mnie bo ja szukam dobrego kregarza zeby mi ponastawial to i owo...chociaz glwy to juz nie ustawixd

@lucyna.beatawarto naprawde isc?

Czy trzeba sie najpierw przeswietlic?

Kregoslup?

Lepsze to niz masaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Nie mamy dzieci w wieku szkolnym , więc najlepiej po terminach wczasowych , bo jest taniej i nadal cieplutko :d

Genialne.

Poza sezonem łatwiej o noclegi a ceny niższe. I co najważniejsze - tłumy turystów się przerzedzają. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beatawarto naprawde isc?

Czy trzeba sie najpierw przeswietlic?

Kregoslup?

Lepsze to niz masaz?

Pytanie były do @lucyna.beata ale pozwolę sobie odpowiedzieć uważam,że warto dobry kręglarz nie potrzebuje zdjęcia ale nie szkodzi je mieć no i po takim nastawieniu zawsze zaleca odpoczynek czyli trzeba bardzo uważać na kręgosłup mojej mamie zalecił ,żeby poszła do szpitala bo w domu to wiadomo jak to wygląda dodam tylko ,że miała skierowanie do szpitala ale przed pójściem poszła do kręglarza i ponastawiał wszystko do porządku a sprawa była poważna bo z tego co pamiętam wypadł jej wtedy dysk :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

Pytanie były do @lucyna.beata ale pozwolę sobie odpowiedzieć uważam,że warto dobry kręglarz nie potrzebuje zdjęcia ale nie szkodzi je mieć no i po takim nastawieniu zawsze zaleca odpoczynek czyli trzeba bardzo uważać na kręgosłup mojej mamie zalecił ,żeby poszła do szpitala bo w domu to wiadomo jak to wygląda dodam tylko ,że miała skierowanie do szpitala ale przed pójściem poszła do kręglarza i ponastawiał wszystko do porządku a sprawa była poważna bo z tego co pamiętam wypadł jej wtedy dysk :)

Mnie taki dysk usunięto operacyjnie.Kręgosłup czasem boli,ale wtedy posiłkuję się Ketonalem Duo.Mam jeszcze kilka takich niepewnych dysków.Jak ognia unikam transferu.A w Niemczech,dobry sąsiad robi mi masaż.Mam niezłą uciechę mimo bólu.Jak się do mnie zbliża,to oblewa Go"pons"...He,he

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, violka napisał:

image.png.fe06b3fe0896568b24b52c7f66ed1497.png

Ja Wam podsunę pomysł,,,byłam we Francji i ja bym wiecie jak zrobiła?Bym poszukała Campingu,,a Campingi są tam wszędzie i wynajęła domek na Campingu,domki są różno osobowe,,mała kasa ale za to macie tam wszystko,,,byłam w Avinion na Campingu i Camping jest w centrum,,jest tam nawet kilka innych Campingów, ja poznalam 2 Campingi,,full domków do wynajęcia,,,może akurat ten pomysl wykorzystacie,,,dojechać mozna nawet z blabla car,,tam też jeżdzą polacy,,,za małą kasę ale za to na bogato!!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna niedziela była, na bogato. Urodziny u jednego z synów, uroczysty obiad, potem kawa, ciasta, i potem znowu kolacyjka, przednie gatunki serów, wędlin, ryb. Słowem jestem ..pełny:cześć3:

Maria Jolanta, lucyna.beata, nie ma teraz powodu do niepokoju. Ostatnio w nocy przyjaciółka wyczaiła, że śpię, chrapię, potem kilka minut cisza, i tak dwa razy w ciągu godziny. Rano zaprowadziła mnie do lekarza prywatnie i lekarz zasugerował ten pulsoksymetr. Sugerował, żeby ona czuwała w nocy przy mnie, no ale ona nie może pracować 24h na dobę, w nocy i w dzień, bo ona w dzień pracuje na etacie w Urzędzie:haha:

Niemniej bezdech senny jest niebezpieczny i po powrocie ze szteli biorę się za to. Zwłaszcza dla kierowców , co ostatnio w . mediach sygnalizowali. Dzięki za troskę:love:

Teraz pora do łóżka, dobranoc wszystkim:)

Edytowane przez Radek50
  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beatawarto naprawde isc?

Czy trzeba sie najpierw przeswietlic?

Kregoslup?

Lepsze to niz masaz?

kochana ty moja 

rtg...no w sumie tak ale wbrew pozorom to badanie nie jest obojetnie dla zdrowia...sama masazu sobie nie zrobie a szkoda...a na dobrego naprawde dobrego masazyste trudno trafic...kiedys  taki lekarz ortopeda w sopocie mial zajebistego chlopaka od tzw metody mckenziego cuda zdzialal bo wszystkei moje punkt spustowe w karku i na plecach mi zlikwidowal., nie mialam zablokwanej lopatki i nie czulam mrowienia w karku..chlop chyba splajtowal albo co bo sie zwinal z sopockowa i tyel go widac...

mam bioenergoterapeute ale nie ma to jak poukladac co mozna recznie ...zreszta ten gosc dziala na moja psychike a nie na kosci

warto napewno 

a jak dobry kregarz to zdjecia nie potrzeba bo on wyczuwa palcami co sie dzieje z twoim werbelem....

gleboki masaz trzeba robic stopniowo bo jednak zeby dobrac sie do klebowiska stresu jaki w nich siedzi jest poprostu bolesny 

warto

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Helena2311 napisał:

Mnie taki dysk usunięto operacyjnie.Kręgosłup czasem boli,ale wtedy posiłkuję się Ketonalem Duo.Mam jeszcze kilka takich niepewnych dysków.Jak ognia unikam transferu.A w Niemczech,dobry sąsiad robi mi masaż.Mam niezłą uciechę mimo bólu.Jak się do mnie zbliża,to oblewa Go"pons"...He,he

a wiesz ze ketonal rujnuje watrobe i trzustke?moj syn dostal to po szyciu palca kiedy bol minal mial typowe objawy odstawienne ...biegunke, niepokoj drzenie rak...to pochodna opioidow i wplywa na prowadzenie pojazdow itd...poszukaj czegos innego, to naprawde bardzo silny lek.

operacyjne usuwanie dysku to ostatecznosc...czyzby u ciebie bylo to konieczne?

ja mialam juz stycznosc z tym felerem ale foczkami spaniem z kolanami na krzesle lubna brzuchu udalo mi sie wrocic do swiata zywych

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

a wiesz ze ketonal rujnuje watrobe i trzustke?moj syn dostal to po szyciu palca kiedy bol minal mial typowe objawy odstawienne ...biegunke, niepokoj drzenie rak...to pochodna opioidow i wplywa na prowadzenie pojazdow itd...poszukaj czegos innego, to naprawde bardzo silny lek.

operacyjne usuwanie dysku to ostatecznosc...czyzby u ciebie bylo to konieczne?

ja mialam juz stycznosc z tym felerem ale foczkami spaniem z kolanami na krzesle lubna brzuchu udalo mi sie wrocic do swiata zywych

Skarbie!Wiem,że Ketonal,to g**no,ale ja nie biorę garściami.Jeden,ewentualnie dwa plus osłonowe.Miałam robiony tomograf i 3x rezonans.Za każdym razem wychodziło,że jeśli mnie nie zoperują,to przestanę chodzić.I wywalili.Ból po operacji straszny,sika się na stojąco.Sączek wychodzący z rany.Jednym słowem masakra.Potem potężna dawka przeciwbólowych i mimo potwornego bólu trzeba podnieść zwłoki i zacząć chodzić.Teraz jest dobrze...chociaż zdarza się ból,ale do opanowania.Jak zaczyna się coś dziać,to natychmiast biorę tabletkę,bo potem mogę sobie nie poradzić z tym.Jest dobrze.:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Helena2311 napisał:

Skarbie!Wiem,że Ketonal,to g**no,ale ja nie biorę garściami.Jeden,ewentualnie dwa plus osłonowe.Miałam robiony tomograf i 3x rezonans.Za każdym razem wychodziło,że jeśli mnie nie zoperują,to przestanę chodzić.I wywalili.Ból po operacji straszny,sika się na stojąco.Sączek wychodzący z rany.Jednym słowem masakra.Potem potężna dawka przeciwbólowych i mimo potwornego bólu trzeba podnieść zwłoki i zacząć chodzić.Teraz jest dobrze...chociaż zdarza się ból,ale do opanowania.Jak zaczyna się coś dziać,to natychmiast biorę tabletkę,bo potem mogę sobie nie poradzić z tym.Jest dobrze.:hura:

no to mnie uspokoilas..:dobrze:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Genialny jest ten cytat. To moje motto jeśli uda mi się pomyśleć. :haha:

kolezanka spac nie moze??

ma sie wolne to sie czuwa co nie?

ja tez tak mam

stalam na balkonie gleboko wdychajac...:swieze powietrze" i marzyl mi sie rower....na deptaku psuto szarancza spi wiec byloby fajnie pomykac majac wode obok siebie a tu...niestety jeszcze sie nie da..

jeszcze pare dni ....

czego jak czego...ale ta praca uczy cierpliwosci 

ciesz sie tym krotkim wypadem cokolwiek mialoby sie zdarzyc...mario....patrzymy tylko pozytywnie:338_boom::tulipan:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...