Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Teresadd napisał:

Wyszło jak wyszło.Tak uzgodniłam z firmą,a o tym kolejnym doświadczeniu myślę ,że zapomnę.Raczej nie dręczę się tym co było ,tylko przyszłość liczy się .I pracujemy dalej od 1 maja.Na nowym zleceniu.

Kolejny długodystansowiec. Co prawda ( na szczęście ) na nowym zleceniu ale bez zjazdu ?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MisiekFfm napisał:

A mężczyźni są jeszcze do tego opiekuńczy i kochający, że o innych zaletach nie wspomnę :d.

Dzięki Misiu, że tu jesteś. Ja niestety muszę już opuścić zacne grono ale mam nadzieję, że Ty  będziesz godnie reprezentował nasz męski ród i odpierał ewentualne ataki tych co z Venus.

Dobrej nocki Wam życzę .

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

tak bo faceci praktycznie muszą zarobić to co ich kobiety potrafią wydać:oklaski:

Coś ty, nie ma takiego faceta,który mógłby wystarczająco zarobić,kobieta bardzo szybko potrafi uporać się z ilością zer na koncie...Stąd te beznadziejne limity na kartach..:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Coś ty, nie ma takiego faceta,który mógłby wystarczająco zarobić,kobieta bardzo szybko potrafi uporać się z ilością zer na koncie...Stąd te beznadziejne limity na kartach..:szydera:

A, to mówisz po prostu o jakiejś głupiej babie.

Takiej, to faktycznie, zwykły facet wystarczy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MisiekFfm napisał:

A, to mówisz po prostu o jakiejś głupiej babie.

Takiej, to faktycznie, zwykły facet wystarczy.

No cóż,takie też się zdarzają... Przyznasz jednak,że uwielbienie do zakupów wyssałyśmy z mlekiem matki ,a to już wada wrodzona,której wyleczyć się nie da.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ivanilia40 napisał:

No cóż,takie też się zdarzają... Przyznasz jednak,że uwielbienie do zakupów wyssałyśmy z mlekiem matki ,a to już wada wrodzona,której wyleczyć się nie da.

Tak samo męskość, że użyje przenośni - wysysa się z mlekiem matki, a potem ja doskonali i pielęgnuje.

To jest coś, czego się nie da opisać. To się czuje, albo nie. Ma się to, albo nie ma.

Rozglądajcie się, mężczyzn  wcale nie jest tak mało, jak się wydaje.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kolejny długodystansowiec. Co prawda ( na szczęście ) na nowym zleceniu ale bez zjazdu ?

 

Nie cierpię tych podróży 20 godzinnych.A potem sobie w domu posiedzę.Może koło jesieni krótsze turnusy zaliczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MisiekFfm napisał:

Tak samo męskość, że użyje przenośni - wysysa się z mlekiem matki, a potem ja doskonali i pielęgnuje.

To jest coś, czego się nie da opisać. To się czuje, albo nie. Ma się to, albo nie ma.

Rozglądajcie się, mężczyzn  wcale nie jest tak mało, jak się wydaje.

OMG jak Ty to pięknie opisałeś....:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MisiekFfm napisał:

Tak samo męskość, że użyje przenośni - wysysa się z mlekiem matki, a potem ja doskonali i pielęgnuje.

To jest coś, czego się nie da opisać. To się czuje, albo nie. Ma się to, albo nie ma.

Rozglądajcie się, mężczyzn  wcale nie jest tak mało, jak się wydaje.

Tu się z tobą zgadzam :tak2:, spotkałam takiego. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...