Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ORIM napisał:

omijaj sanatorium :szydera:

Buty -szpilki tydzien temu chyba z 10  par wylądowały na śmietniku,,pozbylam się i nie mam nawet w czym jechac ,,do tego upragnionego domu starej miłości,,ale nischt zu tragisch,,,,no omijam ,,przecież omijam,,auta nie mam,,domu nie mam, zlota nie mam,,to po cholerę mam tam jechac? zdrowie tylko mam:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Buty -szpilki tydzien temu chyba z 10  par wylądowały na śmietniku,,pozbylam się i nie mam nawet w czym jechac ,,do tego upragnionego domu starej miłości,,ale nischt zu tragisch,,,,no omijam ,,przecież omijam,,auta nie mam,,domu nie mam, zlota nie mam,,to po cholerę mam tam jechac? zdrowie tylko mam:love:

Możesz spokojnie jechać ,masz to ,co jest potrzebne tam najbardziej...końskie zdrowie.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Buty -szpilki tydzien temu chyba z 10  par wylądowały na śmietniku,,pozbylam się i nie mam nawet w czym jechac ,,do tego upragnionego domu starej miłości,,ale nischt zu tragisch,,,,no omijam ,,przecież omijam,,auta nie mam,,domu nie mam, zlota nie mam,,to po cholerę mam tam jechac? zdrowie tylko mam:love:

No nieee...Masz jeszcze dobry humor i Slodziaka. Po cholere Ci sanatorium? :hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ORIM napisał:

Ciężko by było znaleść miejsce :szydera: Mieszkam koło uzdrowiska,a służbę wojskową odbywałem w miasteczku uzdrowiskowym.Troszkę widziałem i troszkę widuję 

Stali bywalcy sanatorium pewnie poznaja te miejsca :

55eca0d09023d_o.jpg?1442204257

maxresdefault.jpg

5812c5578f075_o,size,969x565,q,71,h,124a

Tak to zchorowani oczekujący miesiącami na skierowania i wyjazd wracają do formy :szydera:

@Orim

i odbijany od sciany 

z przejsciem pod stolikiem

i dziad sie bawi raczka w gorze

ale sie usmialam z tych zdjec,

 

W PL,  mialam PDP zAL,

na polecenie corki  tejze, jezdzilysmy do Naleczowa, gdzie sa sanatoria i odbywaly sie tance  (tarlo)

boszsz ty moj, ile mialam radosci ogladajac co sie wyprawialo,

Rzeczywiscie panow troche mniej bylo.

Panie idace na parkiet ,tryumfalnie patrzyly na siedzace przy stoliku, te

,na ktore ,,nie padlo,,;)

Zapamietalam pania, moocno posunieta ..w latach

wygladala jak hrabina albo 

kokota przedwojenna.

Jej towarzysz mial drewniana noge.

Chyba,

Bo jakos tak stukal, ciagnal za soba.

Co nie przeszkadzalo hrabinie porywac go co jakis czas do tanca.

 

Nie powiem ,mnie tez zdarzalo sie ,,branie,,

ale musialam zaprzestac plasow ,bo moja PDP uciekala od stolika,

I tak to, stalam sie bacznym obserwatorem tzw ,,fajfow,,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

W domu się tak mówiło:)

Jak w końcu się załapie na te samatorium to będę miała przypuszczam ,niezły ubaw z obserwacji:)

Obys sie do sanktuarium nie dostala, bo cos sie ten NFZ myli...

Ale nie martw sie, tam tez moze byc ubaw:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim tym co w pracy, w drodze albo w domu przesyłam słoneczko.

Mnie się przyda bo przywitał mnie deszcz.

W sumie nie przeszkadza mi to. Uwielbiam swoje miasto i jak tylko wjechaliśmy do miasta to od razu poczułam wielki spokój i radość. xd

slonko.gif

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Przyznaję się bez bicia , że myliłam się ...Myślałam , że tym razem reisefieber mnie nie dopadnie , bo nie będę męczyła się z dopychaniem kolanami walizki ....Błąd ...dopadły mnie nerwy przedwyjazdowe . W nocy budziłam się wielokrotnie , sprawdzałam godzinę , czy aby nie czas wstawać i zacząć pakować walizkę . Nawet zmęczenia od niewyspania nie czuję .....jeszcze . Nic ...kawę wypiję ...posiedzę chwilkę z Wami i jak się rzucę na walizkę tooo....w ciągu 15 -tu minut ...no może pół godzinki będzie zapakowana ....Dam radę ....chyba .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Przyznaję się bez bicia , że myliłam się ...Myślałam , że tym razem reisefieber mnie nie dopadnie , bo nie będę męczyła się z dopychaniem kolanami walizki ....Błąd ...dopadły mnie nerwy przedwyjazdowe . W nocy budziłam się wielokrotnie , sprawdzałam godzinę , czy aby nie czas wstawać i zacząć pakować walizkę . Nawet zmęczenia od niewyspania nie czuję .....jeszcze . Nic ...kawę wypiję ...posiedzę chwilkę z Wami i jak się rzucę na walizkę tooo....w ciągu 15 -tu minut ...no może pół godzinki będzie zapakowana ....Dam radę ....chyba .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

dasz rade a jak nie ...to kolanem i tez wejdzie:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj opiekunkowa rodzino :cześć2:Wielu uśmiechów na dzisiejszy dzionek:) pozdrawiam tych, co rozpoczynają pobyt na szteli, jak i tych, którzy  wrócili na urlop bądź niebawem zjeżdżają na urlop. Jak ten czas na urlopie szybka zasuwa. To bywajcie milusińscy:cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...