Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Andreaa napisał:

Czasami jest tez tak,ze lepiej nie zawierac znajomosci i przebrnac ten czas  w pracy samemu ze soba. 

Troche to zle brzmi,ale ja mialam duzo zlych doswiadczen.

ale ja nie jestem taka..wyrywna do zaczepiana ludzi itd..wrecz odwrotnie, chociaz z porozu byc moze wyglada to inaczej;) ..az wkurzam tym czasami innych...ja tez niestety mam nieciekawe doswiadczenia z rodaczkami i to po profesji w de...ile razy zobligowalam sie pomoc itd tyle razy odbijalo mi sie to czkawka...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lucyna.beata napisał:

ale ja nie jestem taka..wyrywna do zaczepiana ludzi itd..wrecz odwrotnie, chociaz z porozu byc moze wyglada to inaczej;) ..az wkurzam tym czasami innych...ja tez niestety mam nieciekawe doswiadczenia z rodaczkami i to po profesji w de...ile razy zobligowalam sie pomoc itd tyle razy odbijalo mi sie to czkawka...

No to jestesmy obie z tego samego ,,sortu"  :-):-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

No padłam i kwiczę ze śmiechu. :szydera::szydera::szydera:

 

30705264_731420830315103_5246230078413860354_n.jpg

Jakbym moją Zuzię widziała...........tylko ona pampki jeszcze na rączki zakłada i to jest jej strój.:haha:

 

Dzień dobry .:cześć2:

Witajcie w kolejny ciepły , słoneczny dzień.

Kawę zaliczyłam cały poranny obrządek też.

PDP dosypia na kanapie, a ja próbuję nadrobić forumową lekturę z dni poprzednich:sos:...............ale no nie da się.

Spokojnego dnia kochani.:cmok:

A wszystkim podróżującym w obydwu kierunkach............szerokiej drogi.......wysokich lotów i czego tam jeszcze można.:cześć3:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, scarlett napisał:

 

Aaaa,wczoraj odebrałam też wyniki morfologi, od paru lat nie miałam tak dobrych,

 

Cześć Joluś...dbaj teraz o siebie i nie zaprzepaść osiągniętych wyników . Niech Ci do łba ( tak właśnie powiem,łba) nie przyjadą jakieś diety - posty :grzmotnąć:..Też ostatnio jestem na diecie ...ŻP , regularnie ,z pewnymi ograniczeniami , rezultaty świetne i....byłam wczoraj u pani doktor z całym plikiem wykonanych badań , wyniki świetne ...krew mogę oddawać ( i chyba tak zrobię ) ...co innego muszę skontrolować jeszcze dla pewności i będę przebadana od a do z.:d

Buziole :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

U mnie wczoraj gnojowke rozlewali na polach i taki był sztynk, że nie do wytrzymania.....jak wróciłam z miasta to smierdzialo w całym domu.....dziś na szczęście już jest ok.

Miłego dnia, bez wiejskich smrodow.....:szydera:

Wsi spokojna,wsi wesoła i " pachnąca" ...jak myślisz Ewuś trafię w końcu do miasta ,przez duże M!? :szydera:...bez atrakcji typu ciągnące się w nieskończoność pola chmielu,rozdarty od wieczora do rana paw czy swojskie zapachy!? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...