Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Bardzo fajny zapach Ci powiem. Diora mam na mysli. Caroliny to znam tak dokladnie 212 Vip, bardzo mi sie podobaja, ale tych w buciku to nie mialam okazji! Jesli wiesz jak pachna to Ci po prostu zazdroszcze ;)))

Caroline kupiłam ostatni podczas pobytu w De ale good girl zobaczyłam pierwszy raz ,ale nie kupiłam id razu,najpierw próbuje tester  a potem sue zastanawiam.To jest drogie perfum i nie na codzien natomiast 212 jest lżejsze

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Caroline kupiłam ostatni podczas pobytu w De ale good girl zobaczyłam pierwszy raz ,ale nie kupiłam id razu,najpierw próbuje tester  a potem sue zastanawiam.To jest drogie perfum i nie na codzien natomiast 212 jest lżejsze

O to koniecznie przetestowac musze. Mam zaburzenia hormonalne i te mocne perfumy na mnie sa lekkie. A lekkich w  ogole nie czuc po paru sekundachxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

O to koniecznie przetestowac musze. Mam zaburzenia hormonalne i te mocne perfumy na mnie sa lekkie. A lekkich w  ogole nie czuc po paru sekundachxd

tylko zwróć uwagę bo woda toaletowa to jest na chwile ale perfum trzyma sie długo..powodzenia:cześć: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

O to koniecznie przetestowac musze. Mam zaburzenia hormonalne i te mocne perfumy na mnie sa lekkie. A lekkich w  ogole nie czuc po paru sekundachxd

Chyba coś w tym przekwitaniu jest,że perfumy nie wszystkie dobrze pachną.

Ja dalej jestem wierna Oud Mamayez,ale wczoraj zakupiłam całkiem inny zapach,którego normalnie nie wybrałabym . Jeszcze wczoraj więc zemściłam ,że te perfumy kupiłam,a dziś jakbym łaskawszym nosem je wąchała i chyba się przekonam. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Chyba coś w tym przekwitaniu jest,że perfumy nie wszystkie dobrze pachną.

Ja dalej jestem wierna Oud Mamayez,ale wczoraj zakupiłam całkiem inny zapach,którego normalnie nie wybrałabym . Jeszcze wczoraj więc zemściłam ,że te perfumy kupiłam,a dziś jakbym łaskawszym nosem je wąchała i chyba się przekonam. 

Dlatego zawsze robie testy. Najpierw nadgarstkowe a pozniej calosciowe. I zauwazylam, ze niektore zapachy zupelnie inaczej sie ukladaja w zaleznosci od dnia. Mozliwe, ze ma to zwiazek z hormonami, ph i innymi tego typu pierdoletami. Kiedys nie bylo to u mnie zauwazalne, a teraz jest spektakularna roznica, wiec do testow podchodze po 3 razy:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Witam po obiedzie.

Brzuszki pełne?

To odpoczywamy.

Miłego reszty dnia życzę.

P.s moje perfumy to Coco ,Mademoiselle, uwielbiam.

Tak sobie wyobrazalam, ze nosisz cos z Coco. Pasuja do tej cudnej, granatowej sukienki, co to nie tak dawno ja zakupilas ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Wam napiszę z tej "drugiej", męskiej strony.  Jako że wzrok mam słaby, to inne zmysły, w tym węchu, wyostrzyły mi się znacznie. A więc do rzeczy. Moim zdaniem cudownie pachnie dziewczyna zaraz po kąpieli ale przed nałożeniem tych Waszych balsamów i innych mazideł. A jeśli już jakiś zapach, to musi być jak najbardziej delikatny, wręcz subtelny. Nie znoszę żadnych mocnych zapachów. Niektóre z nich są wręcz duszące przez co dla mnie odrażające. I nie ważne czy to Coco czy inny Armani. Jak się nie potrafi używać perfum, to lepiej po prostu tego nie robić !!!  Wylanie na siebie flakonu zapachu nie uczyni ani bardziej ponętną, ani atrakcyjną. Efekt może być wręcz odwrotny. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Andrew napisał:

Coś Wam napiszę z tej "drugiej", męskiej strony.  Jako że wzrok mam słaby, to inne zmysły, w tym węchu, wyostrzyły mi się znacznie. A więc do rzeczy. Moim zdaniem cudownie pachnie dziewczyna zaraz po kąpieli ale przed nałożeniem tych Waszych balsamów i innych mazideł. A jeśli już jakiś zapach, to musi być jak najbardziej delikatny, wręcz subtelny. Nie znoszę żadnych mocnych zapachów. Niektóre z nich są wręcz duszące przez co dla mnie odrażające. I nie ważne czy to Coco czy inny Armani. Jak się nie potrafi używać perfum, to lepiej po prostu tego nie robić !!!  Wylanie na siebie flakonu zapachu nie uczyni ani bardziej ponętną, ani atrakcyjną. Efekt może być wręcz odwrotny. 

Ja rozumiem ze natura jest wskazana ale mój forumowy kolego my nie mówimy o wylaniu flakonu zapachu ale o dodaniu nutki orientalnego zapachu ..po kąpieli oczywiście.Zresztą będąc na zleceniu unikam wszelkich perfum.A odrobina subtelnego perfum np.jako dodatek do jakiegoś spotkania ,czy wyjścia dla męższczyzny jest również bardzo wskazana,a nie tylko .....zapach pianki po goleniu ,i  dezodorant brutal

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Pewnie , że nie do mnie . Perfumy wszelakich zapachów potrafisz wyniuchać to i sukienkę trafisz .

Mam nadzieje. Bardzo bym chciala. Ladna sukienka poprawia samopoczucie, a jak sie ciagle w portkach biega to i humor skwaszony.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Ja rozumiem ze natura jest wskazana ale mój forumowy kolego my nie mówimy o wylaniu flakonu zapachu ale o dodaniu nutki orientalnego zapachu ..po kąpieli oczywiście.Zresztą będąc na zleceniu unikam wszelkich perfum.A odrobina subtelnego perfum np.jako dodatek do jakiegoś spotkania ,czy wyjścia dla męższczyzny jest również bardzo wskazana,a nie tylko .....zapach pianki po goleniu ,i  dezodorant brutal

Najlepsze perfumy do woda i mydło ....przede wszystkim:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Ja rozumiem ze natura jest wskazana ale mój forumowy kolego my nie mówimy o wylaniu flakonu zapachu ale o dodaniu nutki orientalnego zapachu ..po kąpieli oczywiście.Zresztą będąc na zleceniu unikam wszelkich perfum.A odrobina subtelnego perfum np.jako dodatek do jakiegoś spotkania ,czy wyjścia dla męższczyzny jest również bardzo wskazana,a nie tylko .....zapach pianki po goleniu ,i  dezodorant brutal

Tez nie spotkalam nikogo kto wylewa na sie flakon perfum. Dwie krople wystarcza moim zdaniem;) Maja cos podkreslic a nie zdominowac ;)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Mam nadzieje. Bardzo bym chciala. Ladna sukienka poprawia samopoczucie, a jak sie ciagle w portkach biega to i humor skwaszony.

No i co z tego ? ...Pojadę do domku i od razu w sukienki i spódniczki wskakuję . Na robotach nie ryzykuję ...u Pszczółki tylko raz założyłam na siebie spódniczkę i ....wystarczyło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Ja rozumiem ze natura jest wskazana ale mój forumowy kolego my nie mówimy o wylaniu flakonu zapachu ale o dodaniu nutki ......

Nie twierdzę, że jest to generalna praktyka ale wiem, że takie właśnie działania mają miejsce. To tak napisałem ku przestrodze i pod hasłem szanujcie nasze zmysły powonienia, kobiety !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...