Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, salazar napisał:

Chanel number 5 jest dla mnie cały czas nie do przejścia, choć nowa wersja jest ok, nie dla mnie, ale rozumiem, że może się podobać. Mademoiselle, Coco i Chance różne ;) mi się podobają. Są generalnie za słodkie, bo poszybowałam w mchy i drzewo z gustem, ale jak ktos lubi, to ok :).

Na gwałt potrzebowałam czegoś lekkiego, bo przecież nie mogę cały rok ludzi truć Angelem i Womanity :D 

 

Czego teraz używasz? Mam na myśli cieplejsze dni?

Hermes. Ogrodek nilowy. To w upaly. A tak to roznie. Dekadence. Albo Anayake. Albo na co mnie najdzie. Coraz czesciej Womanity (!)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się kiedyś podobały Chanel Allure.

Zbierałam się do kupienia ich ale pierwsza była koleżanka w pracy. Po tygodniu wąchania tego zapachu codziennie sama się dziwiłam że mi się podobał. :szydera:

Teraz lubię a wręcz uwielbiam nie perfumy tylko coś znacznie mniej trwałego, ulotnego. Z Avonu woda zapachowa odświeżająca jeżynowo-waniliowa. Ulatnia się od razu ale ten moment i ten świeży zapach mnie rozaniela.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ale....jak się dostało perfumy za taaaaaką kasę, to nawet jak się nie podobają to i tak panie się psikają...;) Ja tylko taka durna...dostała a się nie popsikała tylko Mamie oddała...:szydera: Bo ja wierna jestem...Emporio Armani She...:love:

Ja nie dostaję, sama sobie kupuję po wielu testach, wąchaniach i podchodach, bo kocham piękne zapachy i lubię ładnie pachnieć :). Po prostu.

Cena nie ma tu nic do rzeczy, przynajmniej w moim przypadku.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Ja nie dostaję, sama sobie kupuję po wielu testach, wąchaniach i podchodach, bo kocham piękne zapachy i lubię ładnie pachnieć :). Po prostu.

Cena nie ma tu nic do rzeczy, przynajmniej w moim przypadku.

Nie mam gdzie powachac Karoliny Herrery Good girl. Butelka mi sie baaardzo podoba ale trafic nie moge, zeby potestowac. I jak na zlosc nikt nie posiada ze znajomych. Wkurza mnie to:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już ileś tam razy wyszłam z perfumerii i NIC mi się nie podobało.

Lubię słodkie zapachy ale wiem że zaraz zaczną mnie dusić i męczyć. Jakoś na nic dla mnie nie umiem trafić. Spróbuję kolejny raz i kolejny. Może coś znajdę ?

To co lubiłam kiedyś teraz mi się nie podoba. Gusta się jednak zmieniają....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Hermes. Ogrodek nilowy. To w upaly. A tak to roznie. Dekadence. Albo Anayake. Albo na co mnie najdzie. Coraz czesciej Womanity (!)

Taaa, śmierdziuchy od Muglera rulez :D!

 

Też się do Ogródka przymierzałam, ale dość słabo się mnie trzyma.. I jeszcze dwie Allegorie mi przypadły do gustu, pewnie któraś będzie następna ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Nie mam gdzie powachac Karoliny Herrery Good girl. Butelka mi sie baaardzo podoba ale trafic nie moge, zeby potestowac. I jak na zlosc nikt nie posiada ze znajomych. Wkurza mnie to:d

Mogę Ci zorganizować odlewkę, szkoda, że wcześniej się nie ujawniłaś z tym pragnieniem ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A ja już ileś tam razy wyszłam z perfumerii i NIC mi się nie podobało.

Lubię słodkie zapachy ale wiem że zaraz zaczną mnie dusić i męczyć. Jakoś na nic dla mnie nie umiem trafić. Spróbuję kolejny raz i kolejny. Może coś znajdę ?

To co lubiłam kiedyś teraz mi się nie podoba. Gusta się jednak zmieniają....

Spróbuj " Być może " ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Taaa, śmierdziuchy od Muglera rulez :D!

 

Też się do Ogródka przymierzałam, ale dość słabo się mnie trzyma.. I jeszcze dwie Allegorie mi przypadły do gustu, pewnie któraś będzie następna ;) 

Hermes ma zapachy jak u Muglera. Kazdego dnia inaczej sie ukladaja. Gdy jest cieplo lecz nie upalnie, to lekko bagnem zalatywal na mnie ten Nil. A Womanity w tym roku nie smierdzi na mej skorze, lekko podwiedlej, ogorkami malosolnymi. To korzystam ile mogexd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, salazar napisał:

Mogę Ci zorganizować odlewkę, szkoda, że wcześniej się nie ujawniłaś z tym pragnieniem ;) 

O kurde! Organizuj! Nie ujawnilam sie bo sie nie zgadalo:d. A z rok sie rozgladam. Niet! I samo to, ze trudno to w perfumerii trafic, juz mi sie podoba. Musza byc smierdziuchowate:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Hermes ma zapachy jak u Muglera. Kazdego dnia inaczej sie ukladaja. Gdy jest cieplo lecz nie upalnie, to lekko bagnem zalatywal na mnie ten Nil. A Womanity w tym roku nie smierdzi na mej skorze, lekko podwiedlej, ogorkami malosolnymi. To korzystam ile mogexd

Ja też :). 

Cały czas solą na mnie wali, ale jest w tym coś upojnego i chorobliwego jednocześnie :D. Cieszę się, że nie rybą albo tymi ogórkami, bo ja z kiszonkami nie bardzo :D 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

O kurde! Organizuj! Nie ujawnilam sie bo sie nie zgadalo:d. A z rok sie rozgladam. Niet! I samo to, ze trudno to w perfumerii trafic, juz mi sie podoba. Musza byc smierdziuchowate:haha:

Muszę lecieć, ale jak chcesz, to ja Ci taką niszę zapodam, że ludzie naprawdę Cię będą łukiem omijać :D. 

 

Spiszemy się później :) ;).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, salazar napisał:

Ja też :). 

Cały czas solą na mnie wali, ale jest w tym coś upojnego i chorobliwego jednocześnie :D. Cieszę się, że nie rybą albo tymi ogórkami, bo ja z kiszonkami nie bardzo :D 

Wlasnie teraz ta sol powrocila. 2 lata staly odlogiem, bo nie moglam ich zniesc. Teraz w koncu jest jak byc powinno. Solne sa jeszcze perfumy, ze stajni CK. Reveal. Ale to tylko slaba podroba.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, salazar napisał:

Czego Ty Kasiu używasz? W ogóle coś Ci się podoba, czy generalnie jesteś przeciw :)?

Chanel żadne mi nie pasują .Aktualnie używam James Bond 007 .-czarne na zmianę z Otto Kern.Nie znam się na perfumach,kupuje to co mi zapachowo odpowiada:)A Chanelki sązbyt duszące jak dla mnie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

O kurde! Organizuj! Nie ujawnilam sie bo sie nie zgadalo:d. A z rok sie rozgladam. Niet! I samo to, ze trudno to w perfumerii trafic, juz mi sie podoba. Musza byc smierdziuchowate:haha:

Wystarczy , że przestaniesz się myć ...też będziesz śmierdziała , ale za to jak oszczędnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie mam gdzie powachac Karoliny Herrery Good girl. Butelka mi sie baaardzo podoba ale trafic nie moge, zeby potestowac. I jak na zlosc nikt nie posiada ze znajomych. Wkurza mnie to:d

ja mam ,ładny zapach ale dość mocny z nutą kwiatową

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wystarczy , że przestaniesz się myć ...też będziesz śmierdziała , ale za to jak oszczędnie :szydera:

Ale ja lubie sie myc! I nie musze az tak oszczedzac,zeby sobie odmawiac drobnych przyjemnosci;) Nie po to zaiwaniam w DE aby se od ust, tfu! , od nosa odejmowac ;)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

ja mam ,ładny zapach ale dość mocny z nutą kwiatową

Najwazniejsze aby podobalo sie nam samym ;) Ja mam takie hobby perfumowe i dobrze mi z tym. Na szczescie czasy gdy musialam sie komus tam tlumaczyc z tego co i za ile kupilam, dawno juz minely.

A teraz pochwal mi sie szybciutko czym tam, pachniesz? Ciekawa jestem bardzo:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale ja lubie sie myc! I nie musze az tak oszczedzac,zeby sobie odmawiac drobnych przyjemnosci;) Nie po to zaiwaniam w DE aby se od ust, tfu! , od nosa odejmowac ;)

Czuję ....aż tutaj czuję te Twoje pachnidła ...i pomady wszelakie ..:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Najwazniejsze aby podobalo sie nam samym ;) Ja mam takie hobby perfumowe i dobrze mi z tym. Na szczescie czasy gdy musialam sie komus tam tlumaczyc z tego co i za ile kupilam, dawno juz minely.

A teraz pochwal mi sie szybciutko czym tam, pachniesz? Ciekawa jestem bardzo:d

na codzień używam Miss Dior Cheri jest słodki ale mnie sie podoba,natomiast perfumy Carolina Herrera są jak dla mnie troche ciężkie aczkolwiek na randkę wieczorną bardzo ...piwiem Ci bardzo..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

na codzień używam Miss Dior Cheri jest słodki ale mnie sie podoba,natomiast perfumy Carolina Herrera są jak dla mnie troche ciężkie aczkolwiek na randkę wieczorną bardzo ...piwiem Ci bardzo..

Bardzo fajny zapach Ci powiem. Diora mam na mysli. Caroliny to znam tak dokladnie 212 Vip, bardzo mi sie podobaja, ale tych w buciku to nie mialam okazji! Jesli wiesz jak pachna to Ci po prostu zazdroszcze ;)))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...