Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Gdzieś ktoś pisał że agencje czytają nasze forum.

Nie wierzę. Może wyrywkowo jakiś wybrany temat. Po pierwsze w czasie pracy nie mają czasu albo ochoty a po pracy mają swoje życie. Nikt nie płaci im za czytanie forum. :haha: Poza tym konia z rzędem temu kto tu się połapie i nadąży za nami. :trele::szydera:

ale czytaja moja droga czytaja...a wbrew pozorom o nas jest tu calkiem sporo...

sami o sobie piszemy i inni o nas..

czytaja czytaja..

a czy nadaza?? inna sprawa

my do ukrycia nic nie mamy

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

ale czytaja moja droga czytaja...a wbrew pozorom o nas jest tu calkiem sporo...

sami o sobie piszemy i inni o nas..

czytaja czytaja..

a czy nadaza?? inna sprawa

my do ukrycia nic nie mamy

No i dobrze, że czytają...pytanie brzmi, co im to daje? Jeśli nie podajesz nazwy agencji, nie pokazujesz wizerunku pdp, nie udostepniasz zapisów umowy....co mogą? Poczytają, pośmieją się i tyle...Na zdrowie im...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Basiaim napisał:

Też mam taką nadzieję.

Po pierwsze, wiadomo- szkoda psiaka. Przywiązałam się do niego, nie jest kłopotliwy,pocieszny jest, a zawsze to i  pogadać z kimś można ;) 

Po drugie- podopieczny bardzo z nim związany. Obaj są strasznie "za sobą". Jeśli jednego zabraknie, to drugi się załamie.

Tak, z psiakiem nawet niemieckim, zawsze można sobie też po polsku pogadać... Ta piana to jakby uszkodzenie nerek... Może się wyliże jakoś...))))

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nugatka napisał:

Dzień dobry Kochani :d cudny dzień dzis bedzie :d pogoda piękna, ale jak sie ma do tego przy sobie jeszcze jedno Słońce, to nic nie moze humoru zepsuć :d:769_heart::d

Milego dnia 

No tak...środa...;) Pozdrów to "Słońce" serdecznie...całowania nie wymagam, bo i tak dostanie w pakiecie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nugatka napisał:

Dzień dobry Kochani :d cudny dzień dzis bedzie :d pogoda piękna, ale jak sie ma do tego przy sobie jeszcze jedno Słońce, to nic nie moze humoru zepsuć :d:769_heart::d

Milego dnia 

Zaraz Ci go trochę zepsuję ...nadmiar humoru tego ... Chooooo..na cugasa a później kawę mi zaparz . Do kubka 3 łyżeczki i ...zalewasz wodą gotowaną ... A teraz na dymka ...dawaj .

Dzień dobry ...Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zaraz Ci go trochę zepsuję ...nadmiar humoru tego ... Chooooo..na cugasa a później kawę mi zaparz . Do kubka 3 łyżeczki i ...zalewasz wodą gotowaną ... A teraz na dymka ...dawaj .

Dzień dobry ...Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Kawusia juz stoi i czeka a ja zmykam :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nugatka napisał:

Kawusia juz stoi i czeka a ja zmykam :d

Dzięki . Zawsze na Ciebie można liczyć . Oklapła jestem dzisiaj ...jakaś ....a tu nie ma pod ręką jakiejś szklanki z kawą ...żeby se łyknąć i ślady szminki pozostawić ....Kawy przeznaczonej dla klienta w krawacie ...nieawanturującego się ....Pytanko , czy aby na pewno sypnęłaś 3 łyżeczki , bo coś słabowita ta kawka ...jakaś  ?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzięki . Zawsze na Ciebie można liczyć . Oklapła jestem dzisiaj ...jakaś ....a tu nie ma pod ręką jakiejś szklanki z kawą ...żeby se łyknąć i ślady szminki pozostawić ....Kawy przeznaczonej dla klienta w krawacie ...nieawanturującego się ....Pytanko , czy aby na pewno sypnęłaś 3 łyżeczki , bo coś słabowita ta kawka ...jakaś  ?....

Nie wybrzydzaj...:p Podano kawę? Podano....wysiorb zatem i zrób sobie drugą....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

:dobrze:

Dobrze , że mnie do pionu postawiłaś ....bardzo dobrze , bom marudna jakaś , ale mam wytłumaczenie ...jakby co ...Za długo spałam ..to nie w moim stylu ...i żem się wzięła i rozespała .... Trza doopsko ruszyć ..kawę do automatu , bo PDP-ny też człowiek ...napić będzie się musiał ....

Jeżuuuuu...jaka rozlazła jestem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry .Jeszcze do końca kwietnia tu jestem i przejazd w inne miejsce.3 oferty dostałam,a czy dobrze wybrałam to się okaże.Słoneczko świeci ,moja waga w dół leci.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Tereska gonie Cie z waga , ale czy dogonie??, drugie wazenie mojej tuszy w piatek))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Tereska gonie Cie z waga , ale czy dogonie??, drugie wazenie mojej tuszy w piatek))

Magdzie ,ty to laska jesteś .Powoli ,powoli przynajmniej zdrowo i bezpiecznie .Jakoś daję radę.Pochwal się w piątek.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...