Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A musze jeszcze dodać,że będę miał jeszcze takie atrakcje :

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

bo my to ogolnie kreatywnym narodem jestesmy 

to dawne czasy sa kochana ...teraz jezdze terenowka ale dawniej takie "terenowki" po osiedlach jezdzily:d

kreatywnosc...jpg

Są miejsca na tej ziemi gdzie nadal 126p ma się dobrze 

40_maluch-hawana-kuba-taksowka.jpg?x1499

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry ludziska .

Trening zaliczony  z rana , teraz czas na relaks przy kawce .Podzwoni sie tu , to tam i do obiadu zleci.Dzien super , pogoda bedzie piekna .Milego dnia Wam zycze.

Szczegolnie dzis pozdrawiam Lise , ciesze sie ze jest ))

Jesteś kochana, dziękuję :1007_hearts:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałam się zasłużonej pauzy ;)...Szychtę przejęła Krysia - Niemka . W soboty i niedziele pauzuję o godzinę później niż w pozostałe dni tygodnia ....Przed obiadem miałam wizytę " prawnej " , która na siłę próbuje postawić dziadeczka na nogi .... Niech stawia ...nie moja broszka . Powiedziałam wyraźnie , że to w moim wydaniu ( to stawianie na nogi ) jest awykonalne .Biedny dziadeczek w łóżku ledwie siedzi a ta go ćwiczy , męczy ...W sumie chwała jej za to co robi , bo chce dobrze , bardzo dba o dziadeczka ....tylko niech mnie juz tak nie męczy wiadomościami wyczytanymi w internecie , bo jak się wkurzę to zacznę jej opowiadać co u nas na forum słychać , że " Mańka pyskata ...że Antka kocha Wandzia ...że ...." ... Dobra kobita , ale męczy mnie okropnie tymi nowościami co i jak można zrobić , żeby 91 latek ...schorowany zaczął znów śmigać jak rakieta ... Krysia..ledwie weszła dzisiaj do nas , popatrzyła i powiedziała , że chyba już czas dla niej szukać dodatkowej roboty .......Idę na cugaska ...kto ze mną ..ja częstuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Doczekałam się zasłużonej pauzy ;)...Szychtę przejęła Krysia - Niemka . W soboty i niedziele pauzuję o godzinę później niż w pozostałe dni tygodnia ....Przed obiadem miałam wizytę " prawnej " , która na siłę próbuje postawić dziadeczka na nogi .... Niech stawia ...nie moja broszka . Powiedziałam wyraźnie , że to w moim wydaniu ( to stawianie na nogi ) jest awykonalne .Biedny dziadeczek w łóżku ledwie siedzi a ta go ćwiczy , męczy ...W sumie chwała jej za to co robi , bo chce dobrze , bardzo dba o dziadeczka ....tylko niech mnie juz tak nie męczy wiadomościami wyczytanymi w internecie , bo jak się wkurzę to zacznę jej opowiadać co u nas na forum słychać , że " Mańka pyskata ...że Antka kocha Wandzia ...że ...." ... Dobra kobita , ale męczy mnie okropnie tymi nowościami co i jak można zrobić , żeby 91 latek ...schorowany zaczął znów śmigać jak rakieta ... Krysia..ledwie weszła dzisiaj do nas , popatrzyła i powiedziała , że chyba już czas dla niej szukać dodatkowej roboty .......Idę na cugaska ...kto ze mną ..ja częstuję .

Oj Basieńko   :1007_hearts:widziałam Cię na fejsie super, super zdjęcie i figura :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...