Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Andrew napisał:

Aż strach się bać. Nie wiem jak ten biedny Orim jeszcze wytrzymuje z Tobą. Chyba dlatego tylko, że salceson i inne smakołyki trzymasz dla niego w lodówce. 

Nie dla niego tylko dla siebie! Ale sie zalapuje co i rusz bo to cwaniak:dJak przestanie wytrzymywac z taka mila i sympatyczna mysza jak ja, to moze sobie wolne zrobic. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Nie dla niego tylko dla siebie! Ale sie zalapuje co i rusz bo to cwaniak:dJak przestanie wytrzymywac z taka mila i sympatyczna mysza jak ja, to moze sobie wolne zrobic. :haha:

cwaniak to salceson w gwarze z czasów gdy nic nie było na półkach. Tak sie nie demonizuj.Sama pakuje i jeszcze pyta czy nie za mało a teraz wypominać będzie xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marta B napisał:

Jesteście w dużym błędzie bo z pewnych źródeł wiem że to Orim FM jedzonko donosi :-)

A tak w ogóle,dobry wieczór wszystkim.Żyję jeszcze,jakby kto pytał.

Witaj nam Marto. Orim to tuczy FM w gastronomicznych przybytkach i jeszcze się tym szczyci. A do lodówki Fioletki zakrada się cichaczem podjadając tylko wyszukane potrawy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marta B napisał:

Jesteście w dużym błędzie bo z pewnych źródeł wiem że to Orim FM jedzonko donosi :-)

A tak w ogóle,dobry wieczór wszystkim.Żyję jeszcze,jakby kto pytał.

Nie mów głośno bo się Orim nie opędzi od chętnych, że niby taki dobry z niego człek. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andrew napisał:

Witaj nam Marto. Orim to tuczy FM w gastronomicznych przybytkach i jeszcze się tym szczyci. A do lodówki Fioletki zakrada się cichaczem podjadając tylko wyszukane potrawy.

i niech to bedzie wersja oficjalna i jej bedę się trzymał xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andrew napisał:

Witaj nam Marto. Orim to tuczy FM w gastronomicznych przybytkach i jeszcze się tym szczyci. A do lodówki Fioletki zakrada się cichaczem podjadając tylko wyszukane potrawy.

Że co niby, że dłuuugo musi w lodówce szukać ?? :szydera: bo tam wiatr i żarówka tylko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Andrew napisał:

Witaj nam Marto. Orim to tuczy FM w gastronomicznych przybytkach i jeszcze się tym szczyci. A do lodówki Fioletki zakrada się cichaczem podjadając tylko wyszukane potrawy.

Ja poznaje niemiecka kuchnie dzieki temu, a Orimowski pasie sie na polskim salcesonie ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...