Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

mowi sie ze jak cie widza tak cie pisza..no i te pierwsze sekundy sa wazne ale czasami mozna sie baaaaardzo srodze pomylic w ocenie ..mam na mysli ocene wygladu, mowy itd..nie myslic z ocena wirtualnych wypowiedzi...tu jest wszystko...prawie wszystko dozwolone:haha:

Jeżeli ktoś napisze 10 postów , to może robić za bajkopisarza :haha: ale z czasem i tak wszystko staje się jasne dla odbiorców :d Trzeba być naprawdę baardzo inteligentnym , żeby bardzo długo ściemniać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

To nie o wyrywanie chodzi, tylko o podwozke. W sensie, ze mila byc powinnam gdyz bede tym autem sie przemieszczala. Podlosc ludzka nie zna granic.:szydera:

Och Mysiu .To wiedziałam,ale interesowny się chyba taki nie zrobił?Raczej porządne Chłopicki,tylko z tymi wymiarami to przegął.He. he.90/60/90.Niech se do podstawówki zajrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Och Mysiu .To wiedziałam,ale interesowny się chyba taki nie zrobił?Raczej porządne Chłopicki,tylko z tymi wymiarami to przegął.He. he.90/60/90.Niech se do podstawówki zajrzy.

Pokaz mu biala kielbase, zobaczysz jaki jest interesowny. Co do wymiarow to nie dziw sie. Za zona sie stesknil to marzy sobie na jawie:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Jeżeli ktoś napisze 10 postów , to może robić za bajkopisarza :haha: ale z czasem i tak wszystko staje się jasne dla odbiorców :d Trzeba być naprawdę baardzo inteligentnym , żeby bardzo długo ściemniać 

To samo powiedział mi nauczyciel historiixd stawiając 5 na świadectwie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Madra uwaga :*

kiedys zaczepil mnie taki czlek...niedomyty niepachnacy, nieogolony...wygladal na ..."wedrowca do switu":haha:..poporsil o zlotowke ....pytam na co..on ze jest glodny ja ze moge mu kupic jedzenie albo pojsc z nim baru zje cos cieplego..zgodzil sie...poszlalm z nim do baru...i wiesz co..on najpierw poszedl do..lazienki umyc rece..potem usiadl przy stoliku poprosilam zeby sobie wybral co chce zjesc wiec facet wyjal okulary z bardzo eleganckiego etui i zaczal czytac tablice z daniami...wybral..co wybral..dwa dania ..ja zamowilam sobie tez cos na lekko...czekalismy na jedzenie i rozmawialismy..on byl wykladowca na polibudzie..po smierci zony pozbawil do mieszkania i wyladowal na ulicy..pracuje dorywczo gdzie sie da..ale za stary zeby zlapac etat..zatkalo mnie ale cos tez ujelo w tym czlowieku..

udalo mi sie zalatwic mu za pokoj z jedzeniem robote...pracuje do dzisiaj u starszej tez samotnej pani w ogrodzie..bedzie ze dwa lata

teraz patrze na to inaczej ale wiesz..ten peirwszy odruch byl..zupelnie inny niz bym sobie zyczyla..

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ORIM napisał:

pytałas miedzy jakimi sie obracałem xd Cieżkie jest życie ratownika xd

A wiek mamy 21 i stereotypy chyba się nie zmieniły xd

jezeli masz na mysli ratownika medycznego..to szacun:dobrze: ...naprawde...syn moj starszy byl studiowal wprawdzie zaocznie na gumedzie ten kierunek  byl zafascynowany i bardzo mu sie podobalo ale potem...q...mac proza zycia przyszla nad czym do dzisiaj ubolewam:przekleństwa:..musial przerwac wrrrrr..a mial srednia 4+...

tak stereotypy sa zdecydowanie inne i mamy wiek 21:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

xdxd. Niestety dasz. Nawet jeszcze wiecej:haha:

No tak.A Mycha mi zrobiła normalnej kawy w kubku i tez było super.Gdzieś jeszcze mnie do lasu chciała ciągnąć ale jak sie dziadek dowiedział to pogotowie trzeba było wzywać.Taki był zazdrosny o nasza Mychę 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

jezeli masz na mysli ratownika medycznego..to szacun:dobrze: ...naprawde...syn moj starszy byl studiowal wprawdzie zaocznie na gumedzie ten kierunek  byl zafascynowany i bardzo mu sie podobalo ale potem...q...mac proza zycia przyszla nad czym do dzisiaj ubolewam:przekleństwa:..musial przerwac wrrrrr..a mial srednia 4+...

tak stereotypy sa zdecydowanie inne i mamy wiek 21:oklaski:

Ja tylko skromny opiekun medyczny.

Byłem ratownikiem WOPR,taki chłoptaś na pomościę co spoglada na dziewczyny xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

kiedys zaczepil mnie taki czlek...niedomyty niepachnacy, nieogolony...wygladal na ..."wedrowca do switu":haha:..poporsil o zlotowke ....pytam na co..on ze jest glodny ja ze moge mu kupic jedzenie albo pojsc z nim baru zje cos cieplego..zgodzil sie...poszlalm z nim do baru...i wiesz co..on najpierw poszedl do..lazienki umyc rece..potem usiadl przy stoliku poprosilam zeby sobie wybral co chce zjesc wiec facet wyjal okulary z bardzo eleganckiego etui i zaczal czytac tablice z daniami...wybral..co wybral..dwa dania ..ja zamowilam sobie tez cos na lekko...czekalismy na jedzenie i rozmawialismy..on byl wykladowca na polibudzie..po smierci zony pozbawil do mieszkania i wyladowal na ulicy..pracuje dorywczo gdzie sie da..ale za stary zeby zlapac etat..zatkalo mnie ale cos tez ujelo w tym czlowieku..

udalo mi sie zalatwic mu za pokoj z jedzeniem robote...pracuje do dzisiaj u starszej tez samotnej pani w ogrodzie..bedzie ze dwa lata

teraz patrze na to inaczej ale wiesz..ten peirwszy odruch byl..zupelnie inny niz bym sobie zyczyla..

Dokladnie. Wiem o tym. Ale po ubraniu oceniam. To znaczy zebysmy sie dobrze zrozumialy. Oceniam tych , ktorych sposob ubierania sugeruje, ze do powiedzenia moga miec niewiele. Po prostu. Ktos kto 90 procent uwagi spedza na podkreslaniu swej "urody" , a pozostale 10 na obserwacjach, czy kazdy to zauwazyl, nie stanowi dla mnie materialu na znajomego. Takie zboczenie. Duzo wiecej mozna sie dowiedziec, i naprawde interesujaco sobie pokonwersowac, z kims kto wyglada bardzo niepozornie, ale jest oczytany i ma jakies przemyslenia.

Ide zafajczyc, ktos ze mna?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ORIM napisał:

No tak.A Mycha mi zrobiła normalnej kawy w kubku i tez było super.Gdzieś jeszcze mnie do lasu chciała ciągnąć ale jak sie dziadek dowiedział to pogotowie trzeba było wzywać.Taki był zazdrosny o nasza Mychę 

Mogles dac mu troche kielbasy. Mialby zajecie przy konsumpcji:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dokladnie. Wiem o tym. Ale po ubraniu oceniam. To znaczy zebysmy sie dobrze zrozumialy. Oceniam tych , ktorych sposob ubierania sugeruje, ze do powiedzenia moga miec niewiele. Po prostu. Ktos kto 90 procent uwagi spedza na podkreslaniu swej "urody" , a pozostale 10 na obserwacjach, czy kazdy to zauwazyl, nie stanowi dla mnie materialu na znajomego. Takie zboczenie. Duzo wiecej mozna sie dowiedziec, i naprawde interesujaco sobie pokonwersowac, z kims kto wyglada bardzo niepozornie, ale jest oczytany i ma jakies przemyslenia.

Ide zafajczyc, ktos ze mna?

idem tez:oklaski:

tylko u mnie z opoznieniem..a odnosnie tekstu..zgadzam sie jak najbardziej

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...