Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, violka napisał:

:przekleństwa:image.thumb.png.26201860551221c8e4901d8e9d862c8e.png:lanie:

Niech mnie wacpanna nie tlucze, bo nie lubie jak mnie boli ;)

Ja swojego zdania nie zmienie. Milion razy wole towarzystwo ludzi ubranych bez gustu, bo brudasow na mysli nie mam, z ktorymi mam o czym pogadac, chociazby o ksiazce niz tych ubranych idealnie, a majacych do powiedzenia nic. Albo skromne malo. Wieksza wartoscia jest wnetrze niz jego opakowanie.

I bicie tu nic nie pomoze:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

jakie plany na weekend??

plany.jpg

Zwiedzanie miasta Ansbach w planach. Chce zobaczyc pomnik i grob Kaspara Hausera, bo kieeedys tam, bylam bardzo zainteresowana ta tajemnicza postacia(historycznie). W Ansbach znajduje sie tez przecudnej urody synagoga. W stylu barokowym. Jestem jej ogromnie ciekawa.  Wiecej grzechow nie pamietam:d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Zwiedzanie miasta Ansbach w planach. Chce zobaczyc pomnik i grob Kaspara Hausera, bo kieeedys tam, bylam bardzo zainteresowana ta tajemnicza postacia(historycznie). W Ansbach znajduje sie tez przecudnej urody synagoga. W stylu barokowym. Jestem jej ogromnie ciekawa.  Wiecej grzechow nie pamietam:d

poduszke pod kolana wez...jakby co to wiesz..duchem jestesmy z toba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Niech mnie wacpanna nie tlucze, bo nie lubie jak mnie boli ;)

Ja swojego zdania nie zmienie. Milion razy wole towarzystwo ludzi ubranych bez gustu, bo brudasow na mysli nie mam, z ktorymi mam o czym pogadac, chociazby o ksiazce niz tych ubranych idealnie, a majacych do powiedzenia nic. Albo skromne malo. Wieksza wartoscia jest wnetrze niz jego opakowanie.

I bicie tu nic nie pomoze:hura:

Dlatego juz w pierwszy poście pisałam , że mogłabym długo polemizować na ten temat , bo to jest temat rzeka :cool: Jestem pewna , ze nie umówiłabyś się z dziewczyną ubraną w bardzooo kuse jaskrawe lateksy , na spacer po mieście ;) i takich różnych przykładów mogłabym tu jeszcze mnożyć . Więc sama przyznasz , ze jednak ten strój jest dla Ciebie tez istotny :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Dlatego juz w pierwszy poście pisałam , że mogłabym długo polemizować na ten temat , bo to jest temat rzeka :cool: Jestem pewna , ze nie umówiłabyś się z dziewczyną ubraną w bardzooo kuse jaskrawe lateksy , na spacer po mieście ;) i takich różnych przykładów mogłabym tu jeszcze mnożyć . Więc sama przyznasz , ze jednak ten strój jest dla Ciebie tez istotny :cool:

Chcialam napisac, ze bym sie umowila, ale po namysle doszlam do wniosku, ze jednak nie. Nie wydaje mi sie abysmy mialy o czym ze soba rozmawiac. Ja i ta pani. Chyba mamy inne targety ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Dlatego juz w pierwszy poście pisałam , że mogłabym długo polemizować na ten temat , bo to jest temat rzeka :cool: Jestem pewna , ze nie umówiłabyś się z dziewczyną ubraną w bardzooo kuse jaskrawe lateksy , na spacer po mieście ;) i takich różnych przykładów mogłabym tu jeszcze mnożyć . Więc sama przyznasz , ze jednak ten strój jest dla Ciebie tez istotny :cool:

mowi sie ze jak cie widza tak cie pisza..no i te pierwsze sekundy sa wazne ale czasami mozna sie baaaaardzo srodze pomylic w ocenie ..mam na mysli ocene wygladu, mowy itd..nie myslic z ocena wirtualnych wypowiedzi...tu jest wszystko...prawie wszystko dozwolone:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

mowi sie ze jak cie widza tak cie pisza..no i te pierwsze sekundy sa wazne ale czasami mozna sie baaaaardzo srodze pomylic w ocenie ..mam na mysli ocene wygladu, mowy itd..nie myslic z ocena wirtualnych wypowiedzi...tu jest wszystko...prawie wszystko dozwolone:haha:

Madra uwaga :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...