Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Wszystko dobrze co się dobrze kończy.

Witaj ponownie. :d

 

A ja już sama nie wiem czy wszystko się sprzysięgło przeciwko mnie czy to jakiś znak ? Z powrotem do Polski nie mam problemu, firm do wyboru do koloru ale z wyjazdem na kolejne zlecenie jest problem. Nie ma takiego połączenia bo albo tego dnia nie jadą albo nie jadą na północ Niemiec. Znak czy pech ?

 

Znak....jaki, nie wiem...ale znak...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, geronimo napisał:

Gdzie Cie na takie zadupie przygnało?

Liczyłam na rower .Przeliczyłam się.A żadna atrakcja jechać do Edeki z córką i szybko ,szybko.Dwa tygodnie i bay.No i tu nie moja bajka ,więc miejscówkę zmieniam.Nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Liczyłam na rower .Przeliczyłam się.A żadna atrakcja jechać do Edeki z córką i szybko ,szybko.Dwa tygodnie i bay.No i tu nie moja bajka ,więc miejscówkę zmieniam.Nigdy więcej.

Rower mam i co ? Padnięta jestem. Też nie moja bajka i też nie wrócę za nic.

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Teresadd napisał:

Liczyłam na rower .Przeliczyłam się.A żadna atrakcja jechać do Edeki z córką i szybko ,szybko.Dwa tygodnie i bay.No i tu nie moja bajka ,więc miejscówkę zmieniam.Nigdy więcej.

Ja juz po zwiadach, 7 km zaliczone rowerem .Trzeba miec w glowie , zeby jechac 3,5 km po skarpetki , kurde chyba ja taka madra jestem.

Dziadek wstal , zjadl troche no i tabletki tez , poszedl do lozka , dzis mu folguje )).

Zara lece na zakupy , pierwszy raz sama!!!, bo zawsze z dziadkiem .

No i jak tu juz pisze , ciesze sie , ze Nugatka jest , a i jeszcze jedno mam dwa kilo mniej- przez tydzien, oby tak dalej.

A teraz podaje popoludniowa kawe.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A ja mam trzy kilo więcej przez sześć tygodni. :haha:

To ze stresu lub z głodu...:haha: Stres się zajada, to po primo.... a po secundo, jak organizm dostaje mniej niż 900 kcal na dobę, to zaczyna gromadzić zapasy na okoliczność hipotetycznego głodu...:haha: Którą bramkę wybierasz? :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nugatka napisał:

Dzień dobry Kochani, witam Was w ten deszczowy dzień i od razu chciałam podziękować WSZYSTKIM, którzy wstawili sie za nami i Nas bronili. Basieńko dzięki Tobie moja sprawa ruszyła, ale Ty wiesz, ze ja Cie :769_heart:

 

Ostrzeżenie. Sprawy do moderacji załatwiamy w innym miejscu.

:d :oklaski: :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, hawana napisał:

O ludki: Mycha, Fioletowa i kto jeszcze?

:szydera: Jak to kto jeszcze ?? Swój swojego zawsze pozna więc Mycha, Fioletowa i Hawanka !!!

Dzień dobry wszystkim. Pogoda się u mnie normalniejsza zrobiła, znaczy się jest chłodniej i przyjemniej :cześć: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mycha napisał:

:szydera: Jak to kto jeszcze ?? Swój swojego zawsze pozna więc Mycha, Fioletowa i Hawanka !!!

Dzień dobry wszystkim. Pogoda się u mnie normalniejsza zrobiła, znaczy się jest chłodniej i przyjemniej :cześć: 

Jak to fajnie zaszalec:szydera:

Jutro Fioletke i Orima mam w realu. Oj, bedzie sie dzialo:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...