Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry .Witam i o zdrowie pytam.Miłego dnia kochani.

NA ZDROWIE

Ślachetne zdrowie, 
Nikt się nie dowie, 
Jako smakujesz, 
Aż się zepsujesz. 
Tam człowiek prawie 
Widzi na jawie 
I sam to powie, 
Że nic nad zdrowie 
Ani lepszego, 
Ani droższego;
Bo dobre mienie, 
Perły, kamienie, 
Także wiek młody 
I dar urody, 
Mieśca wysokie, 
Władze szerokie 
Dobre są, ale - 
Gdy zdrowie wcale. 
Gdzie nie masz siły, 
I świat niemiły. 
Klinocie drogi, 
Mój dom ubogi 
Oddany tobie 
Ulubuj sobie!

Witaj....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mirelka1965 napisał:

NA ZDROWIE

Ślachetne zdrowie, 
Nikt się nie dowie, 
Jako smakujesz, 
Aż się zepsujesz. 
Tam człowiek prawie 
Widzi na jawie 
I sam to powie, 
Że nic nad zdrowie 
Ani lepszego, 
Ani droższego;
Bo dobre mienie, 
Perły, kamienie, 
Także wiek młody 
I dar urody, 
Mieśca wysokie, 
Władze szerokie 
Dobre są, ale - 
Gdy zdrowie wcale. 
Gdzie nie masz siły, 
I świat niemiły. 
Klinocie drogi, 
Mój dom ubogi 
Oddany tobie 
Ulubuj sobie!

Witaj....:cmok:

mirela glowy bol masz dzisiaj :szok:czy ksiazka cie uwierala pod poduszka???zeby tak wierszem od rana???

boj sie boga:kawa2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,a raczej pochmurny. Mój pdp dziś wcześniej ode mnie wstał,chyba od 6-j już urzęduje,no ale wczoraj poszedł spać o 21-j więc nic dziwnego,że wschód słońca zobaczył. 

 Siedział sobie cicho w Wohnzimmer,czytał gazetę,i jak mnie zobaczył ,zapytał czy nie zachowywał się zbyt głośno ,czy mnie nie obudził...Ot,taki gentelman z niego :haha:.

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

mirela glowy bol masz dzisiaj :szok:czy ksiazka cie uwierala pod poduszka???zeby tak wierszem od rana???

boj sie boga:kawa2:

Mirelka dziś spała na sękatej gałęzi,ciekawe nawet czy na sęku nie siedziała,że tak od rana rymuje..:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Mirelka dziś spała na sękatej gałęzi,ciekawe nawet czy na sęku nie siedziała,że tak od rana rymuje..:haha:

no wiesz..a o tym nie pomyslalam ..to tlumaczy jej doskonaly humor...chociaz ona zapewne powie ze to urlop tak na nia dziala:haha:

no popatrz...jak to sekata galazka moze poprawic prace mozgu:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Barbara48 napisał:

A proszę cię bardzo :d

tylko nie wiem co Twój man na to :szydera:.

A on na to nic nie powie, bo każdy sport to zdrowie....nawet sprint do..... filiżanki...:haha:A dodatek, jak sama nazwa wskazuje, to tylko dodatek do....zdrowego stylu życia...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochmurne dzien dobry. Moja podopieczna myslala, ze przyszlam ja budzic o 3 w nocy, taka ciemnica od tych chmur:d.

Posmialysmy sie i juz. Jestem dzisiaj bardzo, ale to bardzo zadowolona, gdyz pewne problemy zdrowotne, ktore wystapily w mojej rodzinie, i ktore od tygodnia spedzaly mi sen z powiek, powoli sie klaruja. Idzie ku lepszemu. I jak sie nie cieszyc? I tym radosnym akcentem zycze wam samych fajnych momentow;) Buuuziii:hura:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Witaj.

Znów mi się śniłaś. Twój PP zainstalował mi chipa w gardle i kazał zjeść koniczynę.Potem Ty miałaś w ręce skaner i skanowałaś chipa po czym okazało się że wszędzie widzę tylko 6 i 8-listne koniczyny.

Dlaczego mi to zrobiliście ? :haha:

Wyobraznie to masz rozbuchana jak nie wiem co:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Pochmurne dzien dobry. Moja podopieczna myslala, ze przyszlam ja budzic o 3 w nocy, taka ciemnica od tych chmur:d.

Posmialysmy sie i juz. Jestem dzisiaj bardzo, ale to bardzo zadowolona, gdyz pewne problemy zdrowotne, ktore wystapily w mojej rodzinie, i ktore od tygodnia spedzaly mi sen z powiek, powoli sie klaruja. Idzie ku lepszemu. I jak sie nie cieszyc? I tym radosnym akcentem zycze wam samych fajnych momentow;) Buuuziii:hura:

Czyli fraszka Kochanowskiego jest dzisiaj naszym motywem przewodnim...zdrowie....zdrowie...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...