Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

 

Witam się radośnie w wyczekany i wytęskniony weekend, dziś na deptaku w Garmisch zamierzam wypić kawę i zjeść ciacho z Jolkiem (niezorientowanych informuję, że na starym portalu było to nasze forumowe dziecko specjalnej troski ;), które w tzw. międzyczasie wyrosło na doświadczoną i świadomą opiekunkę :)).

 

Życzę spokojnego i słonecznego dnia :)!

coffee-mug-with-yellow-tulip-flowers-and

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Witajcie kochani...:cmok:

Witaj.

Znów mi się śniłaś. Twój PP zainstalował mi chipa w gardle i kazał zjeść koniczynę.Potem Ty miałaś w ręce skaner i skanowałaś chipa po czym okazało się że wszędzie widzę tylko 6 i 8-listne koniczyny.

Dlaczego mi to zrobiliście ? :haha::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Witaj.

Znów mi się śniłaś. Twój PP zainstalował mi chipa w gardle i kazał zjeść koniczynę.Potem Ty miałaś w ręce skaner i skanowałaś chipa po czym okazało się że wszędzie widzę tylko 6 i 8-listne koniczyny.

Dlaczego mi to zrobiliście ? :haha::szydera:

Znowu się obżarłaś na noc, a na nas zwalasz winę...:szydera: A może to objaw głodu? Witamin potrzebujesz.....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Oddasz mi na noc swojego PP bo Ciebie nie chcę po romansach. :haha::szydera:

Myślisz, że to takie proste? :szok: Oddać własnego Małża dla zachcianki forumowej koleżanki? :szydera: Pamiętasz kwestie z "Wesela"? Miałeś....złoty róg, ostał ci się jeno....:haha: Miałaś szansę i jej nie wykorzystałaś...teraz...poooooszło....i pozostaje harpią zostać....:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witaj.

Znów mi się śniłaś. Twój PP zainstalował mi chipa w gardle i kazał zjeść koniczynę.Potem Ty miałaś w ręce skaner i skanowałaś chipa po czym okazało się że wszędzie widzę tylko 6 i 8-listne koniczyny.

Dlaczego mi to zrobiliście ? :haha::szydera:

:kopara::kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Miałam też tak...dobrze, że świeży klej na protezę nałożyłam....:szydera:

wiesz co..ja mam to netto kawaleczek od mieszkania i q..wa:przekleństwa: ciagle zapominam, a nie chce ani opluc monitora ani zbierac ja z dywanu...dobrze ze mam haczyk na ostatniego zeba...nie wypadla:hura:...tym razem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

wiesz co..ja mam to netto kawaleczek od mieszkania i q..wa:przekleństwa: ciagle zapominam, a nie chce ani opluc monitora ani zbierac ja z dywanu...dobrze ze mam haczyk na ostatniego zeba...nie wypadla:hura:...tym razem

Ten ostatni to chyba mądrości Ci został?xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dorobota napisał:

Dzień dobry-  świat jest piękny tylko ja jestem niewyspana . Palacze maja brzydki chropowaty głos i brzydko pachną. Nie zachęcam do palenia, dobrze znam ten nałóg . Poszedł w siną dal :-) :-) :-) .

Z tym głosem to jesteś w błędzie, a mam anielski a i co do zapachu też się mylisz bo pachnę CK:trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...