Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam z wielkich zakupów i po co mi to było,:grzmotnąć: bo przecieciez kolega @ORIM wspominał  ze sa wyprzedaże w TKMaxie,wiec poszłam ,sa a jakże i wpadłam w wir zakupowy No tak i jeszcze fajna waliza mi spodobała:smutek:więc kupiam a co,i przytachałam ją do domu ot....blondynka posłuchała faceta :smutek:...a teraz mam kaca pozakupowego.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lucyna.beata napisał:

wiesz..kuchenka wrazenia na mnie nie zrobila raczej poirytowala a zreszta bratanek wywalil wsio...ja nie widzialam w zyciu takiego domu ....mialam dwa dni na odgruzowanie chaty a i tak po jej smierci...przyjechy auta i pooooszlo..uratowal sie serwis z oryginalnej porcelany ktory mi w spadku przypadl...tu gdzie jestem obecnie..sa dwa meble na ktore moge ostrzyc zeby ale...waga jednego to 50kg bo reczna robota XIX wieku kufra na damska wyprawe

 

@lucyna.beata bierz! b ierz!

Ja bym chcetnie przytulila taka chlopska szafe zrecznie malowanymi dzwiami.

Taki mily kicz.

Ale nie chcieli dac:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Deszcz popadał i to ponoć nie koniec.Siedzę tuu jak na szpilkach.Miejsce mi nie przypasował i utęsknieniem czekam do końca zlecenia,do końca kwietnia.Niby nie tak tragicznie ,ale dość mam tych utarczek słownych z Pdp.Ma głowę zdrową ,więc wszystko muszę argumentować ,a on i tak swoje.I to jego wracanie w nocy do łóżka.Nie można swobodnie pokrążyć po domu ,łazience tak normalnie ,żeby cię widział i nie słyszał bo zaraz woła bo coś tam chce.I nie może pojąć ,że o 21h mówię mu dobranoc bo to koniec mojej pracy .I tak na okrągło.Siedzę więc w pokoju ,żeby już wieczorem naprawdę mieć święty spokój.

Miłego dnia życzę wam kochani.

@Teresadd wspolczuje.

mialam taka jedna w Bawarii.

Nawet jak o 5.00 rano mnie uslyszala, idaca do WC, to juz wyrzucala z siebie polecenia.:mur:

 

W k:doncu powiedzialam,ze ja pracuje od 7.00 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beata bierz! b ierz!

Ja bym chcetnie przytulila taka chlopska szafe zrecznie malowanymi dzwiami.

Taki mily kicz.

Ale nie chcieli dac:smutek:

a gdzie to zapakowac???i kto to zniesie??

na pl nadac?? 500 kosztuje

piekne sa ale...no wlasnie z transportem ciezko..krzysiek jest duzy ale tych mebli nie pomiesci nie jest z gumy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie szlag trafi . Play wyłączył mi roaming >:(. Nie mogę wysyłać i odbierać SMS. >:(. Moje życie legło w gruzach. Moje bankowe potwierdzanie kodów /SMS nie jeste możliwe. Pomocy, bo włosy wyrywam i paznkcie też juz od 4 dni:sos::smutek::sos::smutek::sos:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Chyba mnie szlag trafi . Play wyłączył mi roaming >:(. Nie mogę wysyłać i odbierać SMS. >:(. Moje życie legło w gruzach. Moje bankowe potwierdzanie kodów /SMS nie jeste możliwe. Pomocy, bo włosy wyrywam i paznkcie też juz od 4 dni:sos::smutek::sos::smutek::sos:

Mam też w Playu katrę,ale u mnie wszystko działa. Spróbuj ręcznie zalogować się do O2 albo innej niemieckiej sieci.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...