Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Moderator napisał:

Jeżeli pojawi się tutaj @fioletowa.mysz to ją serdecznie od nas pozdrówcie. Ale tak serdecznie. Nikt nigdy wcześniej nie zrobił moderacji takiej przykrości. To tak jakby papież ogłosił nagle, że grzech ciężki nie jest jednak grzechem, bo nawet robi to papież. Więcej nie napiszemy. Musimy dojść do siebie.

Dobrej nocy!

Mea culpa ,mea culpa ....to mój " antytechniczny zakuty łeb" ... więcej grzechów nie pamiętam .:$ ...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dziekuje za pozdrowienia:d. Wolalam po tych bananach przyznac sie sama do zakladania konta kolezance oraz probie ustawienia statusu:hura:

No właśnie,,z Twojego kompa poszły dane,,a kto wie co to za koleżanka? czy nie koleżanka,,,każdy z nas mógłby takie kombinacje tworzyc i zamiast jednej Blondi by bylo 3 Blondynki,,,każda pod innym nickem,,,a to nie fer!!! myślę ,że to będzie nauczka dla innych,,ale Tobie  @fioletowa.mysz dziękuję,,za napisanie tego postu i  przyznanie się,,,:dobrze: lubię ludzi ,co potrafią przyznać się do błędu,,a szansę zawsze trzeba dać,,zawsze !!! :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Latem jednego dnia wrąbałam trzy.

Każda po 200 gram. :haha:

Przychodzi falami i odchodzi.

W domu mam co najwyżej fazy na jogurty albo kiełbasę. :d

 

Ja też mam fazy ,,,na przytulanie:serce: co wieczór,,:serce: i tak mi zostaje ,,nie mam fali żadnej,,,utrzymuje się na poziomie,,,już nic nie zmienię,,,nie mogę nawet ,,bo tego chcę:serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Cięzki charakter:rozpacz: rodzinka chyba się cieszy jak robisz wypad do De:hura: drążowca wyjezdza:tak2::oklaski:

Bez dojścia do sedna sprawy , ciężko jest wydać obiektywną opinie :cool: a ja lubię wiedzieć z czym lub z kim mam do czynienia :p bo nie zwyczajnie nie lubię rozczarowań :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Bez dojścia do sedna sprawy , ciężko jest wydać obiektywną opinie :cool: a ja lubię wiedzieć z czym lub z kim mam do czynienia :p bo nie zwyczajnie nie lubię rozczarowań :love:

:serce: ja też!!!! rozczarowania sa najgorsze,,buzka i spadam spać-jutro bardzo ,,bardzo ciężki dzien-Dobranoc  cudowna chwilo  jak pisze   @1bozka 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie uwazam za blad zalozenie konta Afryce, ktora sama tego nie potrafi. Ani proby zmiany ustawien Basce powtarzajacej sie. Nie wiedzialam, ze jednorazowa wycieczka uznana moze byc za multi. Totez napisalam do Moderacji kilka slow gwoli wyjasnienia;)

Ja pierdykam ...to przez to , że chciałam " anioł nie kobita " to Ty diable wcielony teraz po doopie obrywasz ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to se idę w bety ...Moje orełki wylądowały w Modlinie ..teraz już są w drodze do domu ...chyba przez te dwa tygodnie ze strzeżonego parkingu samochodu im nie zajumali , bo już by dzwonili z lamentami . Będę spokojnie spała . Pa  ..do jutra .... Dareczku ...pilnuj porządku i ....trzymaj nas za ręce jak będziemy nie tak się zachowywać . Ty nasz aniele ...stróżu ....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
38 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie uwazam za blad zalozenie konta Afryce, ktora sama tego nie potrafi. Ani proby zmiany ustawien Basce powtarzajacej sie. Nie wiedzialam, ze jednorazowa wycieczka uznana moze byc za multi. Totez napisalam do Moderacji kilka slow gwoli wyjasnienia;)

Oczywiście, że to nie był błąd. I nikt z tego powodu nie będzie robił nikomu problemu. Z @fioletowa.mysz trochę pożartowaliśmy, bo przed informacją od niej życie moderacji było w miarę poukładane :)))

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...