Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Afryka napisał:

Jest ktoś chętny przybyć i mnie spakować?....torbiszcze szczerzy kły ,a ja...też się do niej " uśmiecham" ...:d

Ty jeszcze nie spakowana? Jak jadę do domu to już kilka dni wcześniej się pakuję,potem tylko resztki dorzucam. Tobie chyba bardzo dobrze na tej szteli Laseczko,moze zostaniesz jeszcze turnusik?:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ivanilia40 napisał:

Ty jeszcze nie spakowana? Jak jadę do domu to już kilka dni wcześniej się pakuję,potem tylko resztki dorzucam. Tobie chyba bardzo dobrze na tej szteli Laseczko,moze zostaniesz jeszcze turnusik?:haha:

A kopnął Cię ktoś , kiedyś w .....!? Jestem tak wypluta z sił psychicznych , że najlepszy pomysł jaki przyszedł mi do głowy to.... teleportacja z całym moim " inwentarzem " tak jak stoję...pardon..siedzę.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

zależy czy masz w niej cos  dobrego :djak masz to pomoge:cool:

Proseco może być !? Do zagryzki ritter sporty i praliny z jajcokiem....reszta w praniu wyjdzie.. znaczy środki do prania i parę butów dla osobnika płci męskiej,...lat sześć.:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

A kopnął Cię ktoś , kiedyś w .....!? Jestem tak wypluta z sił psychicznych , że najlepszy pomysł jaki przyszedł mi do głowy to.... teleportacja z całym moim " inwentarzem " tak jak stoję...pardon..siedzę.:d

Przypominam ci w takim razie jeszcze ,żebyś zostawiła sobie w walizce miejsce na prezenty od wdzięcznej rodziny,może się jakoś zabierzesz :haha:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

Proseco może być !? Do zagryzki ritter sporty i praliny z jajcokiem....reszta w praniu wyjdzie.. znaczy środki do prania i parę butów dla osobnika płci męskiej,...lat sześć.:haha:

 

To może przyjde:trele: cis tam przyniosę :trele: tylko wtedy nie wiem czy jutro pojedziesz:trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Pesto z buraków jeszcze nie jadłam, carpaccio owszem i bardzo lubię ,ale nie aż tak aby się dać ogolić.:d

sprobuj...oczywiscei nie ogolic sie...chociazja juz sobie taki image zafundowalalm...czulam sie zajebiaszczo...ale pesto naprawde super albo buraki zmiodem i cytryna...mniam o niebo lepsze niz te ochnie ze sloikow

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...