Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

U twojej babki wychodzi przeciwpołożnie...:szydera: A pytanie mam odnośnie mauzoleum...to jakaś krewna Lenina? :haha:

Tak. I siostra Ramzesa XIV też...Całkiem niedawno przenieśli ją z Gizy do Schweinfurtu.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Szmugielek uprawiamy?.... A mentolowych nie było? Bo też bym podjechała na szlugaska....

Dobry szmugielek nie jest zly;) Mentolowych do ust nie biore! Jak bylam mlodociana palaczka, czytaj, ze poznawalam tajniki zaciagania sie dymkiem az do pluc, moja babcia przylapala mnie na cugasku. I zaczela mnie oduczac. W domu akurat nie bylo innych cmikow, tylko mentolowe, ciotki chyba, nie pamietam, i kazano mi wyjarac ze dwie paczki. Cala akcja zakonczona zostala przepieknym, ogoniastym pawiem, i cel zostal osiagniety. Mentolowe to samo zuuuoooo!! Do dzisiaj lekcje zapamietalam i stosuje sie do nauk babci! Nie pal wnusiu tego co niezdrowe, chyba, ze chcesz sobie nowa woliere postawic.:haha:

Swoja droga, dzisiaj nazwano by to sadyzmem, a kiedys bylo to skuteczna metoda wychowawcza :szydera:

Edytowane przez fioletowa.mysz
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam z gehe spaziren machen:szydera: and ogonken besuchen:szydera: i nic  nie znalazłam .Tylko uszczupliłam nieco:szydera::szydera: stan mojego konta :smutek::smutek: znaczy sie nie troche ale więcej niz troche :smutek:ale trudno wiosna ,co tam pieniądze będą następne może większe....a jakie zadowolenie po udanych zakupach..bezcenne

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

wróciłam z gehe spaziren machen:szydera: and ogonken besuchen:szydera: i nic  nie znalazłam .Tylko uszczupliłam nieco:szydera::szydera: stan mojego konta :smutek::smutek: znaczy sie nie troche ale więcej niz troche :smutek:ale trudno wiosna ,co tam pieniądze będą następne może większe....a jakie zadowolenie po udanych zakupach..bezcenne

Jutro tez uszczuple. Stan konta. Wiosna. Nowa garderoba, nowe mozliwosci ;)))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczę tu z pytaniem o sztele. Gdzieś obiła mi się o oczy przestroga przed sztelą do małżeństwa w Berlinie.

Ktoś coś pamięta? Niby ma przychodzić Pflegedienst 3 razy dziennie a nie przychodzi?

Koleżanka ma jechać do Schoenberga za 1500 eurasków  i boi się, że to mina?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Jutro tez uszczuple. Stan konta. Wiosna. Nowa garderoba, nowe mozliwosci ;)))

A ja nie mam tu sklepów w pobliżu i konta nie mogę uszczuplić. Najwyżej siebie bo jedzenie marne na szteli i pagórki, górki wokoło, po których latam żeby nie zwariować :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...