Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Paolo napisał:

Witam Państwa z hotelu Ritz... No cóż Gero...Zrobiłbym Tobie okłady ze swoich młodych 48 letnich piersi ale ostrzegam - klata zarośnięta i może trochę odlotowo gilać...

Haha.....młode piersi u faceta to 30 letnie......A ten zarost na klacie to już chyba wylinialý z lekka.....:d

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

 

Czy emotikonów to będzie więcej?A może są z laptopa ,bo więcej z taboreta korzystam .

Jak klikasz na buźkę to pokazuje się część emotikonek. Po prawej masz do wyboru grupy emotikonek i wtedy wybór jest większy. W sumie jest ich ponad 200 więc chyba dużo....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Haha.....młode piersi u faceta to 30 letnie......A ten zarost na klacie to już chyba wylinialý z lekka.....:d

Wyliniały to jest kojot na prerii. A ja jestem potargany jak sad przez deszcze niespokojne...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Co cicho....? Młodzik się znalazł.....ten kit to niech wciska innym....:d

Daj mu się rozbujać , bo coś ostatnio strasznie zgrzeczniał ....Może jeszcze do spowiedzi chadza ?....Uuuu...to już prawie po chłopie ...znaczy po Ciapulku :-(:-(:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

Mój wychodny dzień ze względu na pogodę przełożony na dziś i gut.

Pogoda dziś cuuudna (tfu..tfu...)

Czyli...znów...premia świąteczna i gutschein z prezentu w dłoń i miasto moje!

 

@Helena2311  bezpiecznej podróży!

 

Ci, co na posterunku- łapcie po kubeczku

 

 

stol-kawowo-herbaciany-gryfow-slaski.jpg

Dziękuję.

Różyczki..gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Daj mu się rozbujać , bo coś ostatnio strasznie zgrzeczniał ....Może jeszcze do spowiedzi chadza ?....Uuuu...to już prawie po chłopie ...znaczy po Ciapulku :-(:-(:-(

To prawda. Ogłady nabrał pod dobrą ręką. Jakby nie On.....:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Andrew napisał:

Rozmawialiśmy na temat fotografii , przypominam nieśmiało, bo mi już jakaś moherowa czerwonego ryjka zasunęła. Jeszcze trochę, to dostanę coś na czerwono >:( i po co mi to ?

 

ja myślę ze te czerwone ryjeczki to Ci jakas dziołcha  daje bo chce na siebie zwrócić uwagę :dprzypomnij sobie gdzie i z kim i będziesz miał odpowiedz kto.Nie koniecznie moherowa moze ładna młoda:d i nie udawaj że nie wiesz Jak jej dałeś kosza to masz....choć ryjek a ze czerwony...to trudno

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...